Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ήχος race tech..Άλλες επιλογές ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
CoRt3z

CoRt3z

Ηλικία : 31
Registration date : 23/08/2016

Ήχος race tech..Άλλες  επιλογές ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ήχος race tech..Άλλες επιλογές ??   Ήχος race tech..Άλλες  επιλογές ?? Icon_minitimeΔευ Μάης 28 2018, 19:42

Καλησπέρα , θέλω να ξεκινήσω ζητώντας μια συγνώμη γιατί έχω ανοίξει ήδη 2 παρόμοια θέματα και πάνω που αποφασίζω κάποιος μου λέει ότι είναι κακή επιλογή και κοτεύω.Υπαρχουν πλέον τα λεφτά 300-350? και μου προτείνουν race tech.Αναγκαστικα θα την βάλω σε δικό μου συνεργείο και αυτό το αναφέρω γιατί ακούω ότι υπάρχει θεσνικη ένας μάστορας ..(Παπασταύρου ή κάπως έτσι λέγεται ) , οπότε δεν είναι επιλογή να πάω εκεί . Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι ... Υπάρχει καλύτερη αξία σε αυτά τα λεφτά ? Επίσης , θέλω πολύ αν έχει κάποιος racetech σε 650 αρι vstrom να το ακούσω !!θα με βοηθούσε πολύ αν κάποιος είναι διαθέσιμος.Μενω Γιαννιτσά ,μπορώ λογικά να έρθω και θεσνικη .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ήχος race tech..Άλλες επιλογές ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: