Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Προβλημα με νεκρά!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PROGRAMMERPC



Registration date : 04/09/2017

Προβλημα με νεκρά!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβλημα με νεκρά!!!   Προβλημα με νεκρά!!! Icon_minitimeΔευ Σεπ 04 2017, 17:07

Καλησπερα. Εχω το εξης θεμα! οταν ζεσταινεται το μηχανακι δεν μπαινει η νεκρα! Και οι αλλες ταχυτητες δεν μπαινουν χαϊδευοντας τες.. μου ειπαν οι περισσοτεροι βαλε belray! Σημερα εγινε η αλλαγη σε belray 15-50! Αλλα το ιδιο! Σημειοτεων πως πριν 2000 χλμ αλλακτηκε ο ρυθμιστης πιεσης συμπλεκτη (εκει που καταληγει η ντιζα του συμπλεκτη) αλλα τα ιδια..!! Καποια βοηθεια ή καποιο συνεργειο με γνωση στο θεμα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Προβλημα με νεκρά!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με νεκρά!!!   Προβλημα με νεκρά!!! Icon_minitimeΔευ Σεπ 04 2017, 17:33

Καλησπέρα,
κάνε 1 κόπο και πέρνα από τα νέα μέλη να μας πεις 2 κουβέντες .
Στο θέμα σου τώρα....
Πες μας περιοχή που είσαι , σου έχουν ρυθμίσει σωστά το σκουλήκι?
Από την στιγμή που λες ότι έβαλες καινούργιο μάλλον θέλεις σωστό ρύθμισμα

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Προβλημα με νεκρά!!! 33ncnm10Προβλημα με νεκρά!!! 33e6ee10Προβλημα με νεκρά!!! 63u2ip10Προβλημα με νεκρά!!! Amzm8k10Προβλημα με νεκρά!!! 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΝΙΚΟΣ12345

ΝΙΚΟΣ12345

Ηλικία : 53
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 04/10/2016

Προβλημα με νεκρά!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με νεκρά!!!   Προβλημα με νεκρά!!! Icon_minitimeΤρι Σεπ 05 2017, 08:58

PROGRAMMERPC έγραψε:
Καλησπερα. Εχω το εξης θεμα! οταν ζεσταινεται το μηχανακι δεν μπαινει η νεκρα! Και οι αλλες ταχυτητες δεν μπαινουν χαϊδευοντας τες.. μου ειπαν οι περισσοτεροι βαλε belray! Σημερα εγινε η αλλαγη σε belray 15-50! Αλλα το ιδιο! Σημειοτεων πως πριν 2000 χλμ αλλακτηκε ο ρυθμιστης πιεσης συμπλεκτη (εκει που καταληγει η ντιζα του συμπλεκτη) αλλα τα ιδια..!! Καποια βοηθεια ή καποιο συνεργειο με γνωση στο θεμα;

Βάλε και μπόλικο αντισκουριακο στην ντιζα του συμπλέκτη,εγώ τουλάχιστον 1 φορά τον μήνα το κάνω αυτό και οι ταχύτητες κουμπώνουν τέλεια,και εγώ belray βάζω, αλλά εάν δεν βοηθήσεις και το σύρμα στον συμπλέκτη μην περιμένεις από μόνες τους να μπουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Προβλημα με νεκρά!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: