Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Χερουλια σιλικονης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 17 2009, 08:49

εχει καποιος αλλαξει τα μαμισια χερουλια και αντι για θερμενομενα
εχει βαλει σιλικονης η κατι ξερεται γι αυτα?
ιδρωνουν? ειναι αξιοπιστα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 45
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 17 2009, 09:27

Στο τρανσαλπ ειχα βαλει σιλικονενια μαρκας Harris και ηταν ολα τα λεφτα. Το καλυτερο χερουλι που εχω πιασει ποτε (και τα αλλαξα με το που την πηρα, διοτι τα μαμα ηταν απαραδεκτα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 17 2009, 09:36

ειναι απαγορευτικα για οδηγηση με γυμνα χερια??
θελει μονο γαντι ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 45
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 17 2009, 09:56

Οχι καμια σχεση, ενα παρα πολυ ωραιο χερουλι ειναι βελουδινο για το χερι. Οπως θελεις οδηγας. Απλα ειναι σχετικα μαλακο, δεν εχει γραμμες επανω να σου κανει σημαδια στα χερια αν το πιεζεις και δεν σε κανει μαυρο οπως ορισμενα μαμα (Βλεπε Honda) αν μεινει στον ηλιο.
Παντως τα μαμα της Strom εμενα προσωπικα μου αρεσαν παρα πολυ, ισως οσο και αυτα τα σιλικονενια που λεω...αντε να ηταν μια ιδεα καλυτερα τα σιλικονενια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 17 2009, 11:34

Στο παλιό μοτόρι είχα βάλει κάτι υπερμαλακά της progrip και ήταν για κανα μήνα φφφφοβερά... μέχρι που την έπλυνα κ μπήκε σαπούνι κάτο από το γκριπ του γκαζιού.... και στο δρόμο μούρωνε το μηχανάκι κ δεν καταλάβαινα γιατί pale μέχρι που κατάλαβα ότι γυρνούσε από την επαναφορά το γκάζι ΜΕΣΑ από το γκριπ Laughing φταίει βέβαια και που τότε δεν ήξερα τι είναι η κόλλα γκριπ αλλά και αυτά με τον ήλιο μαλακώσανε και άλλο και παίζανε πάνω στο τιμόνι Mad

μετά μου κάνανε δώρο κάτι άλλα σιλικονένια και βρήκα την υγειά μου... δεν θυμάμαι μαρκα όμως

Στο στρομ έβαλα θερμαινόμενα, τα SAITO II που έχουνε και άλλοι. Τα μαμά δεν μ,ου αρέσανε, είναι πολύ λεπτά. Τα σαιτο κολλάνε από την ζέστη αλλά δεν λερώνουνε. 95% φοράω γάντια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 18 2009, 20:47

Harris απλά κορυφαία,το πρώτο πράγμα που άλλαζα σε κάθε μηχανή.
Ακόμα και τώρα το σκέφτομαι γιατί τα θερμαινόμενα της saito,μάλλον λόγω καλοκαιριού και ιδρώτα αρχίζουν και κολλάνε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΔευ Ιουλ 20 2009, 08:16

τα βρηκα στην τιμη των 20ευρο HARRIS Perfomance carbon look!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΔευ Ιουλ 20 2009, 12:21

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domiemic65

domiemic65

Ηλικία : 49
Registration date : 02/05/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΤετ Ιουλ 22 2009, 16:22

ioarma έγραψε:
τα βρηκα στην τιμη των 20ευρο HARRIS Perfomance carbon look!!!

Εγω τα βρηκα να γράφουν V-Strom... με μπλε φόντο...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MixalisX aka HELLBOY
Member
Member
MixalisX aka HELLBOY

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 27/05/2009

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 23 2009, 02:31

DomieMic65 έγραψε:
ioarma έγραψε:
τα βρηκα στην τιμη των 20ευρο HARRIS Perfomance carbon look!!!

Εγω τα βρηκα να γράφουν V-Strom... με μπλε φόντο...!

φίλε τα είδα χθές και δεν μου άρεσαν. Αν δεν έχεις μπλέ στώμα δεν ταιριάζουν, ακόμα όμως και να είχα δεν θα τα έβαζα, κατ εμέ πολύ καγκούρικα.

Αλλαξα τα μανίσια με φτινα αλλά πολύ ανετα για 5 παρακαλώ ευρά. Είναι τα ίδια που ειχα 2 χρόνια στην πρώτη μου μηχανή και βρήκαν αψογα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 23 2009, 08:19

Είναι θέμα γούστου τι αρέσει στον καθένα αλλιώς θα είχαμε όλοι ίδιες μηχανές Twisted Evil
τεσπα και τα carbon look που είδα από θέμα αφής μου άρεσαν, δεν με ξετρέλαιναν όμως με την ομορφιά τους!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 23 2009, 13:13

ioarma έγραψε:
Είναι θέμα γούστου τι αρέσει στον καθένα αλλιώς θα είχαμε όλοι ίδιες μηχανές Twisted Evil
τεσπα και τα carbon look που είδα από θέμα αφής μου άρεσαν, δεν με ξετρέλαιναν όμως με την ομορφιά τους!!!!
τα σιλικονατα παιδια υπαρχουν στο εμποριο η μεσω καποιου site?an καποιοσ`απο θεσ/νικη εχει ας`ριξει καμια διευθηνση και κατι ακομα.κανουν και για χειμωνα η ειναι ασχετο το ερωτημα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 23 2009, 13:21

Yπαρχουν στο εμπόριο νομίζω motomarket!!!!!
από θέμα χειμώνα η καλοκαιριού ας απάντηση κάποιος
που ήδη τα έχει αλλά δεν νομίζω να υφίσταται θέμα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MixalisX aka HELLBOY
Member
Member
MixalisX aka HELLBOY

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 27/05/2009

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 23 2009, 14:20

θεσσαλονίκη στην οδυσσέως τα βρήκα με 25 ευρά φίλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domiemic65

domiemic65

Ηλικία : 49
Registration date : 02/05/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 23 2009, 15:33

Μοτομαρκετ με 20?...

Ομολογουμένως και εγω προβληματίστηκα για αυτά που γράφουν v-strom αλλά τελικά τα πήρα μιας και δεν είχε σκέτα ή κάτι πιο διακριτικό... στο κάτω κάτω δεν είναι και κανένω τρελό έξοδο. Αν δεω οτι δεν μου αρέσουν τα αλλάζω μετά απο κάποιο χρονικό διάστημα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΤετ Αυγ 05 2009, 14:09

καποιος που τα εχει αλλαξει?
τα παλια τα εκοψε για να βγουν?
καποιο tips?
Ευχαριστω!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 45
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΤετ Αυγ 05 2009, 14:27

Το αριστερο μπορεις να το κρατησεις, αλλα του γκαζιου εχει ενσωματωμενο το κοκκαλο του γκαζιου, οποτε χαλας το χερουλι διοτι κρατας ουσιαστικα το εσωτερικο του για να πατησει εκει πανω το αλλο χερουλι (αυτο ειναι στο Κ8 που εχω εγω, δεν ξερω στα αλλα τι γινεται). Αν παιδευτεις το "γδερνεις" χωρις να το χαλασεις, αλλα δεν εχει νοημα διοτι μετα ειναι αχρηστο...οποτε χαλασε το και τελος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
MixalisX aka HELLBOY
Member
Member
MixalisX aka HELLBOY

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 27/05/2009

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΤετ Αυγ 05 2009, 14:40

ioarma έγραψε:
καποιος που τα εχει αλλαξει?
τα παλια τα εκοψε για να βγουν?
καποιο tips?
Ευχαριστω!!!!!!

βάλε κάποιο λιπαντικό και με υπομονή και επιμονή θα βγεί το παλιό και θα βάλεις το καινουριο. Και όταν λέω λιπαντικό μην βάλεις κανενα γράσο. Κάτι που να να ξεπλένεται. Το καλήτερο είναι αβα για τα πίατα.

1.) Γιατί μπορεί να ξεπληθεί και δεν αφήνει καταληπα ώστε να σου γυρίζει το καινούριο χερούλι

2.) Γιατί το άβα φρωντίζει και τα χέρια! What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΤετ Αυγ 05 2009, 15:01

ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις σας!!!!!!
φίλε MixalisX θα ακολουθήσω την ιδέα σου διοχετεύοντας ava μέσα
στο χερούλι με μια συριγγα αν το κόλπο δεν πιάσει
πάω στην ιδέα του φίλου hargoul !!!!!!!

να στε παντα καλά με πολλά και καλά χλμ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΔευ Αυγ 31 2009, 12:43

Άλλαξα τα χερούλια η διαδικασία ήταν απλή ,δεν πρόλαβα καν να τελειώσω το καφέ!!!
Ακόμα και το χερούλι του γκαζιού που φοβόμουνα βγήκε εύκολα τραβώντας το!!!!!
Τα νέα χερούλια μπήκαν σπρώχνοντας τα δυνατά- ιδίως της γκαζιέρας- και προσεκτικά!!!!
Οι εντυπώσεις είναι μια ιδέα καλύτερα από τα μαμισια!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΤρι Σεπ 01 2009, 11:34

ελα φοτο!!!!

Χερουλια σιλικονης Hpim3044u.th
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΤρι Σεπ 01 2009, 11:37

πες μου ότι το φόκους είναι δικό σου!? χεχε, πολύ βεστρόμερς έχουν φόκους και αυτό δείχνει στατιστικά ότι ξέρουν να ψωνίζουν ποιότητα και αξιοπιστία! χεχε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΤρι Σεπ 01 2009, 11:59

tazakos έγραψε:
πες μου ότι το φόκους είναι δικό σου!? χεχε, πολύ βεστρόμερς έχουν φόκους και αυτό δείχνει στατιστικά ότι ξέρουν να ψωνίζουν ποιότητα και αξιοπιστία! χεχε!
θα ελεγα καμια κουβεντα για τη ποιοτητα και την αξιοπιστια των focus kolaraki kolaraki kolaraki
leon αγορι μου,leon
respect respect Χερουλια σιλικονης Kxtang8bcf8zmaigenlb_thumb respect respect

αφου καναμε το υποχρεωτικο spam, στο θεμα μας τωρα ... τα χερουλια μπορεις να βγαλεις πολυ ευκολα με τη χρηση οινοπνεματος αλλα και το ava που εβαλες κανει δουλεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΤρι Σεπ 01 2009, 12:07

τσου ρε, ένας και μοναδικός λόγος που δεν πήρα το λεον ήταν η αίσθηση μη ποιότητας που σου δίνει το αυτοκίνητο με τα υλικά του σαλονιού του...μην πάμε σε εγγυήσεις, να μεταφερθεί στα οφ τόπικ να μαλώσουμε! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Χερουλια σιλικονης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χερουλια σιλικονης   Χερουλια σιλικονης Icon_minitimeΤρι Σεπ 01 2009, 12:30

αν πιασουμε τη κουβεντα για το ποιος την εχει μεγαλυτερη Χερουλια σιλικονης 8117 sorry για το ποιο ειναι καλυτερο, το μονο που θα καταφερουμε ειναι να μετανιωσω που ... δεν αφησα το φιλιππο να σε αποτελειωσει

Χερουλια σιλικονης P8231039

PITA PITA PITA
bliax bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Χερουλια σιλικονης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: