Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αγορά κράνους

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stelar

stelar

Ηλικία : 57
Τόπος : Διονυσίου - Χαλκιδική
Registration date : 15/03/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 02 2008, 07:39

deusxt έγραψε:
stelar με το νουμερο όλα ενταξη?σου εκατσε καλά?



impulsar το τελωνειο το πληρωνεις κανονικά αν σου γραψουν στο δεντίο αποστολής την πραγματική τιμή.
απο το ebay μπορεις να κανονισεις να σου το στειλουν μαρκαρισμενο ώς δωρο (αξια κατω απο 50δολλαρια) και να μη πληρωσεςι τελων ειο

Φίλε deusxt,
το κράνος είναι τέλειο, αλλά όπως είχα γράψει πριν το παραγγείλω πήγα σε κάποιο μαγαζί στην Αθήνα και το δοκίμασα.

Φίλε impulsar δεσ p.m.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deusxt
Member
Member
deusxt

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 17/01/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 02 2008, 08:12

stelar έγραψε:
deusxt έγραψε:
stelar με το νουμερο όλα ενταξη?σου εκατσε καλά?



impulsar το τελωνειο το πληρωνεις κανονικά αν σου γραψουν στο δεντίο αποστολής την πραγματική τιμή.
απο το ebay μπορεις να κανονισεις να σου το στειλουν μαρκαρισμενο ώς δωρο (αξια κατω απο 50δολλαρια) και να μη πληρωσεςι τελων ειο

Φίλε deusxt,
το κράνος είναι τέλειο, αλλά όπως είχα γράψει πριν το παραγγείλω πήγα σε κάποιο μαγαζί στην Αθήνα και το δοκίμασα.

Φίλε impulsar δεσ p.m.
καλοφορετο και καλες βολτες


σε εξοδα μας βαζεις lol!
καλες βολτες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pulsar
Member
Member
pulsar

Ηλικία : 57
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 30/03/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 02 2008, 22:35

kalamaria έγραψε:
οταν λεει 427 εννοει δολαρια ?
αν αναφερεσαι σε εμενα εχει τιμες απο 332$εως και 427$"μπες" λιγο στην διευθυνση που εγραψα να δεις τις τιμες και κανε σε ευρω να δεις διαφορες XYLO τρελλες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 02 2008, 23:22

Ακριβώς το ίδιο κράνος έχω και εγώ.

Το πήρα 430 ευρώ (τιμή εισαγωγέα 499, τιμή βιτρίνας 479)

Τι κάνουν τα μετρητά καμμιά φορά xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KORMI
Member
Member
KORMI

Ηλικία : 45
Τόπος : ΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ....
Registration date : 17/01/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 05 2008, 19:37

φιλε αν ειναι για το shoei 1000 την διαφορα δεν την κανουν τα μετρητα ουτε το μαγαζι που πηγες
απλα ειναι αυτο το κοροιδο - γυφτο - παζαρο ετσι ωστε να παρεις την εντυπωση
πως σου κανουν και μια εκπτωση..........
η συνταγη ειναι γνωστη βαζουμε μια τεραστια αρχικη τιμη κοβουμε λιιιιιιιιιιιιιιιιγο να μια πολυ πιο
ομορφη τιμουλα απο τον καλο μαγαζατορα !! να κοβουμε λιιιιιιγο ακομα και μα τι καλος......
μπραβο μας το αφησε σε πολυ καλη τιμουλα !!
Λοιπον το SHOEI 1000 πωλειτε απο το δικτυο του επισημου αντιπροσωπου
430 μετρητα σε ολους μας και μην ακουτε τα θα στο αφησω εσενα τοσο !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pulsar
Member
Member
pulsar

Ηλικία : 57
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 30/03/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 05 2008, 19:51

τελικα μια γνωστη μου αεροσυνοδος παει την Τριτη ΝεαΥορκη και θα μου το φερει αν ξερει καποιος καμια διευθυνση απο ΝΥ θα του ειμαι υποχρεως ευχαριστω Laughing φυσικα ψαχνω και εγω αλλα εχω δει πολυ ψαγμενα ατομα στο φορουμ γι'αυτο ζητω βοηθεια,ευχαριστω geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βοήθεια.   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 09 2008, 22:55

Λοιπόν,ψάχνομαι να χτυπήσω ένα Shoei multitec και χρειάζομαι συμβουλές.
Τα παιδιά στην Ηλιούπολη το έχουν 350-380 ευρώ,και στην συσκευασία περιλαμβάνει:Δεύτερη ζελατίνα,anti fog-pin lock,chin curtain,whisper strip kit.
Εδώ http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180228452798&fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:Watchlink:middle:us#ShippingPayment σίγουρα το έχει σε καλύτερη τιμή,δεν ξέρω βέβαια ποια θα είναι ακριβώς η τελική μέχρι να έρθει στα χέρια μου,αλλά απ'ότι βλέπω το δίνει σκέτο.
Κάποιος που είναι εξοικειωμένος ή έχει κάνει αντίστοιχες αγορές έχει να προτείνει-βοηθήσει στο να καταλήξω στην ποιο συμφέρουσα αγορά;

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 10 2008, 00:13

cantona έγραψε:
Λοιπόν,ψάχνομαι να χτυπήσω ένα Shoei multitec και χρειάζομαι συμβουλές.
Τα παιδιά στην Ηλιούπολη το έχουν 350-380 ευρώ,και στην συσκευασία περιλαμβάνει:Δεύτερη ζελατίνα,anti fog-pin lock,chin curtain,whisper strip kit.
Εδώ http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180228452798&fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:Watchlink:middle:us#ShippingPayment σίγουρα το έχει σε καλύτερη τιμή,δεν ξέρω βέβαια ποια θα είναι ακριβώς η τελική μέχρι να έρθει στα χέρια μου,αλλά απ'ότι βλέπω το δίνει σκέτο.
Κάποιος που είναι εξοικειωμένος ή έχει κάνει αντίστοιχες αγορές έχει να προτείνει-βοηθήσει στο να καταλήξω στην ποιο συμφέρουσα αγορά;

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 8117

Για το συγκεκριμένο κράνος που ψάχνεις αυτό που έχεις βρεί στο ebay δεν θα το χαρακτήριζα συμφέρουσα αγορά. (Και από μια γρήγορη ματιά που έριξα δεν βρήκα κάτι άλλο αξιόλογο)
Θα σου έρθει γύρω στα 560$ με τα μεταφορικά που πρακτικά είναι σχεδόν ίδια τιμή (περίπου 370 euro) με αυτό που βρίσκεις εδώ.
Οπότε γιατί να το πάρεις απ΄ έξω ?
Αγορά κράνους - Σελίδα 2 316594
Να πω και γενικότερα την άποψή μου για το EBay.
Είναι ενα πολύ καλό και αξιόπιστο ηλεκτρονικό κατάστημα που μπορείς να βρείς ευκαιρείες αλλά όχι πάντα.
Θέλει αρκετό ψάξιμο,προσοχή και υπομονή άν δεν βιάζεσαι ώστε να βρείς κάποια καλή ευκαιρία.
Καλό ψάξιμο λοιπόν και καλές αγορές. geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 10 2008, 23:33

Σίγουρα η τιμή θα είναι 70 με 100 ευρώ κάτω,γιατί αν παρατήρησες λέει πως αν κάνεις μια προσφορά και λόγω πολιτικής πωλήσεων της Shoei δεν μπορούν να βάλουν την τιμή που μπορούν αληθινά να το πουλήσουν.
Κάπου διάβασα πως 120-150 δολάρια κάτω αν κάνεις προσφορά σε τέτοιο ποσό θα την δεχτούν.Το θέμα είναι πως δεν έχει τα υπόλοιπα παρελκόμενα,άρα στην αναζήτηση.
Αν κάποιος το βρει κάπου ή έχει κάποια άλλη πρόταση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickagr6

nickagr6

Ηλικία : 42
Τόπος : hellas
Registration date : 09/05/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 11 2008, 18:53

Μπορει καποιος να μου πει αν ειναι οντως τοσο καλη περιπτωση οσο φαινεται το κρανος αυτο?Έιναι σε προσφορα 299ευρο!!
εχει αγορασει κανεις απο αυτο το μλολ?

http://www.mlol.de/html/joust_tc2.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 22 2008, 13:51

Σήμερα παρέλαβα το νέο μου κράνος Αγορά κράνους - Σελίδα 2 451272

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Shoei_10

Είναι το Shoei X-SPIRIT (X-11 στην Αμερική) KIYONARI TC-1.
Πρωτού ξεκινήσει να πεί κάποιος ότι είναι υπερβολικό για το VStrom και δεν το χρειαζόμαστε κ.λ.π. κ.λ.π. λάβετε υπ'όψην το εξής :
Το κράνος έχει 789 euro (Τζωρτζόπουλος) και σε εμένα έφτασε στην πόρτα μου (διόρθωση, στο ταχυδρομείο) με 285 euro

Το κράνος είναι ολοκαίνουργιο και ήρθε σφραγισμένο στο κουτί του μαζί με όλα τα συνοδευτικά (μυτάκι, υποσιαγώνιο, πανάκια , manual κ.λ.π.)

Αυτό μόνο και μόνο σαν δείγμα για το τι προσφορές και ευκαιρίες μπορούμε να βρούμε στο EBay ή οπουδήποτε αλλού ψωνίζουμε μέσω internet.

geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos

mitsos

Registration date : 18/03/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 22 2008, 15:25

frankxgr έγραψε:
Σήμερα παρέλαβα το νέο μου κράνος Αγορά κράνους - Σελίδα 2 451272

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Shoei_10

Είναι το Shoei X-SPIRIT (X-11 στην Αμερική) KIYONARI TC-1.
Πρωτού ξεκινήσει να πεί κάποιος ότι είναι υπερβολικό για το VStrom και δεν το χρειαζόμαστε κ.λ.π. κ.λ.π. λάβετε υπ'όψην το εξής :
Το κράνος έχει 789 euro (Τζωρτζόπουλος) και σε εμένα έφτασε στην πόρτα μου (διόρθωση, στο ταχυδρομείο) με 285 euro

Το κράνος είναι ολοκαίνουργιο και ήρθε σφραγισμένο στο κουτί του μαζί με όλα τα συνοδευτικά (μυτάκι, υποσιαγώνιο, πανάκια , manual κ.λ.π.)

Αυτό μόνο και μόνο σαν δείγμα για το τι προσφορές και ευκαιρίες μπορούμε να βρούμε στο EBay ή οπουδήποτε αλλού ψωνίζουμε μέσω internet.

geia

XYLO 285 ????? XYLO

xaxa xaxa ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.... xaxa xaxa

Απο που το αγορασες κυριε Φραγκισκο???? eee

Μπορουμε να βρουμε το Shoei X-SPIRIT Kagayama TC-5???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 22 2008, 15:59

frankxgr έγραψε:
Σήμερα παρέλαβα το νέο μου κράνος Αγορά κράνους - Σελίδα 2 451272

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Shoei_10

Είναι το Shoei X-SPIRIT (X-11 στην Αμερική) KIYONARI TC-1.
Πρωτού ξεκινήσει να πεί κάποιος ότι είναι υπερβολικό για το VStrom και δεν το χρειαζόμαστε κ.λ.π. κ.λ.π. λάβετε υπ'όψην το εξής :
Το κράνος έχει 789 euro (Τζωρτζόπουλος) και σε εμένα έφτασε στην πόρτα μου (διόρθωση, στο ταχυδρομείο) με 285 euro

Το κράνος είναι ολοκαίνουργιο και ήρθε σφραγισμένο στο κουτί του μαζί με όλα τα συνοδευτικά (μυτάκι, υποσιαγώνιο, πανάκια , manual κ.λ.π.)

Αυτό μόνο και μόνο σαν δείγμα για το τι προσφορές και ευκαιρίες μπορούμε να βρούμε στο EBay ή οπουδήποτε αλλού ψωνίζουμε μέσω internet.

geia
Frank, ΦΟΒΕΡΗ ΑΕΡΟΓΡΑΦΙΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pulsar
Member
Member
pulsar

Ηλικία : 57
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 30/03/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 22 2008, 18:43

frankxgr έγραψε:
Σήμερα παρέλαβα το νέο μου κράνος Αγορά κράνους - Σελίδα 2 451272

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Shoei_10

Είναι το Shoei X-SPIRIT (X-11 στην Αμερική) KIYONARI TC-1.
Πρωτού ξεκινήσει να πεί κάποιος ότι είναι υπερβολικό για το VStrom και δεν το χρειαζόμαστε κ.λ.π. κ.λ.π. λάβετε υπ'όψην το εξής :
Το κράνος έχει 789 euro (Τζωρτζόπουλος) και σε εμένα έφτασε στην πόρτα μου (διόρθωση, στο ταχυδρομείο) με 285 euro

Το κράνος είναι ολοκαίνουργιο και ήρθε σφραγισμένο στο κουτί του μαζί με όλα τα συνοδευτικά (μυτάκι, υποσιαγώνιο, πανάκια , manual κ.λ.π.)

Αυτό μόνο και μόνο σαν δείγμα για το τι προσφορές και ευκαιρίες μπορούμε να βρούμε στο EBay ή οπουδήποτε αλλού ψωνίζουμε μέσω internet.

geia
φιλε μου καλοριζικο και αγρατζουνιστο η τιμη ειναι σκετη τρελα XYLO αν μπορεις βαλε και την διευθυνση που το αγορασες αν μπορεις φυσικα,ευχαριστω xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 22 2008, 21:35

inpulsar έγραψε:
φιλε μου καλοριζικο και αγρατζουνιστο η τιμη ειναι σκετη τρελα XYLO αν μπορεις βαλε και την διευθυνση που το αγορασες αν μπορεις φυσικα,ευχαριστω xaxa

inpulsar σε ευχαριστώ. Δυστυχώς ο τύπος που πούλαγε τα κράνη έχει ξεπουλήσει και δεν έχει τίποτα στο ebay αυτή τη στιγμή
Ετσι για την ιστορία όμως ηταν αυτός : http://myworld.ebay.com/ebaymotors/xango1978/ Δεν χάνεις όμως τίποτα να του στείλεις ένα μήνυμα μπας και έχει ξεμείνει τίποτα εάν ενδιαφέρεσαι.
Θα είχα ποστάρει την διεύθυνσή του όταν το είχα πρωτοβρεί και παράγγειλα κι εγώ το κράνος, άλλα αν και είχαμε πολύ καλή επικοινωνία μέσω email και ήταν και πολύ εξυπηρετικός δεν τον θεώρησα 100% αξιόπιστο ώστε να τον προτείνω και σε άλλους.

Μην γίνει και καμία στραβή και μετά με πηγαίνει όλο το forum Αγορά κράνους - Σελίδα 2 501340 Αγορά κράνους - Σελίδα 2 501340 Αγορά κράνους - Σελίδα 2 501340 Αγορά κράνους - Σελίδα 2 501340 .

Τελικά ο τύπος ήταν πολύ εντάξει.
Γενική συμβουλή για αγορές από ebay : Πάντα να επικοινωνείτε με τους πωλητές και να κοιτάτε το feedback τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aris

Aris

Ηλικία : 50
Τόπος : peristeri
Registration date : 18/03/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11 2008, 22:26

Φιλαράκια καλησπέρα βάζω και εγώ αυτήν διεύθυνση για όποιος θέλει να αγοράσει κρανος ARAI - AGV - SHOEI - SUOMY κ.λ
είναι αξιόπιστο κατάστημα εγώ έχω πάρει τα κράνος μου ( ARAI RX7 )

http://www.performancemoto.com/

http://stores.channeladvisor.com/performance-motorsports/Store/Search.aspx?sck=12354553&Page=1&Sort=1&key=arai

Έλατε με συνεννόηση για το τελώνιο μαζί του ……
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11 2008, 23:28

εγω το ιδιο σε μαυρο το πηρα πριν 1 μηνα 350 ευρω πολυ καλο EROS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris1982

aris1982

Ηλικία : 41
Τόπος : Παλαιο Φαληρο - Αθηνα
Registration date : 03/06/2008

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά κράνους   Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 12 2009, 15:45

Καλησπερα μετα απο ενα ατυχες συμβαν (μου εκλεψαν ενα Nolan N-103) ειμαι σε θεση να σας παρουσιασω το νεο μου κρανος XR-1000 Artifact TC-5 το οποιο ηρθε απο Αγγλια κατοπιν παραγγελιας (www.bickersdirect.co.uk) και ευχαριστω πολυ τον LordJohn για τις πολυτιμες πληροφοριες του.
Τιμη 317 το κρανος με τα μεταφορικα.!

Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Dsc00009c Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Dsc000082 Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Dsc00013 Αγορά κράνους - Σελίδα 2 Dsc00010rbn
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αγορά κράνους

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: