Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Προειδοποίηση για ιο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stratos75
gold member
gold member
stratos75

Ηλικία : 49
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2008

Προειδοποίηση για ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προειδοποίηση για ιο   Προειδοποίηση για ιο Icon_minitimeΤετ Απρ 27 2016, 23:10

Κατά τη χρήση του forum από το κινητό (κλασσική έκδοση) μου βγάζει προειδοποίηση για ιο.... Το κινητό είναι καθαρό από ιο. Την προειδοποίηση μου τη βγάζει μόνο στο forum και σε καμία άλλη ιστοσελίδα....

Υπάρχει κάποιο θέμα;;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leris

leris

Ηλικία : 34
Τόπος : Thessaloniki
Registration date : 25/06/2014

Προειδοποίηση για ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προειδοποίηση για ιο   Προειδοποίηση για ιο Icon_minitimeΤετ Απρ 27 2016, 23:56

Είναι διαφήμιση μάλλον καμμιά ανησυχία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ck69
Member
Member


Ηλικία : 44
Registration date : 30/10/2013

Προειδοποίηση για ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προειδοποίηση για ιο   Προειδοποίηση για ιο Icon_minitimeΠεμ Απρ 28 2016, 02:36

Τοσα χρονια εδω μεσα,ποτε κατι αντιστοιχο δεν μου ετυχε.
Ψαχνομαι και εγω για ιο τρεις μερες τωρα αλλα τιποτα δεν βρεθηκε.
Η προειδοποιηση μονο με δονηση ομως στο κινητο μου συνεχιζετε χωρις καμια νεα διαφημιση να εμφανιζεται πουθενα...
Προειδοποίηση για ιο 709343
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stratos75
gold member
gold member
stratos75

Ηλικία : 49
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2008

Προειδοποίηση για ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προειδοποίηση για ιο   Προειδοποίηση για ιο Icon_minitimeΠεμ Απρ 28 2016, 07:53

ck69 έγραψε:
Τοσα χρονια εδω μεσα,ποτε κατι αντιστοιχο δεν μου ετυχε.
Ψαχνομαι και εγω για ιο τρεις μερες τωρα αλλα τιποτα δεν βρεθηκε.
Η προειδοποιηση μονο με δονηση ομως στο κινητο μου συνεχιζετε χωρις καμια νεα διαφημιση να εμφανιζεται πουθενα...
Προειδοποίηση για ιο 709343

Αυτήν ακριβώς τη συμπεριφορά μου κάνει και σε εμένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leris

leris

Ηλικία : 34
Τόπος : Thessaloniki
Registration date : 25/06/2014

Προειδοποίηση για ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προειδοποίηση για ιο   Προειδοποίηση για ιο Icon_minitimeΠεμ Απρ 28 2016, 09:14

Σου ανοίγει κάποιο extra παράθυρο ο περιηγητής σου η βγαίνει κάποιο μύνημα στην μπάρα ειδοποιησεων?
Android έχεις να φανταστώ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stratos75
gold member
gold member
stratos75

Ηλικία : 49
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2008

Προειδοποίηση για ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προειδοποίηση για ιο   Προειδοποίηση για ιο Icon_minitimeΠεμ Απρ 28 2016, 09:25

leris έγραψε:
Σου ανοίγει κάποιο extra παράθυρο ο περιηγητής σου η βγαίνει κάποιο μύνημα στην μπάρα ειδοποιησεων?
Android έχεις να φανταστώ?

Ναι android έχω.

Κάθε φορά που κάνω κάποια επιλογή, όπως από τη κεντρική σελίδα να δω ένα θέμα, δονειται 3-4 φορές αλλά μπαίνει στη νεα σελίδα.

Όταν ζητήσω να φυγω και να πάω πχ στο search ή στην αρχική ή οπουδήποτε αλλού τότε σε νέο παράθυρο μου βγαίνει προειδοποίηση και μου βγάζει δύο επιλογές, συνέχεια και παραμονή.

Στην επιλογη παραμονή όλα καλά. Στην επιλογή "συνέχεια" πάλι δόνηση και μετά από 2-3 προσπάθειες αλλαζω σελίδα.

Έχω τρέξει 2 antivirus αλλά δεν βρίσκουν κάτι. Και αυτό συμβαίνει μόνο με το forum. Σε οποιοδήποτε άλλο site δεν συμβαίνει κατι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leris

leris

Ηλικία : 34
Τόπος : Thessaloniki
Registration date : 25/06/2014

Προειδοποίηση για ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προειδοποίηση για ιο   Προειδοποίηση για ιο Icon_minitimeΠεμ Απρ 28 2016, 10:43

Μπορείς να κατεβάσεις κάποιο adblocker και να δοκιμασεις.
Αν είσαι root η λύση είναι εύκολη, αν όχι υπάρχουν εφαρμογές που κάνουν αυτή τη δουλειά αλλά ίσως να έχουν πρόσβαση στο που κανείς περιήγηση κτλ.
Σαν δοκιμή όμως θα μπορούσες να το κάνεις και αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IKARUS
Member
Member
IKARUS

Ηλικία : 53
Τόπος : Καπου ψιλα με θεα
Registration date : 26/01/2012

Προειδοποίηση για ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προειδοποίηση για ιο   Προειδοποίηση για ιο Icon_minitimeΠεμ Απρ 28 2016, 15:22

Ναι και εμένα το έκανε μέχρι χθες,στο Forum αλλά και στο fb τώρα τελευταία,μου ζήταγε και 360 αντιβαριους καμιά φορά το κατέβασα χθες και φενεται προς το παρόν εντάξει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
some1



Registration date : 30/03/2016

Προειδοποίηση για ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προειδοποίηση για ιο   Προειδοποίηση για ιο Icon_minitimeΤρι Μάης 03 2016, 21:15

Μου το έχει πετάξει και εμένα το μήνυμα πολλές φορές, σε 2 συσκευές μάλιστα, σήμερα μο πέταξε ότι το κινητό σας θέλει αναβάθμιση για να δείτε τη σελίδα και κολλάει. Πρέπει να το κλείσεις και όταν το ξανά ανοίξεις δεν δεν έχει ούτε ένα αδιάβαστο μήνυμα στις ενότητες ενώ πριν είχε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stratos75
gold member
gold member
stratos75

Ηλικία : 49
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2008

Προειδοποίηση για ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προειδοποίηση για ιο   Προειδοποίηση για ιο Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2016, 20:59

Σε εμένα πάντως σταμάτησε αυτήν την συμπεριφορά από μόνο του, έτσι ξαφνικά!!!!!!!!! alien alien alien
Μέσα στη Μεγάλη Εβδομάδα!!!!!!! Βρε λες????????????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IKARUS
Member
Member
IKARUS

Ηλικία : 53
Τόπος : Καπου ψιλα με θεα
Registration date : 26/01/2012

Προειδοποίηση για ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προειδοποίηση για ιο   Προειδοποίηση για ιο Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2016, 23:39

stratos75 έγραψε:
Σε εμένα πάντως σταμάτησε αυτήν την συμπεριφορά από μόνο του, έτσι ξαφνικά!!!!!!!!! alien alien alien
Μέσα στη Μεγάλη Εβδομάδα!!!!!!! Βρε λες????????????????????


Το ξομολογισες στο Forum το ιδιο κανει,απλός έτυχε η Μεγάλο βδομάδα! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DHMOKRITOS69
moderator
moderator
DHMOKRITOS69

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

Προειδοποίηση για ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προειδοποίηση για ιο   Προειδοποίηση για ιο Icon_minitimeΤετ Ιουλ 06 2016, 14:48

Παιδιά εμένα το κάνει ασταμάτητα τη πρόβλημα υπάρχει έχει καταντήσει εκνευριστικό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ck69
Member
Member


Ηλικία : 44
Registration date : 30/10/2013

Προειδοποίηση για ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προειδοποίηση για ιο   Προειδοποίηση για ιο Icon_minitimeΤετ Ιουλ 06 2016, 14:52

Ναι,εμφανιστηκε παλι...
Προειδοποίηση για ιο 709343
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IKARUS
Member
Member
IKARUS

Ηλικία : 53
Τόπος : Καπου ψιλα με θεα
Registration date : 26/01/2012

Προειδοποίηση για ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προειδοποίηση για ιο   Προειδοποίηση για ιο Icon_minitimeΤετ Ιουλ 06 2016, 19:52

Και σ'εμένα,και σβήνω καρτέλες και ιστορικό και διορθώνεται για λίγο! Και είναι διαφημιστικά τα πιο πολλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Προειδοποίηση για ιο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Θέματα και χρήση του Φόρουμ-
Μετάβαση σε: