Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 09:43

liakosvol έγραψε:
Εμένα χθες μου είπατε για το Ντροπ καφέ στις 7 μ.μ. πήγα και δεν βρήκα κανέναν σας.Άντε τώρα να σας γνωρίσω στην επόμενη συνάντηση.

Καλημερα.Βρεθηκες στην πιο ακαταληλη μερα!Αλλοι δουλευαν λογο ασκησεων του στρατου,αλλοι αρρωστοι,καποιοι ισως αργησαν λιγο λογο υποχρεωσεων,καποιοι εχουν και οικογενειες με πολλα παιδια!Μην αγχωνεσαι ομως θα σε ανταμιψει το γελιο και η παρεα μας οταν μας γνωρισεις(μαλλον την επομενη Τεταρτη) xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 10:39

Εγώ ήμουν ο πρώτος που έφτασα.........και μερικά (ρεμάλια ) παλικάρια ήρθαν κατά της 19:30.
Όντως ήρθε ένα παλικάρι με v-strom (παππούς σαν εμένα) αλλά δεν τον ήξερα και έφυγε σχεδόν αμέσως και
δεν τον πρόλαβα για να του πω ότι θα 'ρθουν και οι υπόλοιποι
Λιάκο............την Κυριακή για την εκδρομή ( εγώ θα ρίξω ξύλα στο τζάκι........)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 10:48

Καλημέρα !!!!

Ηλία γυμναστή (όπως μου είπε ένα παιδι από το TDM CLub) χτες κατά τις 7 παρά με 7 έφτασε πρώτος ο Νίκος..
Κατά τις 7 και κάτι πήγαμε άλλα 3 άτομα και μετά από λίγο ήρθε ακόμα ένας !!!

Οπως είπε και ο Στάθης,άλλοι έχουν άσκηση..Αλλοι ήταν άρρωστοι..Αλλοι μαζεύτηκαν λίγο από την βροχή
οπότε καταλαβαίνεις ότι έπεσες πραγματικά σε άτυχη μέρα !!!

Την Κυριακή πάμε εκδρομή..Θα χαρούμε να σε έχουμε,αν όχι τότε την επόμενη Τετάρτη θα είμαι 6.45 να
σε περιμένω προσωπικά !!! Wink

_________________
Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 18:00

την έμαθα την εκδρομ'η στην Πιερία και είναι πολύ ενδιαφέρουσα γιατί όχι μόνο δεν την έχω κάνει αλλά φαίνεται και η χαρούμενη και καλόκαρδη διάθεση όλων των μελών!Δυστυχώς όμως έχω κανονίσει άλλη εκδρομά το Σάββατο με συνάδελφο και όσο προσπαθώ να τον μεταπείσω να σας ακολουθήσουμε τ'ιποτα.Την επόμενη φορά όμως σίγουρα μαζί σας!!!!!! OK VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 21:47

Πείστον εσύ και άμα περάσει ασχημα τρύπα μας τη μύτη..!!! Laughing

_________________
Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 14:57

Αύριο κλασικά για καφεδάκι στο

Drops στην παραλία Βόλου στις 19.00

Εχουμε και λέμε

1) Ανταλλαγή υλικού από την εκδρομή
2) Συζήτηση για εκδρομή Βορείων 15/10 στην Ελάτη

Ελπίζω η βροχή (αν έχει τελικά) να μην πτοήσει ΚΑΝΕΝΑΝ και να δώσουμε όλοι το παρόν !!! Cool

_________________
Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 16:31

Μάγκες (Στράτο,Παναγιώτη,Στάθη,Νίκο) μην ξεχάσετε το υλικό από την εκδρομή έτσι????

Θα φέρω GRAFO για την ανταλαγή.

Τα λέμε στον καφέ geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 16:40

KARA έγραψε:
Μάγκες (Στράτο,Παναγιώτη,Στάθη,Νίκο) μην ξεχάσετε το υλικό από την εκδρομή έτσι????

Θα φέρω GRAFO για την ανταλαγή.

Τα λέμε στον καφέ geia

OK OK (αν και δεν λες εμενα....... YOU! ) εγώ θα θέλω το κορμί μου.......... bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 19:20

Τελικά απο τότε που ήρθα στο φόρουμ κάθε Τετάρτη ...βρέχει! ti! XYLO XYLOΛυπάμαι αλλά δεν θα μπορέσω να έρθω στο καφέ σήμερα.Άντε τώρα την άλλη εβδομάδα....... Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 709343
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 09:26

liakosvol ελπιζω να μην ηταν το προβλημα η βροχη!!!!για μας δεν ειναι προβλημα μια βροχη.αποδειξη οτι ειμασταν 10 ρεμαλοκοπροσκυλα που δεν κανουν τιποτα καθε τεταρτη!!!απολαυσαμε το καφεδακι μας! drink

εγω προσωπικα ειμαουν και λιγο arrostos αλλα αυτη η παρεα αναστενει και dead !!!

οποτε την επομενη τεταρτη πρεπει να περασεις ακομα και με χιονι!! Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 754856
KARA ετοιμασε τα πεδιλα σου.............να σε βαλω και λιγο στο κλιμα!!!

[img]Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 10616816[/img][img]Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 30795697[/img]

ετσι για να ανεβουμε λιγο!!!καλημερα σε ολους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 10:56

καλημερα ρεμπελοσκηλα.....τι θα γεινει ο σκατοκιρος θα μας πνιξει στο νερο?????
δεν μπωρω αλο λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε θελω να βγαλω τον χαρο παγανια...................
νικο ργουν τα βουνα μας να γεινουν σαν τις φοτωγραφιες που ποσταρες. εκτος και αν δεν ειναι δικα μας βουνα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 11:13

Μήπως είναι το Καιμάκτσαλαν ? scratch

_________________
Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 12:28

V.Stratos έγραψε:
Μήπως είναι το Καιμάκτσαλαν ? scratch

μπα δεν......................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 12:46

αμα κοβει το ματι!!!!!!ναι στρατο το καιμακ ειναι !!!κρεμαση η πρωτη και μπροστα απο το σαλε ειναι η δευτερη φωτο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20 2010, 21:38

Επιτέλους σας γνώρισα και....λενιωσα λίγο ......ε.....να.....μεγάλος....ο πιο μεγάλος!!!!!!Ακόμη και ο ΑΡΙΩΝΑΣ είναι αρκετά πιο μικρός απο μένα!!!!!Παρά την φωτό του με τα γένια......Λοιπόν παιδιά θα είμαι ξανά στο επόμενο ραντεβού και σας ευχαριστώ για την ωραία βραδιά!!!! merci merci merci merci football VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20 2010, 22:16

Και εγω απο τη μερια μου χαρηκα που σε γνωρισα πιστευω,να εισαι μαζι μας σε πολλα καφεδακια που θα πιουμε,αλλα και σε παρα πολλες βολτες που θα κανουμε!!!!! football VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20 2010, 22:23

Ελπιζω να περασες καλα στην λιγη ωρα που ειχες,πιστευω στην επομενη συναντηση να γνωρισεις και τους υπολοιπους OK OK

ρε παιδια που ειστε; ουτε στο φορουμ δεν σας βλεπω,ολα καλα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20 2010, 22:43

Ηλία καλώς όρισες και από εμένα "επίσημα" στην παρεούλα μας,αν και τελικά αποδείχθηκε ότι σε γνωρίζω εδώ και πολλά πολλά χρόνια...Very Happy

Ελπίζω όπως είπαν και οι υπόλοιποι,να σε έχουμε πλέον κοντά μας και σε άλλες στιγμές όπως εκδρομούλες,συμπόσια κ.λ.π.



@ panoszan


Εσύ ρε τομάρ που βρήκες INTERNET και ποστάρσ scratch
Έχει ο ξάδερφος ή η μάνασ YOU! XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20 2010, 23:49

καλως ηρθες ηλια στην παρεα!!!KARA μαλλον σε ιντερνετ καφε θα την βγαλει σημερα!τον εδιωξε και η θεια!!!! bliax xaxa xaxa XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21 2010, 08:01

Καλημέρααααααααααααααααααααααααααααααααα έχω κλείσει πολλές ώρες στο ίντερνετ καφέGRAFO
και ο λόγος είναι κάποια ρεμάλια που με ξελόγιασαν,το κακό είναι ότι έλειπαν και η μάνα μου και η θεία μου με αποτέλεσμα να πάω σε ίντερνετ καφέ, Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 644705 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 644705 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 644705 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 644705 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 644705 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 644705 Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21 2010, 10:07

Πανο σε ιντερνετ καφε την εβγαλες αλλα μεσα στο forum δεν εγραφες τιποτα????μηπως σε ξελογιασε καμια Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 184880 μεσα σε κανενα chat??????η μηπως Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 501340 success lol! lol! lol! δεν μασαει απο τετοια ο Πανος!!!!!!!!φιλε τα λεμε θελω τσιπουρο να δοκιμασω!!!!!απο το καλο εεεε drink !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21 2010, 12:16

liakosvol έγραψε:
Επιτέλους σας γνώρισα και....λενιωσα λίγο ......ε.....να.....μεγάλος....ο πιο μεγάλος!!!!!!Ακόμη και ο ΑΡΙΩΝΑΣ είναι αρκετά πιο μικρός απο μένα!!!!!Παρά την φωτό του με τα γένια......Λοιπόν παιδιά θα είμαι ξανά στο επόμενο ραντεβού και σας ευχαριστώ για την ωραία βραδιά!!!! merci merci merci merci football VSTROM

YOU! YOU! YOU!

Που να δείς και την άλλη από το Τσιπουρο..... ti! (Πάνο....ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ) :079-087:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21 2010, 12:17

τι εγεινε στον καφε χθες???????
κουβεντιασατε τιποτα????
εγω χθες ειμουν απον γιατι λογο σχολης δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου.........
ελπιζω να περσατε καλα και να ειχαμε "κοσμο"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21 2010, 14:26

Ρεμάλια για να με δεχτει στο σπίτι τις έταξα 3 φορες την μέρα για μια εβδομάδα Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 501340
να μαγειρεύω για μια βδομάδα, σκούπισμα-σφουγγάρισμα πλύσιμο πιάτων και να κάνω ότι μου ζητήση αλλιώς PITA
τη θα τραβήξω ο καημένος για χάρισας ρεμάλια gmt gmt







Υ.Γ την παρασκευή όλη για το καζάνι, πάρτι με ούζαααααααααααααα ρεμάλιαααααααααααααααααααα geia mas geia mas

xexe xexe xexe xexe xexe xexe xexe xexe
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers   Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21 2010, 14:43

panoszan έγραψε:
Ρεμάλια για να με δεχτει στο σπίτι τις έταξα 3 φορες την μέρα για μια εβδομάδα Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers - Σελίδα 25 501340
να μαγειρεύω για μια βδομάδα, σκούπισμα-σφουγγάρισμα πλύσιμο πιάτων και να κάνω ότι μου ζητήση αλλιώς PITA
τη θα τραβήξω ο καημένος για χάρισας ρεμάλια gmt gmt







Υ.Γ την παρασκευή όλη για το καζάνι, πάρτι με ούζαααααααααααααα ρεμάλιαααααααααααααααααααα geia mas geia mas

xexe xexe xexe xexe xexe xexe xexe xexe

Τι μαγειρευεις το Σάββατο???????.....(εαν δεν μου αρέσει της γυναίκας μου να σου ρθω) xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βολιώτικο καφεδάκι για V-Stromers

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 25 από 32Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: