Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Loverboy
Member
Member
Loverboy

Ηλικία : 38
Τόπος : thessaloniki
Registration date : 07/06/2009

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26 2009, 18:09

ειναι κανεις ο οποιος ενδιαφερεται για οποιουδηποτε καθρεφτη barracuda? βρηκα επιτελους προμηθευτη και μου δινει καλη εκπτωση..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26 2009, 18:12

για να το δούμε......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loverboy
Member
Member
Loverboy

Ηλικία : 38
Τόπος : thessaloniki
Registration date : 07/06/2009

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26 2009, 18:16

ψαξτε βρειτε ποιος απο ολους σας αρεσει ποιος ταιριαζει και θα μας φερει οτι του ζητησουμε.. και σε καλη τιμη.. αυτο θα φανει κιολας στην πορεια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26 2009, 19:35

υπάρχει δυνατότητα να μας φέρει την ουρά μπαρακούντα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sx-coyote

sx-coyote

Ηλικία : 48
Τόπος : Πτολεμαιδα
Registration date : 30/07/2009

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26 2009, 19:46

η baraccuda εχει 3-4 μοντελα για στρωματα ας αμας πει τιμουλες. γιατι οι καθρευτες η αληθεια ειναι οτι ειναι ομορφοι. δεν ξερω φυσικα αν ταιριαζουν ολοι στις μηχανες μας.αν εχει δηλαδη και μοντελα που ειναι universal
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26 2009, 19:59

για ρωτα ρε μενιο και πες μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loverboy
Member
Member
Loverboy

Ηλικία : 38
Τόπος : thessaloniki
Registration date : 07/06/2009

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26 2009, 21:58

tazakos έγραψε:
υπάρχει δυνατότητα να μας φέρει την ουρά μπαρακούντα?

κοιτα στο θεμα ουρακλα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loverboy
Member
Member
Loverboy

Ηλικία : 38
Τόπος : thessaloniki
Registration date : 07/06/2009

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26 2009, 22:02

sx-coyote έγραψε:
η baraccuda εχει 3-4 μοντελα για στρωματα ας αμας πει τιμουλες. γιατι οι καθρευτες η αληθεια ειναι οτι ειναι ομορφοι. δεν ξερω φυσικα αν ταιριαζουν ολοι στις μηχανες μας.αν εχει δηλαδη και μοντελα που ειναι universal

ναι μιλησα και μου ειπε ποιους καθρεφτες της baraccuda θελεις πες με και θα σου τα φερω.. απλα θα με βοηθουσατε αν μου λεγατε ποιους ακριβως σας ενδιαφερει για να μαθω τιμες ακριβως.. η απλα ρωταω εγω ποιοι τεριαζουν τους βγαζω φωτο και σας τις παραθετω με τις τιμες αυτων.. αλλα περισσοτερα νεα απο δευτερα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26 2009, 22:32

tazakos έγραψε:
υπάρχει δυνατότητα να μας φέρει την ουρά μπαρακούντα?

ειπαμε αυτη ειναι πλεον συλλεκτικη και την εχω εγώ YOU! YOU! YOU! YOU!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
ipser

ipser

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ- ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 04/04/2008

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26 2009, 22:55

Από ότι είδα στο site http://www.barracudamoto.it υπάρχουν 2 σειρές καθρέπτες , η mirror ego και η mirror stone . Μπορείς να μάθεις τιμή για την mirror stone black? Επίσης αν μπορεί να φέρει και άλλα προϊόντα της barracuda ?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ipser στις Σαβ Σεπ 26 2009, 23:38, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26 2009, 22:59

ξερετε αν υπαρχουν barracuda με led για φλας ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
sx-coyote

sx-coyote

Ηλικία : 48
Τόπος : Πτολεμαιδα
Registration date : 30/07/2009

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΚυρ Σεπ 27 2009, 10:40

menios ant έγραψε:
sx-coyote έγραψε:
η baraccuda εχει 3-4 μοντελα για στρωματα ας αμας πει τιμουλες. γιατι οι καθρευτες η αληθεια ειναι οτι ειναι ομορφοι. δεν ξερω φυσικα αν ταιριαζουν ολοι στις μηχανες μας.αν εχει δηλαδη και μοντελα που ειναι universal

ναι μιλησα και μου ειπε ποιους καθρεφτες της baraccuda θελεις πες με και θα σου τα φερω.. απλα θα με βοηθουσατε αν μου λεγατε ποιους ακριβως σας ενδιαφερει για να μαθω τιμες ακριβως.. η απλα ρωταω εγω ποιοι τεριαζουν τους βγαζω φωτο και σας τις παραθετω με τις τιμες αυτων.. αλλα περισσοτερα νεα απο δευτερα..
καλα 8α ηταν αν σου ειναι ευκολο φυσικα. κι εγω που μπηκα στο baraccudamoto ειδα κανα 2-3 μοντελα. δεν ξερω για universal τι παιζει.εκει αλλαζει το πραμα, δεν θα σε βαζουμε να ψαχνεις και ολο το συμπαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loverboy
Member
Member
Loverboy

Ηλικία : 38
Τόπος : thessaloniki
Registration date : 07/06/2009

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΤρι Σεπ 29 2009, 16:35

ipser έγραψε:
Από ότι είδα στο site http://www.barracudamoto.it υπάρχουν 2 σειρές καθρέπτες , η mirror ego και η mirror stone . Μπορείς να μάθεις τιμή για την mirror stone black? Επίσης αν μπορεί να φέρει και άλλα προϊόντα της barracuda ?
λοιπον παιδια για αυτους ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA 3961imgpmz το μεγαλο μεγεθος μου ειπε 115 ευρω και
για αυτους ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA 4348imgpmz 70 ευρω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loverboy
Member
Member
Loverboy

Ηλικία : 38
Τόπος : thessaloniki
Registration date : 07/06/2009

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΤρι Σεπ 29 2009, 16:42

οποιος ενδιαφερεται ας μου πει εγω μεχρι την παρασκευη θα αγορασω τους ego τους μεγαλους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vestromakias

vestromakias

Ηλικία : 39
Τόπος : αθηνα
Registration date : 02/02/2009

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΤετ Οκτ 21 2009, 20:35

παιδια εγω που τα εβαλα μπορο να πω οτι ειμαι πολυ ευχαριστιμενως...και σαν ομορφια πανω στην μωρακλα μου αλλα και σαν ποιοτιτα του καθρεπτη(μειωνει κατα πολυ τιν ενταση στα φωτα το βραδυ χορεις να αλιονη την ορατοτιτα)τσιμπιμενι ομως...75Ε ο ενας...εγω τα πιρα 110 για το λογο οτι ειχα παρυ κ τιν ζελατινα απο εκει...το στενο που βρισκετε το μαγαζακι δεν θυμαμε πως λεγεται...αλλα για να πατε ειναι πολυ απλο...στο υψος τις μηχαλακοπουλου 95 υπαρχη ενα βενζιναδικο shell ακρυβος στα αρυστερα υπαρχη ενα στενο με το που μπειτε στο προτο στενο που θα βριτε θα το δειτε στιν γωνια στο αριστερο σας χερι..υπαρχουν κ σε μικροτερο μεγεθως αλλα δεν τεριαζουν πιστεβο...
Ριξτε κ μια ματια για να δειτε πως ειναι... ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA 0036mΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA 0037w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΠεμ Οκτ 22 2009, 15:49

bounce τη ζελατίνα πότε την πήρες από εκεί ρε λεβεντιά; bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΠεμ Οκτ 22 2009, 15:50

massai έγραψε:
bounce τη ζελατίνα πότε την πήρες από εκεί ρε λεβεντιά; bounce


ερε καψουρα ο ψηλος EROS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΠεμ Οκτ 22 2009, 15:52

Ναι ρε, δε βλέπεις τι γίνεται;
Εδώ το κουκλί μου έχει μετατραπεί σε KLE What a Face κι εγώ ψάχνομαι για ζελατίνες
Ε ρε ξύλο που μας χρειάζεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΠεμ Οκτ 22 2009, 16:25

tazakos έγραψε:
υπάρχει δυνατότητα να μας φέρει την ουρά μπαρακούντα?

τι έγινε κούκλε....ψήνεσαι για "συλλεκτικές υπεραξίες"....

εδώ η μια και μοναδική μαυρο-ματ-α με baracuda ... Σαλόνικα μεριά...
http://www.slideshare.net/niksalonik/this-is-my-baby-1275682

υ.γ. βάλτε πίσω υαλοκαθαριστήρα όμως....η πινακίδα και το φτεράκι δεν φτάνει!!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
vestromakias

vestromakias

Ηλικία : 39
Τόπος : αθηνα
Registration date : 02/02/2009

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA   ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA Icon_minitimeΠαρ Οκτ 23 2009, 11:25

εχω κανα χρονο τωρα που την εχω βαλει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ BARACCUDA

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: