Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
popeye28

popeye28

Ηλικία : 43
Τόπος : πειραιας
Registration date : 10/05/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2009, 17:55

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!!!!
ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΞΑΝΑ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΟ ΣΤΡΟΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΑΡΑΓΜΕΝΟ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Κ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Κ ΦΙΛΤΡΟΥ.
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΩΣ ΚΟΣΤΟΛΟΓΕΙΤΑΙ 80 ΕΥΡΑ Η ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Κ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ?
Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΟΚ? Η ΜΟΥ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΠΩΠΟ Ο ΜΑΣΤΟΡΗΣ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2009, 18:02

φιλε μου καλως ξαναηρθες...εμενα την τελευταια φορα για λαδια φιλτρο μου πηραν 60
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
popeye28

popeye28

Ηλικία : 43
Τόπος : πειραιας
Registration date : 10/05/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2009, 18:11

ME ΕΣΚΙΣΕ ΔΗΛ. ΤΕΣΠΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΛΕΟΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΟΠΟΤΕ Τ ΨΗΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟΣ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΟΡΟΙΔΑ ΝΟΜΙΖΩ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2009, 18:19

Εεε αφου δεν εχεις εγγυηση κακως πηγες εκει,θα μπορουσες να πας σε ενα απλο μαγαζακι που αλαζουν τα λαδακια και με πολυ μικροτερο κοστος,δεν πειραζει ομως την επομενη φορα θα το χεις στο νου σου και οτι μπορεις να κανεις μονος σου ειναι το καλυτερο που μπορεις να κανεις στο μωρο σου μιας και της αρεσουν και τα χαδια Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2009, 18:19

καλωσόρισες φίλε πίσω, να σου θυμίσω ότι αν γράφουμε με μικρά γράμματα και όχι κεφαλαία είναι πιο όμορφο το φόρουμ και επιπρόσθετα τα Κεφαλαία υποδηλώνουν ότι λέμε κάτι φωναχτά!

Όσο για τα λάδια αν σου χρέωσε 13 ευρώ το λίτρο και άνοιξε 3 κουτιά είσαι 39 + 15 φίλτρο λαδιού 44 πάρε και μια 35άρα εργασία νάσου το 80ρι... εφόσον δεν είσαι εγγύηση κάντα μόνος σου αυτά τα απλά!

geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nik_Strom

Nik_Strom

Ηλικία : 45
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 07/03/2009

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2009, 19:33

popeye28 έγραψε:
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!!!!
ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΞΑΝΑ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΟ ΣΤΡΟΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΑΡΑΓΜΕΝΟ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Κ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Κ ΦΙΛΤΡΟΥ.
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΩΣ ΚΟΣΤΟΛΟΓΕΙΤΑΙ 80 ΕΥΡΑ Η ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Κ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ?
Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΟΚ? Η ΜΟΥ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΠΩΠΟ Ο ΜΑΣΤΟΡΗΣ?




60 Ευρω μου εδωσε τιμη για το σερβις στα 6000χλμ ο εξουσιοδοτημενος στη Θηβων στο Περιστερι δεν θυμαμαι το ονομα του.......... αρα μονο για λαδια σε ψιλοεγδαρε Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2009, 19:45

tazakos έγραψε:
καλωσόρισες φίλε πίσω, να σου θυμίσω ότι αν γράφουμε με μικρά γράμματα και όχι κεφαλαία είναι πιο όμορφο το φόρουμ και επιπρόσθετα τα Κεφαλαία υποδηλώνουν ότι λέμε κάτι φωναχτά!

Όσο για τα λάδια αν σου χρέωσε 13 ευρώ το λίτρο και άνοιξε 3 κουτιά είσαι 39 15 φίλτρο λαδιού 44 πάρε και μια 35άρα εργασία νάσου το 80ρι... εφόσον δεν είσαι εγγύηση κάντα μόνος σου αυτά τα απλά!

geia
μα καλα ρε παιδια ειμαστε καλα;35 ευρα για 10 αντε 15 λεπτα;μα ποσο ειναι η εργατωρα του; 140 ευρω;
φταιμε κ εμεις που οτι κ να μας ζητησουν το δινουμε κ μετα ερχομαστε εδω κ κουβεντιαζουμε αν εδωσα πολλα ή λιγα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
popeye28

popeye28

Ηλικία : 43
Τόπος : πειραιας
Registration date : 10/05/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2009, 23:33

Ναι ρε παιδεια εχετε δικιο ολοι εγω απλα ελειπα εξω δεκα μηνες και επρεπε να αλαξω λαδια που να ξερα.
το σερβις των 6000 το κανα περισυ. Αλλα τωρα μόνο τα σοβαρα σερβις σε εξουσιοδοτιμένο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
strombriger
Member
Member
strombriger

Ηλικία : 58
Τόπος : Αχαρναι
Registration date : 07/07/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2009, 23:41

Αργυριου φτηνα και Suzuki. Τα'χουμε ξαναπει παντως .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rallistas
Member
Member
rallistas

Ηλικία : 37
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 22/10/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΣαβ Ιουν 06 2009, 00:06

Οταν λετε μονοι σας τα λαδια,εχει παρει και κανεις φιλτροκλειδο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΣαβ Ιουν 06 2009, 11:29

rallistas έγραψε:
Οταν λετε μονοι σας τα λαδια,εχει παρει και κανεις φιλτροκλειδο?

Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΣαβ Ιουν 06 2009, 11:44

εγώ το ξεβιδώνω με το χέρι γιατί είμαι ο Χουλκ και θα πάω στο βουνό και θα κοιτάω από ψηλά! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΣαβ Ιουν 06 2009, 12:04

rallistas έγραψε:
Οταν λετε μονοι σας τα λαδια,εχει παρει και κανεις φιλτροκλειδο?
δεν εχω παρει φιλτροκλειδο αλλα εχω φτιαξει ενα και ετσι κανω την δουλεια μου χωρις προβλημα
το ξαναλεω.λαδια, φιλτρο αερος,φιλτρο λαδιου ,μπουζι,πισω τακακια τα εχω κανει μονος.σε λιγο θα παω στα δυσκολα (TPS κ βαλβιδες)
προτιμω να φαω τα λεφτα μου σε στραγαλια παρα να καθομαι κ να βλεπω να κανουν εργασιες πανω στη μηχανη που ξερω και μπορω να τα κανω κ μονος μου.
δεν θελω να προσβαλω κανεναν με αυτα που γραφω ετσι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nik_Strom

Nik_Strom

Ηλικία : 45
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 07/03/2009

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΣαβ Ιουν 06 2009, 22:42

rallistas έγραψε:
Οταν λετε μονοι σας τα λαδια,εχει παρει και κανεις φιλτροκλειδο?


Εννοειται φιλε μου...... μονο μην πας και ζητησεις το μαμα γιατι εχει πανω απο 20 Ευραιους Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 07 2009, 10:20

εγω εχω δυο ενα με αλυσιδα και ενα με λαμαρινακι,αλλα ειδα και ενα σαν τις μαμας και μαλλον θα το παρω...τις facom ειναι......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzou
Member
Member
tzou

Ηλικία : 42
Τόπος : Πετρούπολη
Registration date : 18/02/2009

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 07 2009, 18:10

+ 1
τις facom εχω και γω.μια χαρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 07 2009, 18:27

Και από πού το ψωνίσατε το facom ρε παίδες Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nik_Strom

Nik_Strom

Ηλικία : 45
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 07/03/2009

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 00:08

massai έγραψε:
Και από πού το ψωνίσατε το facom ρε παίδες Question



Εμενα δεν ειναι φακομ αλλα κανει μια χαρα τη δουλεια.... αν θελεις παρε φιλτρο λαδιου για δειγμα και πηγαινε Σερρων 39 στην Ακ. Πλατωνος κοντα στο παραδεισο Σπ. Πατση Laughing

Δε γραφω το ονομα την εταιριας ..... δε κανω διαφημιση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kakto

kakto

Ηλικία : 58
Τόπος : Θεσ/νίκη
Registration date : 27/06/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 12:57

Smile Στην ανάγκη και με μία δερμάτινη ζώνη παντελονιού την κάνεις την δουλειά σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 14:17

kakto έγραψε:
Smile Στην ανάγκη και με μία δερμάτινη ζώνη παντελονιού την κάνεις την δουλειά σου

εγω έχω τον tazako ...σιγουρα πράματα...με το tazakus hand.... YOU! YOU! YOU!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 15:02

rallistas έγραψε:
Οταν λετε μονοι σας τα λαδια,εχει παρει και κανεις φιλτροκλειδο?
ναι φιλε υπαρχει φιλτροκλειδο και οταν περνω και το φιλτρο απο την μαμα suzuki 7 ευρω το αλλαζω με καθε αλλαγη λαδιου (5000χλμ) ετσι γιατι θελω να την καλομαθαινω.. ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ 316594 ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ 316594
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 17:21

απο σαλονικα απο ΒΙΔΑ Α.Ε πολυ το λενε και κλειδι αραχνη..... Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 61
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 22:02

αν πιάνουν τα χέρια σου είναι πολλά ,αν δεν πιάνουν και εισαι κουλό πάλι ειναι πολλά Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spithas
Member
Member
spithas

Ηλικία : 44
Τόπος : Πλέον.... Ίλιον
Registration date : 02/09/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΤρι Ιουν 09 2009, 14:35

strombriger έγραψε:
Αργυριου φτηνα και Suzuki. Τα'χουμε ξαναπει παντως .

+650.... και είσαι ήσυχος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nicmor
Member
Member
nicmor

Ηλικία : 41
Τόπος : perissos city
Registration date : 05/04/2008

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ   ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ Icon_minitimeΤρι Ιουν 09 2009, 19:59

γιατι τρελενεστε παιδες; ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ 8117
υπαρχουν και τα συνοικιακα
συνεργεια,που δεν χρεωνουν
πολλα και δεν χρειαζεται να μαζευεις
τα λαδια,ουτε να λερωνεις το περιβαλον(2 φορες που τα αλλαξα στο παπι τα εφαγε ο καδος Embarassed Embarassed)
ο παπασταυρου μου χρεωνει για
λαδια μπελρει και φιλτρο μαμα 30?
και αν παει καποιος απο εσας,δεν
νομιζω να παρει πανω απο 40? και
ας μην ειστε πελατες.
και δεν ειναι μονο ο παπασταυρου,
υπαρχουν τοσα και τοσα συνεργεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΑΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΟΥ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Υγρά....& φίλτρα-
Μετάβαση σε: