Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Τιμόνι - δεξιά χούφτα και μανετα φρένου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pantwd
Member
Member
pantwd

Τόπος : Κατερίνη
Registration date : 28/04/2011

Τιμόνι - δεξιά χούφτα και μανετα φρένου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τιμόνι - δεξιά χούφτα και μανετα φρένου   Τιμόνι - δεξιά χούφτα και μανετα φρένου Icon_minitimeΠαρ Αυγ 28 2020, 20:02

Χαιρετώ την όμορφη παρέα, ύστερα από μια άτυχη στιγμή καθώς την ώρα που πήγαινα να σηκώσω την moto μου στο διπλό, γλυστρισε το παπούτσι μου από το πάτημα του σταντ... Έκανε γκελ η μηχανή και άρχισε να μου φεύγει προς την δεξιά μεριά μέσα στο γκαράζ μου... Φυσικά την άφησα να πέσει γιατί θα έπεφτα και εγώ πάνω της.... Αποτέλεσμα, στράβωσε λίγο το τιμόνι, έσπασε η χουφτα εκεί που περνάει η βίδα και φυσικά κόπηκε και μέρος της μανετας του φρενου. Συνεπώς ζητάω τα παραπάνω αν κάποιος έχει... Vstrom 650 08 abs...
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
white angel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
white angel

Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 22/04/2010

Τιμόνι - δεξιά χούφτα και μανετα φρένου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμόνι - δεξιά χούφτα και μανετα φρένου   Τιμόνι - δεξιά χούφτα και μανετα φρένου Icon_minitimeΚυρ Αυγ 30 2020, 08:36

Καλημέρα έχω μανετε εγώ ότι θέλεις μέ πμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τιμόνι - δεξιά χούφτα και μανετα φρένου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: Ζήτηση-
Μετάβαση σε: