Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nick thalasolikos
gold member
gold member
nick thalasolikos

Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/01/2008

Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ???   Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? Icon_minitimeΤετ Σεπ 23 2020, 11:38

Συζητάτε το θέμα γύρο γύρο τον τελευταίο χρόνο να αλλάξουμε μαγαζί για καφέ αλλά δεν βλέπω πρωτοβουλια για συζήτηση στο θέμα.Υπαρχει θέμα για αρχή? Θέλετε να αλλάξουμε μαγαζί βασικά?Αν ναι μετά βλέπουμε προτάσεις για πού.
Εγώ προσωπικά θέλω να αλλάξουμε μαγαζί για τους εξής λόγους:
1) ακριβός καφές 4 ευρώ
2) Ζευγαρομαγαζο καθαρά
3) Πολύς κόσμος είμαστε ο ένας πάνω στον άλλο
4) Δεν έχει πέρασμα για μάτι....α)στα μηχανάκια μας να βλέπει ο κόσμος ότι κάποια ομάδα μηχανοβιων πίνει καφέ
β) στα μωράκια που θα περνούμε μάτι...😁

sos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SARDELAS

SARDELAS

Registration date : 20/02/2019

Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ???   Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? Icon_minitimeΤετ Σεπ 23 2020, 12:37

Καλησπέρα και από εμένα νομίζω ότι ήρθε η ώρα για αλλαγή του καφέ .θα συμφωνήσω με τους λόγους που λέει ό Νίκος ( ο καφές στο κτήμα κάνει 3.5 ευρώ για εμάς) προσκοπικά δεν με πειράζει η τιμή του καφέ όσο το ότι δεν μας βλέπει κανείς εκεί πάνω ώστε να μπορεί να μας βρει ποιο άνετα βλέποντας έξω από ένα μαγαζί τοις μοτοσυκλέτες μας ώστε να προσελκύσουμε νέο κόσμο . Θα ήθελα πολύ μία αλλαγή είμαι έτοιμος να βοηθήσω ότι χρειάζεται για μια τέτοια αλλαγή . Έχω κάποιες ιδέες καλό είναι να το συζητήσουμε όλοι μαζί να το δούμε όλοι μαζί να κάνουμε κάτι αν θα συμφωνήσουμε . Να ανανεώθουμε λίγο νομίζω ότι το έχουμε ανάγκη.                        ( Με αγάπη ο SARDELAS) TRANSALP 650  VARADERO MK3  .  ?                           Α( Άλλος την αγάπησε και άλλος την επήρε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DHMOKRITOS69
moderator
moderator
DHMOKRITOS69

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ???   Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? Icon_minitimeΤετ Σεπ 23 2020, 13:06

nick thalasolikos έγραψε:
Συζητάτε το θέμα γύρο γύρο τον τελευταίο χρόνο να αλλάξουμε μαγαζί για καφέ αλλά δεν βλέπω πρωτοβουλια για συζήτηση στο θέμα.Υπαρχει θέμα για αρχή? Θέλετε να αλλάξουμε μαγαζί βασικά?Αν ναι μετά βλέπουμε προτάσεις για πού.
Εγώ προσωπικά θέλω να αλλάξουμε μαγαζί για τους εξής λόγους:
1) ακριβός καφές 4 ευρώ
2) Ζευγαρομαγαζο καθαρά
3) Πολύς κόσμος είμαστε ο ένας πάνω στον άλλο
4) Δεν έχει πέρασμα για μάτι....α)στα μηχανάκια μας να βλέπει ο κόσμος ότι κάποια ομάδα μηχανοβιων πίνει καφέ
β) στα μωράκια που θα περνούμε μά
τι...😁

sos

Καλησπέρα το απόγευμα μπορούμε στο καφέ να το συζητήσουμε από κοντά και να δούμε της πρότασης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ???   Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25 2020, 15:08

Συμφωνώ κι εγώ μαζί σας όπως τα γράφετε, κυρίως όμως δεν μου άρεσε η αλλαγή του μέρους (τραπέζια) εκεί που είμαστε και το είπα από καιρό. Ψάξτε για μαγαζιά και ρίξτε τις προτάσεις σας.
Τα κριτήρια τα γράψατε είδη.

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nick thalasolikos
gold member
gold member
nick thalasolikos

Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/01/2008

Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ???   Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25 2020, 15:51

Πήγασος απ' ότι κατάλαβα η πλειοψηφία δεν θέλει να αλλάξουμε μαγαζί από ότι έμαθα, οπότε δεν αλλάζει κάτι.
Μαγαζια υπάρχουν πού πληρούν προιποθεσεις αλλά αφού βολευομαστε σε αυτό δεν υπάρχει λόγος να το ψάξουμε άλλο.
Αν δεν υπάρχει άλλη άποψη καλό είναι να σβηστεί το θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ???   Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25 2020, 16:23

Πάντα Νικόλα υπάρχουν τα υπέρ και τα κατά, φυσικά μετράν οι γνώμες και οι απόψεις όλλων και θα ήθελα να εκφραστούν αυτές σ αυτό το νήμα. Εάν και εφόσον δεν έχουμε κάτι άλλο συνεχίζουμε ως έχει.
Θα ήθελα όμως να πουν όλοι οι συμμετέχοντες τις απόψεις τους εδώ.

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SARDELAS

SARDELAS

Registration date : 20/02/2019

Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ???   Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ??? Icon_minitimeΠαρ Σεπ 25 2020, 16:29

Δηλαδή αγαπητέ Νίκο δεν θέλουν ανανέωση στο φόρουμ θέλουμε να μείνουμε έτσι όπως είμαστε ? Χωρίς νέο αίμα δεν πάμε μπροστά !θα καθόμαστε σε ένα τραπέζι χωρίς νόημα ! Όλοι έχουν πάει παντού και δεν θα υπάρχει κάποια εκδρομή η εκδήλωση να συναρπάζει . Δυστυχώς και εγώ δεν θα μπορέσω να μείνω σε μια ομάδα πού δεν έχει μοτοσυκλετηλιστηκο ενδιαφέρον. Κατανοώ την κρίση που περνάμε αλλά και με μικρά πράγματα μπορείς να εντυπωσιάσεις κάποιους νέους αναβάτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Υπάρχει θέμα αλλαγής μαγαζιού καφέ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: