Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 11 2009, 18:17

Καλώς ήρθες πέρνα και από τα νέα μέλη μια βόλτα για ένα γεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 11 2009, 18:24

καλωσήρθες φίλε! Γράψε και στα ΝΕΑ ΜΕΛΗ που να σε καλωσορίσουν όλοι όπως πρέπει geia
άντε να τα πούμε κ από κοντά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
georgecreta

georgecreta

Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 08/07/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 11 2009, 21:34

mikios έγραψε:
καλωσήρθες φίλε! Γράψε και στα ΝΕΑ ΜΕΛΗ που να σε καλωσορίσουν όλοι όπως πρέπει geia
άντε να τα πούμε κ από κοντά!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποδοχή! Έχω κάνει ήδη Post εκεί!!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fantastica.gr
gmagkan

gmagkan

Ηλικία : 44
Τόπος : ΚΑΣΤΕΛΛΙ ΠΕΔΙΑΔΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 10/07/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 12 2009, 14:48

Σας ευχαριστώ πολύ φιλαράκια για την θερμή σας υποδοχή!!! καλός σας βρήκα όλους σας να μας προστατεύει όλους η αγ’ μαρίνα που σε μια εβδομάδα είναι η χάρη της και θαυματουργή εκεί στην Βόνη ηρακλείου …
Καλό και ασφαλές δρόμο να έχουμε όλοι!!!
xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 13 2009, 23:27

Κοπέλια......τι θα λέγατε να κανονίζαμε το καφεδάκι της Τετάρτης κάπου έξω απο Ηράκλειο?

Καλοκαιράκι διανύουμε...έτσι το σκέφτηκα να βρισκόμασταν σε κανα πιο ''τουριστικό'' προορισμό, εκεί που μαζέυονται τα περισσότερα V Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 184880 παραεισαγωγής αυτό τον καιρό!!

Σκέφτομαι να τραβούσαμε ανατολικά μιας και λείπει ο ρόρυς.........τι θα λέγατε για τίποτα Γούβες---> ''Ξύλινο'' ή Μάλια ή ακόμα και Σίσσι στο λιμανάκι?

Έτσι για να προλάβουμε να ζεστάνουμε και κανά ελαστικό πριν τον καφέ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmagkan

gmagkan

Ηλικία : 44
Τόπος : ΚΑΣΤΕΛΛΙ ΠΕΔΙΑΔΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 10/07/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14 2009, 00:10

Εμένα πάντως μου ακούγετε super
bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14 2009, 08:21

no problem με γουβες....ουτε κοντα ουτε μακρια.....και μαλια δεν θα με χαλουσε....αμα ειναι κανουμε ομαδικη αναχωριση οσοι μπορουν και οι αλλοι μιτινκ εκει......μπας και ερθει κ ο καλαμαριας....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14 2009, 08:54

μέσα μέσα!
εγώ ήθελα να προτείνω κανα beach bar μπας κ κάνουμε κ καμια βουτιά, αλλά αργά μαζευόμαστε.... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14 2009, 09:27

ζηλεύω ρε γαμώτο!!!! gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14 2009, 12:09

εγω μετα τις 3 ειμαι φρι......οποιος θελει κανωνιζουμε και μετα ερχωνται και οι αλλοι....αν και το βραδυνο μπανιο ειναι καλητερο.....κανονιστε και πειτε μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14 2009, 14:32

Εγώ δεν θα μπορέσω Τετάρτη δουλεύω καλά να περάσετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14 2009, 14:44

giorgos_kriti έγραψε:
εγω μετα τις 3 ειμαι φρι......οποιος θελει κανωνιζουμε και μετα ερχωνται και οι αλλοι....αν και το βραδυνο μπανιο ειναι καλητερο.....κανονιστε και πειτε μου

φρι..................κιο? Twisted Evil
μια χαρα παιδι φαινεσαι στο αβαταρ σου!!!! Twisted Evil
lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14 2009, 15:20

Καφεδακι στα Χανια παιζει ??????????????

_________________
Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 107kpb5Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14 2009, 15:33

Εγω χλωμο το κοβω για βολτα, εκτος και αν παμε εντος πολης. Δεν εχω βαλει ακομα αλυσιδογραναζα, τα εχω σπιτι και χαζευω την μαλακια που κανανε Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14 2009, 16:14

paitos έγραψε:
Εγω χλωμο το κοβω για βολτα, εκτος και αν παμε εντος πολης. Δεν εχω βαλει ακομα αλυσιδογραναζα, τα εχω σπιτι και χαζευω την μαλακια που κανανε Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
εσυ ενα ταξιδι μεγαλο μεχρι την ... αγια μαρινα αντε μεχρι πλατανια, και καλα σου ειναι.
κωλοφαρδε kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14 2009, 17:23

ioarma έγραψε:
giorgos_kriti έγραψε:
εγω μετα τις 3 ειμαι φρι......οποιος θελει κανωνιζουμε και μετα ερχωνται και οι αλλοι....αν και το βραδυνο μπανιο ειναι καλητερο.....κανονιστε και πειτε μου

φρι..................κιο? Twisted Evil
μια χαρα παιδι φαινεσαι στο αβαταρ σου!!!! Twisted Evil
lol! lol!

free re!!! oxi frikio... What a Face What a Face What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgecreta

georgecreta

Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 08/07/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Gia ayrio eimai mesa kai egw!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14 2009, 20:15

Kanonisa to programma mou kai ayrio apo tis 3 to mesimeri kai meta eimai mesa gia kafe! apla peite pou! Kai xersoniso kai amoudara kai kentro mesa eimai! (epeidh eida oti merikoi den mporoun gia pio makria Sad ) Are upologiste kai mena stin parea!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fantastica.gr
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14 2009, 22:29

παιδες ακομα περιμενω πλαν....φιλιπα θες να κανονισουμε βουτιες το μεσιμερακι και μετα για καφε???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TONI-G

TONI-G

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 23/04/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2009, 13:45

ΡΕ ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΦΕ?
ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ . .ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2009, 13:59

αντωνη και γιωργο τα κοκοψωνια τα εχω δωσει στο χρηστο να σας τα δωσει.
δε ξερω αν θα ερθω γιατι δεν εχω συνελθει ακομα arrostos απο τη βροχη που εφαγα τη κυριακη (20 χιλιομετρα βροχη με το διατρητο καλοκαιρινο μπουφαν,καλα δεν ειναι; )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TONI-G

TONI-G

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 23/04/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2009, 14:05

painterakis έγραψε:
αντωνη και γιωργο τα κοκοψωνια τα εχω δωσει στο χρηστο να σας τα δωσει.
δε ξερω αν θα ερθω γιατι δεν εχω συνελθει ακομα arrostos απο τη βροχη που εφαγα τη κυριακη (20 χιλιομετρα βροχη με το διατρητο καλοκαιρινο μπουφαν,καλα δεν ειναι; )

Αφου εισαι σκυλος εσυ.
Ασε τις λαμογιες και αν δεν εισαι καλα καβαλα το κιτρινο και ελα.
Που ομως?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2009, 14:10

Κοπέλια ήντα κάνετε? μετά από ολιγοήμερη απουσία στη πεντακάθαρη, καταπράσινη και ηλιόλουστη Αθήνα, επέστρεψα στα πάτρια εδάφη. Σήμερα δε μπορώ να δώσω το παρών, καλά να περάσετε και το νου σας!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2009, 14:19

ρε παιδια να παμε αλλα που???jeffakhs δωσε στιγμα!!!εγω μαλλον θα παω μπανακι...και μετα μιτινκ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2009, 16:39

Το λοιπόν, έλεγα για Γούβες --->''Ξύλινο'' παραλία αλλά έχει σηκώσει μποφόρια και απο προσωπική πείρα.......τα φραπέδια υπό τέτοιες συνθήκες θα τα ψλαχνουμε στα κοντινά βότσαλα.........

οπόταν...........πάμε NV στο γνωστό........για να συζητήσουμε μπας και πάμε να φραπάρουμε και κάπου αλλού την άλλη Τετάρτη!


Υ.Γ. έχω και κάποια κοκοψόψαρα να μοιράσω σε μερικούς μερικούς!!!! yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TONI-G

TONI-G

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 23/04/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2009, 16:49

ΤΑ ΛΕΜΕ ΝV
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: