Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Δεκ 15 2010, 16:57

ΓΚΟΥ-ΓΚΟΥ ............
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ

Πριν από λίγο επικοινώνησα με τον Πρόεδρο ti! και μου έδωσε εντολή , xaxa σήμερα κατά την ώρα του καφέ να αλλάξουμε μέρος και να σας πάω στο Τσιπουράδικο peinao "Τα Χοντρά Σουβλάκια»που έχει και νηστίσιμο «ψαρονέφρι» , για όσους νηστεύουν. YOU!
Ο Λογαριασμός θα βαρύνει τον Πρόεδρο, bamm και κατά την απουσία του, καθώς ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΝΟΜΑΡΧΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ (κατά τον Νάχο). 00
Παρακαλείστε όλοι σας να δώσετε το Παρόν ……..γιατί μία φορά τον Χρόνο πληρώνει ο Πρόεδρος….(καβούρια – ΔΝΤ έχει στην Τσέπη) XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Δεκ 15 2010, 20:24

Παιδιά για μια ακόμη φορά δεν θα έρθω,μόλις γύρισα απο Αθήνα....και την πέφτω στην πολυθρόνα μου.....ARIWNA ξέρεις εσύ...είναι η ηλικία μας....πάρε το μέρος μου και δικαιολόγησέ με..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16 2010, 10:10

liakosvol έγραψε:
Παιδιά για μια ακόμη φορά δεν θα έρθω,μόλις γύρισα απο Αθήνα....και την πέφτω στην πολυθρόνα μου.....ARIWNA ξέρεις εσύ...είναι η ηλικία μας....πάρε το μέρος μου και δικαιολόγησέ με..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes santa


[center]
NO NO NO

ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΞΕΡΩ?????????? (20αρης ΕΊΜΑΙ...ΦΟΙΤΗΤΗς, xexe ΌΠΩς Ο NIGOUTSI...)

Α ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑ Η ΣΕΖΟΝ Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 328167
[/center]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 39
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16 2010, 11:57

ARIWNAS (Πεμ Dec 16, 2010 10:10 am) έγραψε:
liakosvol έγραψε:
Παιδιά για μια ακόμη φορά δεν θα έρθω,μόλις γύρισα απο Αθήνα....και την πέφτω στην πολυθρόνα μου.....ARIWNA ξέρεις εσύ...είναι η ηλικία μας....πάρε το μέρος μου και δικαιολόγησέ με..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes santa


[center]
NO NO NO

ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΞΕΡΩ?????????? (20αρης ΕΊΜΑΙ...ΦΟΙΤΗΤΗς, xexe ΌΠΩς Ο NIGOUTSI...)

Α ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑ Η ΣΕΖΟΝ Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 328167
[/center]

ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ.







Προς Ariwna: Την προμήθειά μου, όταν βρεθούμε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16 2010, 12:59

Nigoutsi (Nikos) (Πεμ Dec 16, 2010 9:57 am) έγραψε:
ARIWNAS (Πεμ Dec 16, 2010 10:10 am) έγραψε:
liakosvol έγραψε:
Παιδιά για μια ακόμη φορά δεν θα έρθω,μόλις γύρισα απο Αθήνα....και την πέφτω στην πολυθρόνα μου.....ARIWNA ξέρεις εσύ...είναι η ηλικία μας....πάρε το μέρος μου και δικαιολόγησέ με..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes santa


[center]
NO NO NO

ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΞΕΡΩ?????????? (20αρης ΕΊΜΑΙ...ΦΟΙΤΗΤΗς, xexe ΌΠΩς Ο NIGOUTSI...)

Α ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑ Η ΣΕΖΟΝ Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 328167
[/center]

ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ.







Προς Ariwna: Την προμήθειά μου, όταν βρεθούμε.....

Στον καφέ του Σαβ/κου , λίγο πριν φύγεις.....

Δεν πιστέυω να μας την "κάνεις" χωρις να πιούμε καφέ?????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16 2010, 16:31

ARIWNAS (Πεμ Dec 16, 2010 10:10 am) έγραψε:


ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΞΕΡΩ?????????? (20αρης ΕΊΜΑΙ...ΦΟΙΤΗΤΗς, xexe .............. ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑ Η ΣΕΖΟΝ Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 328167

Να σε δώ ρε παλιόγερε τα κότσια σου Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856.....................ακού εκεί 20άρης YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
butcher

butcher

Ηλικία : 63
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/10/2009

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16 2010, 18:40

KARA έγραψε:
ARIWNAS (Πεμ Dec 16, 2010 10:10 am) έγραψε:


ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΞΕΡΩ?????????? (20αρης ΕΊΜΑΙ...ΦΟΙΤΗΤΗς, xexe .............. ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑ Η ΣΕΖΟΝ Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 328167

Να σε δώ ρε παλιόγερε τα κότσια σου Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856.....................ακού εκεί 20άρης YOU! YOU! YOU!
ΒΑΛΕ ΚΑΤΙ ΒΑΛΕ ΚΑΤΙ ΒΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ. Κοντα ειμαστε.('cow')
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18 2010, 10:15

Λοιπόν ARIWNA επειδή πολύ μας την πέφτουν οι 20άρηδες λίμαρε τις ακμές απο τα σκί σου λάδωσε τις δέστρες σου και σε ακολουθώ στα βουνά να τους δείξουμε εμείς πόσο 20άρηδες περισσότερο είμαστε και στην ψυχή και στο σώμα απο τους KARRA & NIGOUTSI!!!!!!χεχε!!! yeye Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Σοβαρά τώρα ωραία θα ήταν μια συνάντηση στις πίστες!!!!! Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 709343
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 39
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18 2010, 11:52

liakosvol έγραψε:
Λοιπόν ARIWNA επειδή πολύ μας την πέφτουν οι 20άρηδες λίμαρε τις ακμές απο τα σκί σου λάδωσε τις δέστρες σου και σε ακολουθώ στα βουνά να τους δείξουμε εμείς πόσο 20άρηδες περισσότερο είμαστε και στην ψυχή και στο σώμα απο τους KARRA & NIGOUTSI!!!!!!χεχε!!! yeye Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Σοβαρά τώρα ωραία θα ήταν μια συνάντηση στις πίστες!!!!! Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 709343

Λοιπόν για να ξεκαθαρίζω, στα βουνά ανεβαίνω για καλό φαΐ, μπόλικο κρασί, ζεστό καφέ και μπόλικο οφθαλμόλουτρο.....και αν μου έρθει και η όρεξη και έχω ωραία "παρέα" παίζω και με τα χιόνια!!!!!
Γι'αυτό κανονίστε μην με πάτε σε κανένα μπαΐρι (ψαξε στο google τι σημαίνει)........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
kosconcours

kosconcours

Ηλικία : 45
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 15/12/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18 2010, 12:47

γιούπιιιιιιιιιιιιιιιι xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18 2010, 19:30

Nigoutsi (Nikos) έγραψε:
liakosvol έγραψε:
Λοιπόν ARIWNA επειδή πολύ μας την πέφτουν οι 20άρηδες λίμαρε τις ακμές απο τα σκί σου λάδωσε τις δέστρες σου και σε ακολουθώ στα βουνά να τους δείξουμε εμείς πόσο 20άρηδες περισσότερο είμαστε και στην ψυχή και στο σώμα απο τους KARRA & NIGOUTSI!!!!!!χεχε!!! yeye Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 Σοβαρά τώρα ωραία θα ήταν μια συνάντηση στις πίστες!!!!! Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 709343

Λοιπόν για να ξεκαθαρίζω, στα βουνά ανεβαίνω για καλό φαΐ, μπόλικο κρασί, ζεστό καφέ και μπόλικο οφθαλμόλουτρο.....και αν μου έρθει και η όρεξη και έχω ωραία "παρέα" παίζω και με τα χιόνια!!!!!
Γι'αυτό κανονίστε μην με πάτε σε κανένα μπαΐρι (ψαξε στο google τι σημαίνει)........



μπαΐρι το (ουσιαστικό) [ ΕΤΥΜΟΛΟΓΙΑ :μπαίρ (τουρκ. λ. bayir = πλαγιά) -ι]

1. η πλαγιά βουνού
2. (μτφ.) το ακαλλιέργητο χωράφι, η άγονη έκταση.


study study yeye


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 19 2010, 10:29

πανω που μου εκνε την καρδια και χιονεισε ο κολοκαιρος τωρα μου βγαζει και ηλιο....... τι να πω ρε πο......μου.
δεν θα κανω κανενα καλο κατεβασμε φετος???????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Δεκ 22 2010, 14:36

Θα πιουμε καφε σημερα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Δεκ 22 2010, 14:49

VSTROM VSTROM VSTROM
Εγώ απών σήμερα, έχω δουλειά στο γραφείο GRAFO και δεν θα προλάβω Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Δεκ 22 2010, 18:15

Αλάνια και εγώ απών σήμερα... Cool


Καλό καφεδάκι μάγκες geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Δεκ 22 2010, 20:44

καλα ρε βρεικα χρονο και ειρθα στον καφε με τον στρατο και δεν ηταν ουτε μια μιχανη????????
μειναμε απο της επτα και οικοσι μεχρι τις οκτο και δεν ειρθε κανενας?????
τι πραγματα ειναι αυτα??????
δυο-τρια ατομα ποσταραν οτι δεν θα ερθουν,οι υπολυποι τι εγεινε???????
μεχρι και οι tdmαδες μαζευτικαν.............
δεν ηταν ο πρωιγουμενος καφες ο τλευταιος της χρονιας αλλα της επομενης τεταρτης ειναι...........
στο πολυ χαλαρο ειναι απαραδεκτο..........

και στην τελικη ειπε κανενας οτι ο καφες αναβαλετε???????????
εγεινε κανενα τετιο ποσταρισμα και δεν το ειδα?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 23 2010, 00:51

Σήμερα νόμιζα ότι θα συναντιόμασταν για να ανταλλάξουμε σαν άνθρωποι ευχές για τα Χριστούγεννα..
Κάποιοι όπως είπατε θα τηλεφωνηθείτε..Κάποιοι θα βγείτε/βγούμε για καφέ πριν τα Χριστούγεννα..
Κάποιοι θα κάνουν και Χριστούγεννα μαζί ακόμα..

Καλά Χριστούγεννα λοιπόν και καλή πρωτοχρονιά και από εδώ..

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΚΑΦΕΣ ΤΩΝ VOLOS RIDERS στις 5/1/2011

Καλές μάσες..
Τα λέμε του χρόνου !!!

Cool

_________________
Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 23 2010, 01:07

Χωρις να ερθω σε αντιπαραθεση με κανεναν αλλα και χωρις να απαντησω σε μελλοντικα σχολια λεω : Ειμασταν 5 Αλμυριωτες στον καφε (ο ενας ευτυχως μενει Βολο και δυο καινουριοι)οι υπολοιποι καναμε 35 χλμ για να ερθουμε και 35 για να φυγουμε.Ειμασταν εκει απο τις 19.05 μεχρι και 20.45 και καθομασταν μεσα στο μεγαλο πασο (μηχανες απο εμας υπηρχε μονο μια) και δεν ειδα ουτε ενα Βολιωτη* να καθησει σε ενα τραπεζι μεσα η εξω.Καλο θα ηταν να κανουμε μια ενημερωση οσοι δεν κατεβουμε στον καφε ωστε να το ξερουν και οι μ@λ@κ@ς απο τον Αλμυρο να μην κατεβουν.Να παμε για καφεδακι καπου πιο κοντα και οχι να ταλαιπορουμαστε στη γ@μ@ κινηση του Βολου με τα αυτοκινητα.Ευχαριστω................................καληνυχτα

*Βολιωτη οχι το Θοδωρα


Υ.Γ. οχι τιποτε αλλο αλλα δεν μπορουσα να ηρεμισω τον panozan και τον πηγα για τσιπουρα!!! mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 23 2010, 01:55

Το μέρος που καθόμαστε Στάθη μου είναι ΕΞΩ..Οχι μέσα..Εδώ και 1 χρόνο σχεδόν..
Και όσο μπόρεσα να δώ (μάλλον δεν είδα καλά) δεν παρατήρησα κάποια γνωστή φάτσα μέσα-έξω..Ειδικά έξω σίγουρα !!
Δεν αντιλέγω ότι ήρθατε και κάτσατε μέσα..Για να το λες..

Πήγα Drops με Θόδωρα..Κατά τις 7.20
Κάναμε 2 τσιγάρα έξω,εκεί που ήταν το μαύρο Στρομ που λες και αφού έκανα ακόμα
μία βόλτα στο καφέ (έξω) για να δώ μπας και πήγε κάποιος,δεν είδα ΚΑΝΕΝΑΝ και φύγαμε !!
Τους 2 που ήταν αριστερά και παίζανε τάβλι θα τους είδατε..Ενα τσιγάρο κάναμε και με αυτούς εκεί έξω..

Τον κόπο σας τον έχω αναγνωρίσει πολλές φορές που έρχεστε από Αλμυρό και μάλιστα έχω προτείνει
και 2 πραγματάκια..

1) Να σας κερνάμε τον καφέ (όχι σαν θέμα χρημάτων αλλά σαν κίνηση) και
2) Να κάνουμε ανά 1-2 καφέδες και στην Αγχίαλο ή ακόμα και Αλμυρό

Και σαν φωνή λογικής εδώ που τα λέμε,δεν πιέσαμε κανέναν να έρθει από Αλμυρό-Αγχίαλο κτλ κτλ..
Θα καταλάβουμε αν μας πείτε ότι δεν μπορείτε να έρχεστε κάθε Τετάρτη
Δεν την είπε ΠΟΤΕ κανένας σε κάποιον Αλμυριώτη ''Γιατί δεν ήρθε στον καφέ''..

Οπότε καταλαβαίνεις πως όποια κίνηση τρώς,όσα χλμ κάνεις κτλ κτλ το κάνεις γιατί γουστάρεις

Δεν κάτσαμε σε κάποιο τραπέζι με τον Θόδωρα γιατί ήρθε κλεφτά από το μαγαζί (εορταστικό ωράριο) οπότε
πήγαμε στο μαγαζί του να τον πιούμε..Αν βλέπαμε έστω και έναν θα καθόμασταν και μάλλον ο Θόδωρας θα την έκανε
πιο νωρίς

Τεσπα..Θεωρώ πως έγινε ηλίθια παρεξήγηση,γιατί είμασταν εντέλλει 7 άτομα στο ίδιο καφέ για 20-30' και
δεν είδαμε ο ένας τον άλλον !!!

Να πώ τέλος πως γενικά καθόμαστε έξω..Πλέον αν δε βλέπω κανέναν έξω θα κοιτάω πιο καλά
μπαίνοντας και ΜΕΣΑ στο καφέ

Wink

_________________
Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 23 2010, 13:24

V.Stratos έγραψε:
Σήμερα νόμιζα ότι θα συναντιόμασταν για να ανταλλάξουμε σαν άνθρωποι ευχές για τα Χριστούγεννα..
Κάποιοι όπως είπατε θα τηλεφωνηθείτε..Κάποιοι θα βγείτε/βγούμε για καφέ πριν τα Χριστούγεννα..
Κάποιοι θα κάνουν και Χριστούγεννα μαζί ακόμα..

Καλά Χριστούγεννα λοιπόν και καλή πρωτοχρονιά και από εδώ..

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΚΑΦΕΣ ΤΩΝ VOLOS RIDERS στις 5/1/2011

Καλές μάσες..
Τα λέμε του χρόνου !!!

Cool

Παλικάρια καλημέρα
Για την επόμενη βδομάδα εάν δεν κάνουμε καφέ (εγώ θα πάω έστω και μόνος μου...), για τα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, εμένα θα με δείτε "Άλλη" Τετάρτη μέσα στον Ιανουάριο , γιατί στις 5/1/2011 θα είμαι για Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 και μετά αρχίζει ο Γολγοθάς για μένα.
Τέσπα ελπίζω να σας δω την άλλη Τετάρτη για Ευχές LIVE.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 24 2010, 09:29

ARIWNAS έγραψε:
V.Stratos έγραψε:
Σήμερα νόμιζα ότι θα συναντιόμασταν για να ανταλλάξουμε σαν άνθρωποι ευχές για τα Χριστούγεννα..
Κάποιοι όπως είπατε θα τηλεφωνηθείτε..Κάποιοι θα βγείτε/βγούμε για καφέ πριν τα Χριστούγεννα..
Κάποιοι θα κάνουν και Χριστούγεννα μαζί ακόμα..

Καλά Χριστούγεννα λοιπόν και καλή πρωτοχρονιά και από εδώ..

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΚΑΦΕΣ ΤΩΝ VOLOS RIDERS στις 5/1/2011

Καλές μάσες..
Τα λέμε του χρόνου !!!

Cool

Παλικάρια καλημέρα
Για την επόμενη βδομάδα εάν δεν κάνουμε καφέ (εγώ θα πάω έστω και μόνος μου...), για τα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, εμένα θα με δείτε "Άλλη" Τετάρτη μέσα στον Ιανουάριο , γιατί στις 5/1/2011 θα είμαι για Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 και μετά αρχίζει ο Γολγοθάς για μένα.
Τέσπα ελπίζω να σας δω την άλλη Τετάρτη για Ευχές LIVE.

Νικόλα μην αγχώνεσαι...και εγώ εκτός απροόπτου εκεί θα είμαι για τον προκαθορισμενο μας καφέ Cool

Είναι μια ευκαιρία για όσους μπορέσουν...να ανταλάξουμε έστω και τελευταία στιγμή ευχές για το νέο έτος.
Εώς τότε αν προκύψει κανά Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 σφύρα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 24 2010, 11:47

Είδατε πουθενά χιόνι για καλό Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 754856 και δεν το ξέρω;Αν ξέρετε κάποιο καλή πίστα σφυρίξτε να έρθω και εγώ....αρκεί να μην είναι στις Άλπεις...... Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 489962
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 24 2010, 19:48

KARA έγραψε:
..και εγώ εκτός απροόπτου εκεί θα είμαι για τον προκαθορισμενο μας καφέ Cool

Είναι μια ευκαιρία για όσους μπορέσουν...να ανταλάξουμε έστω και τελευταία στιγμή ευχές για το νέο έτος.

Ελπίζω κι εγώ να τα πούμε Τετάρτη για καφέ. Έτσι για να κλείσει όμορφα το έτος. Άντε με το καλό λοιπόν.

Καλό βράδυ και καλά Χριστούγεννα να έχουμε.
santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 26 2010, 20:38

επειδη υποσχεθηκα σε καποιον να μην ανοιξω το στομα μου πανω σε αυτο το θεμα (για την τεταρτη) και επειδη γινομαι λιγο οξυθυμος με μερικα πραγματα καμια φορα και επειδη δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση με κανεναν λογο γιορτων το μονο που θα πω ειναι οτι 8 παρα και για ενα τεταρτο μιλουσα στο τηλ. εξω ακριβως στο μπαρακι εκει που παιζανε ταβλι,εκτος απο αυτους ητανε και 2 γυναικες απο την μερια της αλλης καφετεριας αλλα κοντα στους ταβλαδορους και για να τελειωσω ΚΥΡΙΟΙ Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ DROPS ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ .[/size]




Υ.Γ γραφω μονο αυτο γιατι θα εσκαγα αν δεν ελεγα κατι,καλες γιορτες σε ολους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ Δεκ 27 2010, 01:11

panoszan έγραψε:
εκτος απο αυτους ητανε και 2 γυναικες απο την μερια της αλλης καφετεριας


Οχι που δεν θα τις προσεχες!!Και καλα μιλουσε στο κινητο μας λεει!!!!!!!!!χο χο χο!!!!

santa santa santa santa santa :rendeer: :rendeer: :rendeer: :rendeer: :rendeer:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 29 από 32Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: