Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Είναι κρίμα ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 12 2009, 22:10

Lordjohn έγραψε:
Μην την ψαχνεις.... ειναι ΑΠΛΑ να τον πετυχεις εκεινη την ωρα και να γελασει το προσωπακι σου...
Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 95412

Γιάννη το σκέφτομουν μόνος μου και γελούσα (αρκετή ώρα μετά βέβαια), να τον πιάσω εκείνη την ώρα να το ξηλώνει και να του πω: "Φιλαράκι μήπως χρειάζεσαι βοήθεια?"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 12 2009, 22:38

gmavrid έγραψε:
Lordjohn έγραψε:
Μην την ψαχνεις.... ειναι ΑΠΛΑ να τον πετυχεις εκεινη την ωρα και να γελασει το προσωπακι σου...
Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 95412

Γιάννη το σκέφτομουν μόνος μου και γελούσα (αρκετή ώρα μετά βέβαια), να τον πιάσω εκείνη την ώρα να το ξηλώνει και να του πω: "Φιλαράκι μήπως χρειάζεσαι βοήθεια?"

Σίγουρα θα χρειαζόταν βοήθεια..........το ΕΚΑΒ!!! PITA dead
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 12 2009, 23:20

gmavrid έγραψε:
Για να μην ανοίξω καινούργιο νήμα για να μπινελικώσω, συνεχίζω σε αυτό το ξεχασμένο.
Πόσοι ανόητοι και αστοιχείωτοι κυκλοφορούν? Μέσα σε φυλασόμενο ιδιωτικό parking μου έκλεψαν αυτό το -δεν ξέρω πως λέγεται- αριστερό λαστιχένιο προστατευτικό που κουμπώνει στο πλαίσιο στο σημείο που ενώνεται το ψαλίδι με το πλαίσιο! Ήμαρτον ρε τσίπη, έλα ζήτα μου τα λεφτά να στα δώσω να το αγοράσεις καλύτερα!
1) Πως διάολο λέγεται τελικά αυτό το προστατευτικό? Στον κατάλογο πάντως των ανταλλακτικών δε το βρήκα...
2) Πόσο κάνει?
3) Με τι είδους κόλλα τα κολλάμε για να μην μαμηθεί και το πλαίσιο?

Φχαρστώ που με ακούσατε...


Γιώργο αν θυμάμαι καλά 11-15euro το ενα(άσχετο αλλά γι'αυτό το λόγο άνοιξα ένα θέμα για να συγκεντρώσουμε τιμές από γνήσια ανταλλακτικά αλλά όπως όλα τα forum έτσι κι αυτό πάσχει από "οικογενειακή κατάσταση"), αν θες να ακούσεις τη συμβουλή μου κόλλα το αλλά σε καμία περίπτωση με σιλικόνη, βαλε οτιδήποτε άλλο, ακόμα και ταινία 2πλης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nicmor
Member
Member
nicmor

Ηλικία : 41
Τόπος : perissos city
Registration date : 05/04/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 13 2009, 00:19

ανακοινωση


πωλουνται ταπες απο τη βαση του
τιμονιου των dl 650
Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 19010628jw8


στην τιμη 1.37?
lol! lol! lol! lol!


φιλε κωστα εχεις χιλια δικια αλλα ποιος σε ακουει!!!
εσυ που τις πιρες αξιος μαλακας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 13 2009, 00:23

ovelix έγραψε:
όλα τα forum έτσι κι αυτό πάσχει από "οικογενειακή κατάσταση"

Γιάννη σε ευχαριστώ για την ενημέρωση και τις συμβουλές.
Τι ακριβώς εννοείς με το παραπάνω? Δεν κατάλαβα, κλαψ...
Τώρα το θυμήθηκα το νήμα σου... Μήπως να ζητήσεις από κάποιοn moderator να γίνει sticky?
Θα συγκεντρώσω τα δικά μου και θα τα ποστάρω εκεί ...αύριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 13 2009, 09:39

gmavrid έγραψε:
ovelix έγραψε:
όλα τα forum έτσι κι αυτό πάσχει από "οικογενειακή κατάσταση"

Γιάννη σε ευχαριστώ για την ενημέρωση και τις συμβουλές.
Τι ακριβώς εννοείς με το παραπάνω? Δεν κατάλαβα, κλαψ...
Τώρα το θυμήθηκα το νήμα σου... Μήπως να ζητήσεις από κάποιοn moderator να γίνει sticky?
Θα συγκεντρώσω τα δικά μου και θα τα ποστάρω εκεί ...αύριο.


Γιώργο λέγοντας "οικογενειακή κατασταση" το λέω μεταφορικά, αν προσέξεις κατά καιρούς έχουν δημιουργηθεί διαφορά θέματα από συντρόφους (φαντάζομε όχι μέλη του club) που δεν έχει δωθεί ιδιαίτερη σημασία από τους άρχοντες του forum, αλλά μόλις ανεβάσει κάποιος από την "οικογένεια" ένα θέμα νομίζω ότι δίνετε μεγαλύτερη σημασία... Πιστεύω να κατάλαβες-καταλάβατε τι εννοώ και να μη παρεξηγηθώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 13 2009, 10:52

ovelix έγραψε:
αν θες να ακούσεις τη συμβουλή μου κόλλα το αλλά σε καμία περίπτωση με σιλικόνη, βαλε οτιδήποτε άλλο, ακόμα και ταινία 2πλης.
Γαλατη αν το κολησει και μετα θελει πες να σφιξει το πλασιο? Επισης εκει μαζευει υγρασια μετα απο πλυσιμο και θελεις καθαρισμα.
Δεν ειναι οτι καλυτερο το κολλημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 13 2009, 11:27

Έχει δίκιο "Λόρδε" αυτό με την υγρασία ανησυχεί και μένα... Όσω για το κόλλημα πιστεύω ότι δε το κολλάς για να μη στο κλέψουν αλλά για να μη σου φύγει, όπως έχει ακουστεί, έπειτα και να το κολλήσεις με ένα τράβηγμα βγαίνει πάρα πολύ εύκολα. Άλλη μια παρατήρηση θα κάνω. Εχω προσέξει ότι στα καινούργια v-strom που έχουν βαμμένο το σκελετό μαύρο στο συγκεκριμένο σημείο, προφανώς από το τη τριβή του παπουτσιού, ξεβάφει στο συγκεκριμένο σημείο αν δεν
έχει τη συγκεκριμένη λαστιχένια τάπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07 2009, 00:27

gmavrid έγραψε:
Για να μην ανοίξω καινούργιο νήμα για να μπινελικώσω, συνεχίζω σε αυτό το ξεχασμένο.
Πόσοι ανόητοι και αστοιχείωτοι κυκλοφορούν? Μέσα σε φυλασόμενο ιδιωτικό parking μου έκλεψαν αυτό το -δεν ξέρω πως λέγεται- αριστερό λαστιχένιο προστατευτικό που κουμπώνει στο πλαίσιο στο σημείο που ενώνεται το ψαλίδι με το πλαίσιο! Ήμαρτον ρε τσίπη, έλα ζήτα μου τα λεφτά να στα δώσω να το αγοράσεις καλύτερα!
1) Πως διάολο λέγεται τελικά αυτό το προστατευτικό? Στον κατάλογο πάντως των ανταλλακτικών δε το βρήκα...
2) Πόσο κάνει?
3) Με τι είδους κόλλα τα κολλάμε για να μην μαμηθεί και το πλαίσιο?

Φχαρστώ που με ακούσατε...

Σήμερα το πήρα πρέφα οτι μου πήρανε ΚΑΙ ΤΑ 2 αυτά τα προστατευτικά!!! angry angry angry

Τι να πω ρε γμτ μου......μήπως να φταίει η "κρίση" που έλεγε κι ο λαϊκος βάρδος Μακρόπουλος?!?!

Τεσπά......επειδή όπως τη βλέπω τη δουλειά και καινούργια να παιρνα το πιθανότερο να είχαν το ίδιο....προσδόκιμο ζωής.......τελικα πήρα αυτά σε μάυρο απο το e-bay μπας και ζήσουν περισσότερο......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diasyrmos

diasyrmos

Ηλικία : 49
Τόπος : thessalonikh
Registration date : 08/01/2009

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07 2009, 00:36

εμενα μου εχουν παρει το δεξι προστατευτικο πανω απο το πατηρακι..μου ειπαν βεβαια οτι μπορει και να χει πεσει..κανει 10 ευρο..μου ειπαν απο το μαγαζι να το κολλησω..τι να πω ποσο μπορει να διασυρονται αυτη που κλεβουν τα πλαστικα ρε γαμωτο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07 2009, 00:39

@JEFFakhs

Ναι οπωσδήποτε θα κρατήσουν...που είπαμε το παρκάρεις; Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 870118
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07 2009, 00:43

cantona έγραψε:
@JEFFakhs

Ναι οπωσδήποτε θα κρατήσουν...που είπαμε το παρκάρεις; Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 870118

.......Λούτσα πλέον!!! bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evristrom

evristrom

Ηλικία : 39
Τόπος : πατρα
Registration date : 07/02/2009

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 03:51

KALA RE DEN NTREPONTAI H GYFTOI KAI DEN FOBONTAI MHN TOYS PIASEIS?EMENA MOY EKLEPSAN THN MIA TAPA APO TO TIMONI KAI TIS 2 TAPES POY PANE STHN BASH THS BALITSAS GIA NA MHN KOPANAEI
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vestromas*

vestromas*

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 07/11/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 05:16

Πηγα στο Σουνιο για καφεδακι, και μου βουτηξανε το δεξι αντιβαρο.
Δεν θυμαμαι τωρα ποσο εκανε, αλλα πολυ περισοτερο απ οσο υπολογιζα.

Παλι καλα που δεν τα πουλανε και ζευγαρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 10:13

ο κουμπάρος μου έχει το beverly s, μένει Κυψέλη και πρώτη εβδομάδα του φάγαν 2 σήματα piaggio και το S, και το βλέπεις τώρα το μηχανάκι και νομίζεις ότι παίζει στον Λάκη τον γλυκούλη που μακιγιάρουν-κρυβουν τα σήματα των αυτοκινήτων να μην γίνεται διαφήμιση!

υ.γ τα πλαινά επίμαχα καλύματα λείπουν και από εμενα εδώ και καιρό...τώρα πεσαν?μου τα ψιλίσαν? δεν τα βάζω.

υ.γ2. Χρήστο jeff , αυτά που έβαλες λινκ μπορείς να τα βάλεις μια φωτό στην μηχανή σου πάνω? Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 14:15

ρε ΤΖΕΦ αφου το 650 δεν φοραει τετοιες ταπες..()τουλαχιστον το παλιο απ'οτι ξερω) εσενα πως στις πηραν????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 19:46

νομίζω οτι φεύγουν μόνα τους , μετα ενα μήνα που την πήρα ηταν κάπως ,ετοιμο να φύγει
εφαγε λίγο κόλλα και οσο παέι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 20:07

mageiras έγραψε:
ρε ΤΖΕΦ αφου το 650 δεν φοραει τετοιες ταπες..()τουλαχιστον το παλιο απ'οτι ξερω) εσενα πως στις πηραν????

πριτς! Από Κ6 ή Κ7 φοράει αλλά τα κλέβουν οι Κ5 κ κάτω YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 11:34

α να χαθεις (σαρδαναπαλε) δεν θα 'ρθεις Χανια σ/κ θα σου πω εγω........ kolaraki
θα φας σκονη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 13:22

mageiras έγραψε:
α να χαθεις (σαρδαναπαλε) δεν θα 'ρθεις Χανια σ/κ θα σου πω εγω........ kolaraki
θα φας σκονη

μάγειρα όταν λες σκόνη και βάζεις αυτό: kolaraki εννοείς αυτο? : https://www.youtube.com/watch?v=-QEm0VBfIj4

YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 16:14

πως με κταλαβαινεις!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 16:31

tazakos έγραψε:
yeye είναι ωραίο να σε καταλαβαίνουν...
+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 16:59

Very Happy Very Happy στο θεμα μας !!!!! κοπελια

_________________
Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 107kpb5Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι κρίμα ....   Είναι κρίμα .... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 06 2010, 16:07

Μου έφαγαν μία εν λόγω τάπα οι κ@ριολοπουστ@ράδες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Είναι κρίμα ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: