Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 μαρσπιέ οδηγού

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

μαρσπιέ οδηγού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: μαρσπιέ οδηγού   μαρσπιέ οδηγού Icon_minitimeΔευ Οκτ 23 2017, 19:56

εδώ και καιρό σκέφτομαι να αλλάξω τα μαρσπιέ του οδηγού με κάτι με μεγαλύτερη επιφάνεια ή/και με καρφάκια για πιο off-road χρήση (λέμε τώρα)

εκτός από της sw-motech , της puig και της touratech , υπάρχουν παρόμοια από άλλο μηχανάκι, με λιγότερα λεφτά, που να ταιριάζουν ??

φαντάζομαι υπάρχει και η επιλογή της ασίας, αλλά πόσο σίγουρος μπορώ είμαι με την ποιότητά τους???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koga

Koga

Ηλικία : 43
Τόπος : Περιστέρι, Αττική
Registration date : 05/05/2014

μαρσπιέ οδηγού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μαρσπιέ οδηγού   μαρσπιέ οδηγού Icon_minitimeΔευ Οκτ 23 2017, 23:04

Το είχα ψάξει και εγώ για footpegs και είχα βρεί ότι ταιριάζουν απο KAWASAKI KLR 650.
https://www.d2moto.com/products/honda-xr-50-70-80-100-kawasaki-klr-650-black-foot-pegs
Τελικά το παράτησα το project, γιατί όσοι βάλανε απο KLR ( από ξένο φόρουμ είχα πετύχει συζήτηση) είχαν παράπονα ότι ο λεβιές φρένου (ποδόφρενο) είναι πολύ κοντά και δεν βολεύει....Απο την άλλη 17$ είναι....Άντε μου έβαλες το μικρόβιο πάλι... lol!

Αααα, απο ποιότητα δεν γνωρίζω αλλά στο λίνκ που σου έστειλα αν δείς τα reviews τα συγκρίνουν με τα IMS pegs...των 100$, αν δεν κάνω λάθος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

μαρσπιέ οδηγού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μαρσπιέ οδηγού   μαρσπιέ οδηγού Icon_minitimeΣαβ Απρ 13 2019, 10:38

Καλημέρα
Κάποια άποψη για τα παρακάτω?
Μαρσπιε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k0stas

k0stas

Registration date : 18/02/2019

μαρσπιέ οδηγού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μαρσπιέ οδηγού   μαρσπιέ οδηγού Icon_minitimeΣαβ Απρ 13 2019, 19:38

ioarma έγραψε:
Καλημέρα
Κάποια άποψη για τα παρακάτω?
Μαρσπιε
Άσχετο,αλλά γράφει ότι δεν στέλνει Ελλάδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

μαρσπιέ οδηγού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μαρσπιέ οδηγού   μαρσπιέ οδηγού Icon_minitimeΣαβ Απρ 13 2019, 21:16

k0stas έγραψε:
ioarma έγραψε:
Καλημέρα
Κάποια άποψη για τα παρακάτω?
Μαρσπιε
Άσχετο,αλλά γράφει ότι δεν στέλνει Ελλάδα.
Μια πληροφορία που μου ξέφυγε
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

μαρσπιέ οδηγού

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: