Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pashaloua
Administrator
Administrator
pashaloua

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/01/2013

Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου   Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου Icon_minitimeΔευ Οκτ 16 2017, 22:24

Μετά την άποψη συμμετοχή μας στον νυχτερινό ημιμαραθώνιο, συζητήσαμε με τη ομάδα διάσωσης USAR HELLAS να συμμετέχουμε στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου στη περιοχή της Καλαμαριάς.
Είναι πιστεύω το πιο σοβαρό γεγονός που θα μπορούσαμε να πάρουμε μέρος.
Η παρέλαση θα γίνει με τις μηχανές και ενιαία ενδυματολογία.
Για το αν θα συμμετέχουμε εξαρτάται από τις μηχανές που μπορούν.

Θέλω με υπευθυνότητα να δηλώσουμε συμμετοχές



Συμμετοχές:

_________________
Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου 2019_011
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου   Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου Icon_minitimeΣαβ Οκτ 21 2017, 14:26

Άποψή μου και την καταθέτω, είναι ότι σε μια παρέλαση και μάλιστα εθνικής επετείου δεν χωρουν σόου τύπου πάμε να δείξουμε τις μηχανές μας. Να πάμε να παρελάσουμε σαν τι? ως μοτοσυκλετιστική ομάδα ή παρέα ή "διασ'ωστες" ή ότι άλλο? Τώρα αν η 28η έγινε πανυγήρι και μπορούνε να πάρελάσουν όλοι, να πάτε. Εγώ προσωπικά δεν το βλέπω θετικά, άποψή μου, καλή ή κακή και δεν θα συμμετάσχω αν κάποιοι έχουν κάνει μια εθνική επέτειο φραμπαλά για να πετάνε στραγάλια.

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου   Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου Icon_minitimeΣαβ Οκτ 21 2017, 14:40

pegasusthes έγραψε:
Άποψή μου και την καταθέτω, είναι ότι σε μια παρέλαση και μάλιστα εθνικής επετείου δεν χωρουν σόου τύπου πάμε να δείξουμε τις μηχανές μας. Να πάμε να παρελάσουμε σαν τι? ως μοτοσυκλετιστική ομάδα ή παρέα ή "διασ'ωστες" ή ότι άλλο? Τώρα αν η 28η έγινε πανυγήρι και μπορούνε να πάρελάσουν όλοι, να πάτε. Εγώ προσωπικά δεν το βλέπω θετικά, άποψή μου, καλή ή κακή και δεν θα συμμετάσχω αν κάποιοι έχουν κάνει μια εθνική επέτειο φραμπαλά για να πετάνε στραγάλια.
+650
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashaloua
Administrator
Administrator
pashaloua

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/01/2013

Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου   Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου Icon_minitimeΣαβ Οκτ 21 2017, 15:01

Γιάννη η παρέλαση ειναι κατι πολυ σοβαρο! Δε παμε να κανουμε τη πλακα μας!
Σέβομαι βαθύτατα τον τόπο μου και ειναι μια κινηση αλτρουισμού!
Θα λαβουμε μερος ως μηχανοκίνητο τμημα του vstrom hellas forum στην ομαδα διασωσης Usar Hellas.
Εκτος απο καφεδες και ατέρμονες συζητησεις εχουμε και ανθρωπιστικό προφιλ.
Υπάρχει συνεισφορά μελων μας σε κοινωνικά δρωμενα.
Οπως τιμητικά πηγαμε στον μαραθώνιο την προηγούμενη εβδομαδα.Εκτως απο τα ρουχα μας θα μας δωσουν μπουφαν ωστε να εχουμε ομοιομορφο τμημα

Κυριοι ειναι καιρος να παμε τη παρεα μας ενα βημα παραπανω.

_________________
Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου 2019_011
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου   Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου Icon_minitimeΣαβ Οκτ 21 2017, 17:00

pashaloua έγραψε:
Γιάννη η παρέλαση ειναι κατι πολυ σοβαρο! Δε παμε να κανουμε τη πλακα μας!
Σέβομαι βαθύτατα τον τόπο μου και ειναι μια κινηση αλτρουισμού!
Θα λαβουμε μερος ως μηχανοκίνητο τμημα του vstrom hellas forum στην ομαδα διασωσης Usar Hellas.
Εκτος απο καφεδες και ατέρμονες συζητησεις εχουμε και ανθρωπιστικό προφιλ.
Υπάρχει συνεισφορά μελων μας σε κοινωνικά δρωμενα.
Οπως τιμητικά πηγαμε στον μαραθώνιο την προηγούμενη εβδομαδα.Εκτως απο τα ρουχα μας θα μας δωσουν μπουφαν ωστε να εχουμε ομοιομορφο τμημα

Κυριοι ειναι καιρος να παμε τη παρεα μας ενα βημα παραπανω.

Πασχάλη μαζί σου είμαι σ όλα τα παραπάνω αλλά το ως ¨"μηχανοκίνητο τμήμα του ....forum" σ εθνική επέτειο, για μένα προσωπικά δεν ταιριάζει _ και πάλι λέω την προσωπική μου άποψη. Αν τώρα πάλι, κάποιοι το βλέπουν διαφορετικά, ως διασώστες ίσως ή με κάποια άλλη ιδιότητα η οποία έχει εύλογη συμμετοχή στην παρέλαση good to go.

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου   Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου Icon_minitimeΔευ Οκτ 23 2017, 11:39

σιγουρα ειναι ενα ευαισθητο ζητημα και δυσκολα θα υπάρχει απολυτη συμφωνια των αποψεων ...κι επιπλεον απ την στιγμη που απ οτι βλεπω δεν υπάρχει ενδιαφερον , προτινω το θεμα να κλεισει εδω χωρις να σημαινει οτι διαφωνω με την αποψη του πασχαλη και την προταση που μας εκανε η usar ...


καλη σας ημερα

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
 

Συμμετοχή στη παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: