Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sirsaton



Τόπος : ΒΟΛΟΣ - ΧΑΝΙΑ
Registration date : 28/04/2009

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 11:46

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!! ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ SERVISE ΤΗΣ V-STROM. ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΓΙΑ SERVISE ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΜΟΥ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΑ ΤΑ ΧΑΝΙΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 11:56

Καλως ηρθες φιλε wlcm λοιπον Χανια ειμαι και εγω συνεργειο εξουσιοδοτημενο ειναι του σταυρουλακη στην γογονη στην μικρας ασιας , τωρα μη εξουσιοδοτημενα υπαρχουν και αλλα στην γυρω περιοχη ειδικα για μοτο , εχεις πμ , αντε να γνωριστουμε και απο κοντα ,σε ποιο σχολειο εισαι ?????

_________________
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! 107kpb5ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 11:58

geia Βρίσκεσαι στο σωστό forum...όπως και στη σωστή πόλη!

Αχχ..πότε θα ζητήσω καμιά μετάθεση να φύγω από τη χαβούζα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sirsaton



Τόπος : ΒΟΛΟΣ - ΧΑΝΙΑ
Registration date : 28/04/2009

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 12:03

και επειδη δεν γνωριζω και πολλα απο forum τι ακριβως ειναι το πμ? ειμαι στο γυμνασιο της σουδας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 12:07

sirsaton έγραψε:
και επειδη δεν γνωριζω και πολλα απο forum τι ακριβως ειναι το πμ? ειμαι στο γυμνασιο της σουδας

Εδώ που μπήκες θα καλοπεράσεις...χεχχεχε..πλάκα κάνω..

το π.μ. είναι προσωπικό μήνυμα..και βρίσκεται κάτω από το avatar (φωτογραφία) του κάθε χρηστη.
Μπορείς να ελέγξεις τα μηνύματά σου σε ένα Link που είναι πάνω - πάνω δίπλα από το προφίλ σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 12:08

πμ ειναι προσωπικο μηνυμα φιλε geia

_________________
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! 107kpb5ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 12:12

geia wlcm
και εγώ μια από τα ίδια.....απλά ειμαι ηράκλειο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sirsaton



Τόπος : ΒΟΛΟΣ - ΧΑΝΙΑ
Registration date : 28/04/2009

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 12:16

σας ευχαριστω ολους για το καλωσορισμα και τις επεξηγησεις και ανυπομονω να γνωρισω την κρητη με την μηχανη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 12:18

είναι τέλεια...........με διάφορες διαδρομές.....και για όλα τα γουστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 12:23

Ηρθες στο σωστο μερος την τελεια εποχη και το καλυτερο παρεακι της κρητης OK geia

_________________
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! 107kpb5ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 12:43

Βρε καλός τον φίλο καλός ήρθες στη κουζουλόπαρέα wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 13:53

Καλωστονε!!!
Μια συμβουλη...... μη τους μιλας και μην τους κανεις παρεα εδω μεσα, θα μπλεξεις,
θα σε τραβανε απο δω και απο κει σε ολη την Κρητη θα τρως και θα πινεις μεχρι να μην μπαινεις στις κορντουρες σου και αμα σε πετυχουν και χωρις μηχανη θα σε μεθυσουν κι ολας




wlcm wlcm wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 14:21

WELLCOME !!!
εδώ θα δεις μαύρα, περτικαλί, πράσινα v-strom κτλ.. όπως πάει η δουλειά όλο το ουράνιο τόξο θα έχουμε σε λίγο!!!! Very Happy Cool Cool Very Happy Very Happy
Καλά το λέει ο paitos, ανευ v-strom θα καταντήσεις αλκοολικός στη κουζουλοπαρέα!!!!!!!
Παρακολούθα το φόρουμ και στην επόμενη συνάντηση να δηλώσεις το παρόν!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 38
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 14:30

hihihihi.....GOEF.....υπερβολες....ακου πορτοκαλι V-strom....τι λες τωρα...... Laughing Laughing εχει το γκρουπ μας τετοια μηχανη και δεν την εχει παρει το ματι μου?????μουχαχαχα......


P.s για προτομαγια παιζει τπτ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 16:18

φίλε καλωσήρθες και καλα να πάθεις (με την κουζουλοπαρέα που πας να μπλέξεις.... ) Razz

πίστεψέ με μια ζωή δε σου φτάνει να γυρίσεις όλη την Κρήτη... αλλά σε ωραία μέρη μη οφτό θα πάμε, αυτό είναι σίγουρο!!!

Κανόνισε να σμίξετε με τα κοπέλια που είναι κατα κει, κ βλέπε εδώ γύρω για τις μαζώξεις.... γιατί όπως λέει κ ο Γιώργος, κάτι πρέπει να παίξει Πρωτομαγιά!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
sirsaton



Τόπος : ΒΟΛΟΣ - ΧΑΝΙΑ
Registration date : 28/04/2009

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 18:32

paito αυτο ειναι το χρωμα της μηχανης σου? αν ναι εχουμε ακριβως την ιδια!! ολοκληρος βολος και ενα διδυμακι δεν βρηκα.τελικα επρεπε να ερθω εδω για να βρω!!!! κοιτα να δεις τι γινεται!!! οσο για την κουζουλοπαρεα που λετε ολοι σας ευχομαι σε καποιο ταξιδι να σας γνωρισω αν και οπως τα βλεπω τα πραγματα με βλεπω στην κρητη καμια 5αρια χρονια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 19:19

sirsaton ελα και απο εδω να πεις ενα γεια στο υπολοιπο φορουμ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! 451272
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f2/

_________________
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! 107kpb5ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
CHRISRETH

CHRISRETH

Ηλικία : 56
Τόπος : Ρέθυμνο
Registration date : 01/04/2009

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 29 2009, 00:45

GOEF έγραψε:
WELLCOME !!!
εδώ θα δεις μαύρα, περτικαλί, πράσινα v-strom κτλ.. όπως πάει η δουλειά όλο το ουράνιο τόξο θα έχουμε σε λίγο!!!! Very Happy Cool Cool Very Happy Very Happy
Καλά το λέει ο paitos, ανευ v-strom θα καταντήσεις αλκοολικός στη κουζουλοπαρέα!!!!!!!
Παρακολούθα το φόρουμ και στην επόμενη συνάντηση να δηλώσεις το παρόν!!!

..και μπορντώ!!! ( ή μήπως βυσσινίWink

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 29 2009, 01:35

sirsaton έγραψε:
paito αυτο ειναι το χρωμα της μηχανης σου? αν ναι εχουμε ακριβως την ιδια!! ολοκληρος βολος και ενα διδυμακι δεν βρηκα.τελικα επρεπε να ερθω εδω για να βρω!!!! κοιτα να δεις τι γινεται!!! οσο για την κουζουλοπαρεα που λετε ολοι σας ευχομαι σε καποιο ταξιδι να σας γνωρισω αν και οπως τα βλεπω τα πραγματα με βλεπω στην κρητη καμια 5αρια χρονια ..... καλά......θα σου πρότεινα να το αφήσεις ''open'' αυτο το θέμα!!! Πάω για τον 6ο χρόνο ολοταχώς!!!!


ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΠΑΤΡΙΩΤΤΤΤΤΤΤ!!!!!!!

Άντε και βλέπω να ανοίγουμε ΒΟΛΙΩΤΙΚΗ ΚΟΜΠΑΝΙΑ στο νησί!!!
wlcm wellcome wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 29 2009, 15:13

sirsaton έγραψε:
paito αυτο ειναι το χρωμα της μηχανης σου? αν ναι εχουμε ακριβως την ιδια!! ολοκληρος βολος και ενα διδυμακι δεν βρηκα.τελικα επρεπε να ερθω εδω για να βρω!!!! κοιτα να δεις τι γινεται!!! οσο για την κουζουλοπαρεα που λετε ολοι σας ευχομαι σε καποιο ταξιδι να σας γνωρισω αν και οπως τα βλεπω τα πραγματα με βλεπω στην κρητη καμια 5αρια χρονια

αααα εσυ εισουνα το τριτο που ειδα στα Χανια??? Κριμα τωρα εχω 2 να καψω NO για να μεινω μονος μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: