Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 να πω την γνωμη μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

να πω την γνωμη μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: να πω την γνωμη μου   να πω την γνωμη μου Icon_minitimeΠεμ Αυγ 06 2009, 16:06

παρατηρω τωρα τελευταία το φορουμ και βλεπω (παντα κατα την γνωμη μου χωρις να θιξω κανεναν)οτι οι περισοτερες συζητησεις καθε αλλο παρα για τημ μαχανη μας ειναι μηπως θα επρεπε να επικεντροπουμε περισοτερω σε οτι αφορα το μηχανακι μας? scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

να πω την γνωμη μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να πω την γνωμη μου   να πω την γνωμη μου Icon_minitimeΠεμ Αυγ 06 2009, 16:36

Είναι να μη γερνάει ο άνθρωπος bliax YOU!


Έλα ρε Μπάμπη, γιατί το λες αυτό;
Ποικίλης ύλης είναι το φορουμάκι μας, υγιές είναι αυτό!
ΜΕ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΑΡΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΜΟ ΕΥΡΥΤΕΡΑ!
Τι είμαστε στην τελική, εξουσιοδοτημένο συνεργείο, ή αντιπροσωπεία;;
Μια παρέα είμαστε, που μέσα στην κουβέντα για τις μηχανάρες μας, ρίχνουμε και καμιά παπαρολογία κοινού ενδιαφέροντος, έτσι για
να σπάει η μονοτονία!

Και να σε πω και κάτι άλλο;
Γιατί δεν κάνεις κάτι ΕΣΥ γι' αυτό που σε "ενοχλεί";
Πόσταρε κάτι πραγματικά σημαντικό & ενδιαφέρον ΕΣΥ!

Το ίδιο δεν είμαστε εδώ μέσα εξ' άλλου;
Μιά μεγάλη παρέα-φίλοι του μοτοσυκλετισμού, και αρκετοί εξ' ημών τώρα πιά, φίλοι μεταξύ μας!

Υ.Γ. Μη με παρεξηγείτε που παπαρολογώ, δεν έχω πάρει ακόμη την κανονική μου άδεια... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

να πω την γνωμη μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να πω την γνωμη μου   να πω την γνωμη μου Icon_minitimeΠεμ Αυγ 06 2009, 17:42

Μπάμπηηηηηηηηηηηηηηη ετσι ειναι ,αυτη ειναι η κατάσταση με το κωλομηχανάκι που εχουμε, δεν βγαζει προβλήματα και ασχολιόμαστε με οτι νάναι yeye yeye
του ενός εκαψε λάμπα μετα απο 6 χρονια ,του αλλουνου εκαψε ασφάλεια γιατί ειχε βάλει μικρότερη Shocked
το εργαλείο πραγματικά δεν λέει .............................. Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

να πω την γνωμη μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να πω την γνωμη μου   να πω την γνωμη μου Icon_minitimeΠεμ Αυγ 06 2009, 18:17

gevo έγραψε:
Μπάμπηηηηηηηηηηηηηηη ετσι ειναι ,αυτη ειναι η κατάσταση με το κωλομηχανάκι που εχουμε, δεν βγαζει προβλήματα και ασχολιόμαστε με οτι νάναι yeye yeye
του ενός εκαψε λάμπα μετα απο 6 χρονια ,του αλλουνου εκαψε ασφάλεια γιατί ειχε βάλει μικρότερη Shocked
το εργαλείο πραγματικά δεν λέει .............................. Laughing Laughing Laughing

αυτο μαλιστα scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

να πω την γνωμη μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να πω την γνωμη μου   να πω την γνωμη μου Icon_minitimeΠεμ Αυγ 06 2009, 18:22

massai έγραψε:
Είναι να μη γερνάει ο άνθρωπος bliax YOU!


Έλα ρε Μπάμπη, γιατί το λες αυτό;
Ποικίλης ύλης είναι το φορουμάκι μας, υγιές είναι αυτό!
ΜΕ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΑΡΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΜΟ ΕΥΡΥΤΕΡΑ!
Τι είμαστε στην τελική, εξουσιοδοτημένο συνεργείο, ή αντιπροσωπεία;;
Μια παρέα είμαστε, που μέσα στην κουβέντα για τις μηχανάρες μας, ρίχνουμε και καμιά παπαρολογία κοινού ενδιαφέροντος, έτσι για
να σπάει η μονοτονία!

Και να σε πω και κάτι άλλο;
Γιατί δεν κάνεις κάτι ΕΣΥ γι' αυτό που σε "ενοχλεί";
Πόσταρε κάτι πραγματικά σημαντικό & ενδιαφέρον ΕΣΥ!

Το ίδιο δεν είμαστε εδώ μέσα εξ' άλλου;
Μιά μεγάλη παρέα-φίλοι του μοτοσυκλετισμού, και αρκετοί εξ' ημών τώρα πιά, φίλοι μεταξύ μας!

Υ.Γ. Μη με παρεξηγείτε που παπαρολογώ, δεν έχω πάρει ακόμη την κανονική μου άδεια... Laughing Laughing Laughing

εγω δεν λεω οτι αυτα που γραφονται δεν χρειαζονται αλλα αμα τα δεις περισοτερα ειναι για διαφορα αλλα πραγματα εκτος μηχανης
βεβαια οπως λεει και ο Γερασιμος τα ατιμα δεν παθαινουν τιποτα ομως αν δεις τα ξενα φορουμ εχουν περισοτερει χρησιμη υλη απο εμας
και εγω οσο το μυαλο δουλευει(λογο ηλικιας)προσπαθω Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
costas v
gold member
gold member
costas v

Τόπος : ΚΟΖΑΝΗ
Registration date : 09/06/2008

να πω την γνωμη μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να πω την γνωμη μου   να πω την γνωμη μου Icon_minitimeΠεμ Αυγ 06 2009, 18:39

gevo έγραψε:
Μπάμπηηηηηηηηηηηηηηη δεν βγαζει προβλήματα και ασχολιόμαστε με οτι νάναι yeye yeye


OK VSTROM OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.antoniadis.com.gr
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

να πω την γνωμη μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να πω την γνωμη μου   να πω την γνωμη μου Icon_minitimeΣαβ Αυγ 08 2009, 18:22

massai έγραψε:

Υ.Γ. Μη με παρεξηγείτε που παπαρολογώ, δεν έχω πάρει ακόμη την κανονική μου άδεια... Laughing Laughing Laughing

να φυγετε, να πατε αλλου, ακομα εδω ειστε ? Wink να πω την γνωμη μου 644705 να πω την γνωμη μου 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

να πω την γνωμη μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να πω την γνωμη μου   να πω την γνωμη μου Icon_minitimeΣαβ Αυγ 08 2009, 19:43

Μπαμπη γιατι να μην ασχολιθουμε λιγο με το τουριστικο μερος της μηχανης ??????? να πω την γνωμη μου 184880 να πω την γνωμη μου 501340

_________________
να πω την γνωμη μου 107kpb5να πω την γνωμη μου 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

να πω την γνωμη μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να πω την γνωμη μου   να πω την γνωμη μου Icon_minitimeΚυρ Αυγ 09 2009, 14:16

Μα νικο με αυτο ασχολουμαστε ........!!! ετσι και αλλιως λογο δουλειας Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

να πω την γνωμη μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να πω την γνωμη μου   να πω την γνωμη μου Icon_minitimeΚυρ Αυγ 09 2009, 23:02

Rory έγραψε:
Μπαμπη γιατι να μην ασχολιθουμε λιγο με το τουριστικο μερος της μηχανης ??????? να πω την γνωμη μου 184880 να πω την γνωμη μου 501340
xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martinez

martinez

Registration date : 24/08/2008

να πω την γνωμη μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να πω την γνωμη μου   να πω την γνωμη μου Icon_minitimeΚυρ Αυγ 09 2009, 23:11

Μια χαρα ειναι απο ολλα εχει για ψαξε λιγο .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

να πω την γνωμη μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: