Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Βαση για Gipro

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαση για Gipro   Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 10:49

Το copyright της ιδεας το εχει αλλος... εγω copy το εκανα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαση για Gipro   Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 10:52

Hypersonic έγραψε:
Το copyright της ιδεας το εχει αλλος... εγω copy το εκανα!
Μπράβο στον ''άλλο'' τότε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαση για Gipro   Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 19:56

groi1000 στην ΕΙΣΑΝΤΕΞ κοιταξες αν δεν εχει κ εκει σε κανα μαγαζι με σιδηρικα ειναι ενα πισω απο τον παλιο φουρνο του ταξιαρχη στο στενο δεν θυμαμαι ονομα. Τωρα αν δε βρεις πουθενα (οντως υπαρχει ενα θεμα με το νησι, δεν εχει ουτε σκινι να κρεμαστεις που λενε, εγω εψαχνα φιλτρο υψηλης μικρο για να κανω το bypas στην αντλια αλλα δεν) ενα pm και σου εστειλα.
Τωρα για τους εκτος Μυτιληνης σε μαγαζια με σιδηρικα κ σε μαγαζια με ειδη αυτοκινητων εχουν ισως να εχουν κ στο Praktiker αλλα δεν ειμαι σιγουρος.
Επισης εχουν χρισημοποιηθει και εδω
https://www.vstromhellasforum.com/t10937-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαση για Gipro   Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 20:22

Hypersonic έγραψε:
Το εχω κολλησει με χριτς χρατς στο καθετο κολωνακι και εχω βαλει και δεματικα.
Οι σκονες και υπολειματα απο σταγονες ειναι πιτσιλισματα απο προχτες που την "καθαριζα" .

Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Th_G2

Με κοκκινο ειναι το πως ειναι περασμενο το καλωδιο... ειναι πιασμενο στη βαση του μούτρου και απλα ακολουθει τα υπολοιπα καλωδια...

Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Th_G1
Καλή ιδέα, αλλά αν έχεις αλουμινάκι δεν φαίνεται εκεί το τζίπρο! Επίσης ΟΧΙ δεν θέλω να το βάλω πάνω στο αλουμινάκι γιατί όταν έχω τανκμπαγκ δεν το βλέπω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akisdom
Member
Member
akisdom

Ηλικία : 54
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 05/03/2011

Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαση για Gipro   Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 28 2011, 19:43

η βαση του gps mio που ειχε στην συσκευασια του οταν πριν απο κατι χρονια το ειχα αγορασει μου ηρθε στο μυαλο και ετσι
εκανα την παρακατω πατεντα , βεβαια το καλωδιο που εχει ειναι οριακο αλλα φτανει
λογω ωρας δεν προλαβα να βγαλω αλλες φωτο αλλα υποσχομαι αυριο να ανεβασω και με το γιπρακι περασμενο για δειτε πως φαινεται

[img]Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Img0331fo [/img]

[img]Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Img0332ae [/img]

εδω να μην ξεχασω να ανφερω οτι στις οδηγιες του κατασκευαστη αναφερετε οτι ειναι καλο να παρουμε τροφοδοσια απο καλωδιο που εχει ρευμα μονο οταν ειναι το κλειδι στην θεση on και αυτο γιατι οπως αναφερει υπαρχει περιπτωση να μεινουμε απο μπαταρια αν για ενα διαστημα 3 εβδομαδων δεν χρησιμοποιησουμε την μηχανη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.luxuryhome.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαση για Gipro   Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 28 2011, 19:49

akisdom έγραψε:
...εδω να μην ξεχασω να ανφερω οτι στις οδηγιες του κατασκευαστη αναφερετε οτι ειναι καλο να παρουμε τροφοδοσια απο καλωδιο που εχει ρευμα μονο οταν ειναι το κλειδι στην θεση on και αυτο γιατι οπως αναφερει υπαρχει περιπτωση να μεινουμε απο μπαταρια αν για ενα διαστημα 3 εβδομαδων δεν χρησιμοποιησουμε την μηχανη
Καλά που το ανέφερες Άκη μιάς και τα μπάρκα μου είναι τουλάχιστον 4-5 μήνες,οπότε θα γυρνούσα και.... Evil or Very Mad

Βάλε φωτό με το μπιμπλίκι επάνω Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαση για Gipro   Βαση για Gipro - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 29 2011, 05:40

Μακάρι να υπήρχε κάτι σαν το gipro, αλλά με πιο διακριτική οθόνη..
Όσο χρήσιμο και αν μου φαίνεται, δεν μ'αρέσει ούτε η εμφάνισή του ούτε όσες θέσεις τοποθέτησης έχω δει.. (χωρίς να απαξιώνω την προσπάθεια των παιδιών που σπάσανε το κεφάλι τους) απλά έτσι όπως το βλέπω στις φωτογραφίες μου φαίνεται πολύ ξένο ρε γμτ με το υπόλοιπο σύνολο της μηχανής και με χαλάει..

δεν ξέρω αν κάποιος ειδικός στα ηλεκτρονικά, θα μπορούσε να κάνει καμιά πατέντα για κάτι πιο διακριτικό..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βαση για Gipro

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: