Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pashaloua
Administrator
Administrator
pashaloua

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/01/2013

Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος   Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος Icon_minitimeΣαβ Ιαν 27 2018, 18:22

Οι σύντροχοι του TDM βορείου Ελλάδος μας κάλεσαν στη πίτα που θα κόψουν. Το μύνημα είναι το εξής:


Παρέα καλησπέρα την Τετάρτη πού πας έρχεται θα κόψουμε την καθιερωμένη μας πίτα στην ταβέρνα (Το φαγοπότι όπως παλιά) περιοχή Πολίχνης...ώρα προσέλευσης 9:30..ελάτε να περάσουμε όμορφα με live βραδιά με ωραία λαϊκό έντεχνη μουσική κ πολύ κέφι.....θα παρακαλούσα να δηλώσετε συμμετοχή με σχόλιο από κάτω για να κάνω την ανάλογη κράτηση για την άνετη εξυπηρέτηση μας... ευχαριστώ κ πάντα όρθιοι...

_________________
Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος 2019_011
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IPPEAS
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
IPPEAS

Ηλικία : 56
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 06/01/2013

Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος   Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος Icon_minitimeΚυρ Ιαν 28 2018, 23:15

Μιας και εχω οδηγησει πολλες φορες TDM yeye αν και ημουν κατοχος BMW δηλωνω την σημετοχη μου στην κοπη της πιτας στα φιλαρακια μας success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος   Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος Icon_minitimeΔευ Ιαν 29 2018, 11:59

και εγω αν και ημουν κατοχος tdm αλλα οδηγουσα bmw θα συμμετεχω στους αλλοθρησκους Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος   Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος Icon_minitimeΔευ Ιαν 29 2018, 13:50

και εγώ αν και δεν μου άρεσαν τα tdm και δεν οδηγούσα θα συμμετέχω γιατί είναι ωραίοι σαν χαρακτήρες Very Happy

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος 2aΚοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος Animationmoto2222Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
Αchilleas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Αchilleas

Ηλικία : 52
Τόπος : ΛΑΓΚΑΔΑΣ
Registration date : 06/04/2012

Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος   Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος Icon_minitimeΔευ Ιαν 29 2018, 16:56

Μέσα κι εγώ γιατί είναι φίλοι μας Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος   Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος Icon_minitimeΤρι Ιαν 30 2018, 09:05

YAMAHA είναι τι να κάνουμε θα περάσουμε μια βόλτα αργάμιση

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nan

nan

Ηλικία : 49
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 26/02/2016

Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος   Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος Icon_minitimeΤρι Ιαν 30 2018, 19:32

θα έρθω και εγώ θα κερδίσω και το φλουρί. και αν δεν το κερδίσω έχει ο θεός geiamas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Κοπή πίτας TDM βορείου Ελλάδος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: