Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 gps τι γνωμη σας για αυτο το μοντελο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pulsar
Member
Member
pulsar

Ηλικία : 57
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 30/03/2008

gps  τι γνωμη σας για αυτο το μοντελο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gps τι γνωμη σας για αυτο το μοντελο   gps  τι γνωμη σας για αυτο το μοντελο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 10 2009, 23:45

παρε φιλε μου ενα φθηνο pda με WM5 ή 6 και περνα επανω Garmin μαζι με χαρτες της Αναβασης Destinator IGO ή οτι αλλο θελεις,για προγραμματα αν θελεις σου λεω εγω ή ο Γιωργαρας Smile παντα φιλικα Κωστας Very Happyγια δες http://www.play247.gr/


Έχει επεξεργασθεί από τον/την inpulsar στις Πεμ Ιουν 11 2009, 00:03, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pulsar
Member
Member
pulsar

Ηλικία : 57
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 30/03/2008

gps  τι γνωμη σας για αυτο το μοντελο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gps τι γνωμη σας για αυτο το μοντελο   gps  τι γνωμη σας για αυτο το μοντελο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 10 2009, 23:55

mikios έγραψε:
είναι φοβερό ΑΛΛΑ... τι θα κάνω με τους χάρτες που δεν έχω πλήρη κάλυψη;;; το πήρα πριν 2 χρόνια που δεν είχε πλήρη χάρτη η GARMIN angry

καμια ιδέα;;;;
για δες λιγο στο http://autodrivehellas.gr/ και αν δεν βγαλεις ακρη μου λες Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

gps  τι γνωμη σας για αυτο το μοντελο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gps τι γνωμη σας για αυτο το μοντελο   gps  τι γνωμη σας για αυτο το μοντελο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 11 2009, 21:00

inpulsar έγραψε:
mikios έγραψε:
είναι φοβερό ΑΛΛΑ... τι θα κάνω με τους χάρτες που δεν έχω πλήρη κάλυψη;;; το πήρα πριν 2 χρόνια που δεν είχε πλήρη χάρτη η GARMIN angry

καμια ιδέα;;;;
για δες λιγο στο http://autodrivehellas.gr/ και αν δεν βγαλεις ακρη μου λες Very Happy

αν εχεις αγορασει μια φορα το auto drive hellas τοτε μπορεις να του κανεις αναβαθμιση και να κατεβασεις τον τελευταιο ενυμερωμενο χαρτη της garmin που εχει ενυμερωθει τον μηνα απριλιο.
αυτη η ενυμερωση σου εχει και τους χωματοδρομους σε ολη την ελλαδα!!.γεμιζει η οθονη!! να το κανεις φιλε και θα δεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WWW
Member
Member
WWW

Ηλικία : 47
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 25/10/2008

gps  τι γνωμη σας για αυτο το μοντελο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gps τι γνωμη σας για αυτο το μοντελο   gps  τι γνωμη σας για αυτο το μοντελο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 09:29

mpetatzis έγραψε:
WWW έγραψε:

Εγώ το χρησιμοποιώ επειδή λόγο επαγγέλματος, ...

φιλαρακι με τι ειπαμε πως ασχολεισε και εχεις οργωσει ολα τα χωραφια στην μεσσηνια και την ηλεια???? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Φίλε μου Γεωπόνος είμαι και τρέχω να δω ένα σωρό πειραματικά ... Γι αυτό τρέχω μέσα στα χωράφια ....

Ως αναφορά τους χάρτες:

Για Ελλάδα : auto drive hellas
Για Ελλάδα + Ευρώπη : City Navigator 2009 => Ο απόλυτος χάρτης + 99 % κάλυψη τους χωματόδρομους όλης της Ευρώπης !!!!

Για μένα αξίζει να πληρώσεις το City Navigator 2009 ... Κοστίζει όσο και το AutoDrive, δεν έχει Bugs και έχεις κάι όλη την Ευρώπη ...

Μάγκες. Το Zumo είναι εργαλείο. Δυστυχώς είναι ακριβό ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

gps τι γνωμη σας για αυτο το μοντελο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Συστήματα Πλοήγησης- Συναγερμών-
Μετάβαση σε: