Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 24 2010, 10:04

dimitrisv έγραψε:
Sorry ρε παιδες αλλα εγω διαφωνω. Το ειχαμε δοκιμασει μια Τεταρτη θυμαμαι με σακη, τζεφ και κανα δυο ακομα και ηταν πολυ ξενερα για βραδυ. Ασε που δε σου κανει ορεξη ουτε ενα ποτακι να πιεις. Αν θελετε να προτεινετε κατι διαφορετικο, εγω μεσα ειμαι, με δοκιμη παντα.
Περα απο αυτο, το "ζαχαρη" το εχουμε για εκτακτα καφεδακια περιπου δυο με τρια τη βδομαδα. Αν κανουμε και το τακτικο εκει, δεν παιζει και πολυ ποικιλια!!!
Αμα θελετε παντως να μαζευτουμε να πατε!! bounce bounce
φιλτατε εν VSTROM αδερφε....δεν παμε για ποτο στην εβδομαδιαια μας συναντηση της τεταρτης
παμε για να εχουμε το μυαλο μας εις τις εκδρομες του σαββατο/κυριακου και λοιπες
και οχι στα γκομενακια,γλαστες,σεβιτορες...που δεν ξερουν να κρατισουν εναν δισκο...
παμε για να ηρεμισουμε και οχι να ταραχθουμε... EROS ...μετα τον καφε μπορουμε καλιστα οποιοι θελουμε στο diamond's&pearls η σε κατι αναλογο για ποιο "χαλαρες" στιγμες...


φιλικα ΠΑΝΤΑ Μπιγκ... :079-087:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 24 2010, 11:22

φιλτατε εν VSTROM αδερφε....δεν παμε για ποτο στην εβδομαδιαια μας συναντηση της τεταρτης
παμε για να εχουμε το μυαλο μας εις τις εκδρομες του σαββατο/κυριακου και λοιπες
και οχι στα γκομενακια,γλαστες,σεβιτορες...που δεν ξερουν να κρατισουν εναν δισκο...


Νομίζω πως θα συμφωνήσω με τον Μεγάλο Αδερφό τζο . Ο καφές της τετάρτης δεν γίνεται για να πιουμε ποτό αλλά για να μπορούμε να μιλήσουμε και να ακούμε ο ένας τον άλλο .
Να μιλήσουμε σαν άνθρωποι , άλλωστε όπως είπα και στην αρχή πιστεύω πως υπάρχουν αρκετά καλά μαγαζιά και με ωραίες αιθέριες υπάρξεις !
Εγώ παιδιά πρότεινα απλα ....αν θέλετε προτείνετε κι εσείς !


Έχει επεξεργασθεί από τον/την black-v στις Κυρ Ιαν 24 2010, 16:21, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 24 2010, 11:32

Μπορούμε να δοκιμάσουμε όπου γουστάρετε εγώ δεν έχω πρόβλημα αλλά θα σου πω το εξής αυτός ο ιδιοκτήτης του μύθου δεν μας έχει υποδεχτεί ποτέ με χαμόγελο , δεν μας έχει κεράσι ποτέ ούτε στραγάλια μετά από τόσες φορές που έχουμε πάει θα έπρεπε να μας ξέρει έναν έναν με το μικρό μας , εγώ πάντως παρέα να είμαστε και όπου γουστάρετε flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 24 2010, 12:53

Μπορούμε να δοκιμάσουμε όπου γουστάρετε εγώ δεν έχω πρόβλημα αλλά θα σου πω το εξής αυτός ο ιδιοκτήτης του μύθου δεν μας έχει υποδεχτεί ποτέ με χαμόγελο , δεν μας έχει κεράσι ποτέ ούτε στραγάλια μετά από τόσες φορές που έχουμε πάει θα έπρεπε να μας ξέρει έναν έναν με το μικρό μας , εγώ πάντως παρέα να είμαστε και όπου γουστάρετε flower

Γιώργο θα συμφωνήσω και μαζί σου . Πιστεύω πως ο εν λόγο ιδιοκτήτης όπως και τα πιτσουνάκια που δουλεύουν εκεί μας βλέπουν σαν ευρώ κι όχι σαν πελατάκια !
Και σου είπα εχθές το πρωί το συμβάν με την σερβιτόρα !!!
Δεν είναι για τα λεφτά ....αλλά είναι η πονηριά !

eee eee eee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΧΩΡΟΥ .... ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ !!!!!!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤρι Ιαν 26 2010, 14:19

Αγαπητοί φίλοι και συμ...foroum...ίτες , πριν λίγο επισκέφθηκα μια καφετέρεια που είναι στην οδό ΜΟΝΗΣ ΓΩΝΙΑΣ και ΚΥΡΑ της ΡΩ με αριθμό 41 στήν Κηπούπολη ! Προτείνω λοιπόν μετά από συζήτηση με τον ιδιοκτήτη ( που τυχαίνει να είναι νέος και καλό κοπέλι ) να πιούμε τον αυριανό μας καφέ εκεί δοκιμαστικά κι αν μείνουμε ευχαριστημένοι να γίνει το στέκι μας . ! Σημειωτέον ότι υπάρχει χωρος parking και για τις καλές μας ακριβώς απ έξω απο το μαγαζί καθώς και απέναντι πάνω στο πεζοδρόμιο.... ! Οσο για τις αιθαίρειες υπάρξεις που δουλεύουν μέσα σας αφήνω να κρίνετε μόνοι σας !

To όνομα της καφετέρειας MOCCA cafe !!!!

Oποιος δυσκολευτεί να το βρεί ας με πάρει τηλ. Μάνος 6974-820462 !

Καλό θα είναι να ξέρουμε πόσα άτομα περίπου θα είμαστε για να μας κρατήσει τραπέζια και καρέκλες.......

Πάντα φιλικά Black-v..............!!! ΔΟΞΑΣΤΕ ΜΕ .........!!!

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 581176 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 184880 geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤρι Ιαν 26 2010, 14:55

Θέλουμε Φώτο από τις σερβιτόρες και από τον ιδιοκτήτη (μπορεί κάνεις να προτιμά αγοράκια ) . εγκο ντεν εκο προβλεμα πανκτος μέσα afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 10:25

το μαγκαζί είναι εντό (κλικι)

ωραίος ο μπλακ, κανόνισε να μας κρατήσει τρπέζα γιατί μαζεύει κόσμο όπως λες... OK

ορίστε Γιώργο μερικά από τα κορίτσια του....
Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 UA83016350 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Spaceball Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Bostonssexiestbartenders_1 ZESTI οφου Παναϊα μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 14:21

ειναι αλήθεια οτι θα έρθει σήμερα στον καφέ και το γνωστό λεωφορείο????????χαχα

για να βλέπω συμμετοχές !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 14:53

mikios έγραψε:
το μαγκαζί είναι εντό (κλικι)

ωραίος ο μπλακ, κανόνισε να μας κρατήσει τρπέζα γιατί μαζεύει κόσμο όπως λες... OK

ορίστε Γιώργο μερικά από τα κορίτσια του....
Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 UA83016350 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Spaceball Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Bostonssexiestbartenders_1 ZESTI οφου Παναϊα μου...

XYLO EROS Πω ρε μάνα μου θα είμαι εκεί από τις 3.00
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 15:07

τελικα το καφεδακι στο MOCCA?
ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ!ΣΤΕΙΛΤΕ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΠΟΣΤ!!! merci kalmi kalmi OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 15:29

σημερα ο καφές στο mocca 19:00
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 15:43

sakismip έγραψε:
σημερα ο καφές στο mocca 19:00
Αυτό μάλιστα σοβαρότατο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 15:44

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 16:04

καντε και ενα χαρτη ρε παιδια scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 16:06

kalamaria έγραψε:
καντε και ενα χαρτη ρε παιδια scratch scratch
TI?????
Θα πας και για καφε?????
Δεν με νοιαζει να πεταχτω και και εγω kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 16:10

paitos έγραψε:
kalamaria έγραψε:
καντε και ενα χαρτη ρε παιδια scratch scratch
TI?????
Θα πας και για καφε?????
Δεν με νοιαζει να πεταχτω και και εγω kalmi

Χάρτη έχει ποστάρει ο mikos στην προηγούμενη σελίδα άντε σας περιμένω και του διό μπρος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 16:11

καντε και ενα χαρτη ρε παιδια scratch scratch


υπάρχει χάρτης στην προηγούμενη σελίδα απο μικιο.....!! ελάτε - ελάτε να γίνουμε πολλές..... cheers Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 16:34

paitos έγραψε:
kalamaria έγραψε:
καντε και ενα χαρτη ρε παιδια scratch scratch
TI?????
Θα πας και για καφε?????
Δεν με νοιαζει να πεταχτω και και εγω kalmi
Τι το λες και δεν το κανεις ????
αντε ναρθω και εγω !!!!!!!!
παρτε και τον Χαρτη

_________________
Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 107kpb5Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 16:44

την προηγούμενη σελίδα την ειδα αλλα δεν καταλαβα τιποτα
καλα που ειναι και εκεινο το παιδι ο νικος και οχι σαν το αλλον με τον καλο λογο bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 16:46

Δεν με νοιαζει να πεταχτω και και εγω kalmi[/quote]



με το αμαξι?? XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 16:46

kalamaria έγραψε:
την προηγούμενη σελίδα την ειδα αλλα δεν καταλαβα τιποτα
καλα που ειναι και εκεινο το παιδι ο νικος και οχι σαν το αλλον με τον καλο λογο bliax


αντε έλα να σε δούμε γιατί έχεις πολλές απουσίες φίλε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 16:52

οντος εχω πολλες...........ας ελπισουμε οτι δεν θα με αφησουν στην ιδια ταξη unsure
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 16:53

Σακη να φερω και τον ΝΑΠΟΛΕΩΝ?????????????????
geek Very Happy Smile Razz

_________________
Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 107kpb5Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27 2010, 16:55

Rory έγραψε:
Σακη να φερω και τον ΝΑΠΟΛΕΩΝ?????????????????
geek Very Happy Smile Razz

YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!


είσαι άπαιχτος λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε



απο την ταβέρνα του Ναπολέων

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manolisf

manolisf

Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 24/12/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 27 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 29 2010, 02:14

Τη Τεταρτη δυστυχως δε μπορουσα να ερθω! Ρε παιδια να σας πω την αληθεια... εμενα αυτο το μαγαζι δε μου γεμισε το ματι (μυθος)! στο mocca εχω παει και φαινεται οκ!!! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.foukarakis.com
 

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 27 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: