Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 σπασμενο clips στο bagster

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
st3f

st3f

Ηλικία : 35
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 12/11/2012

σπασμενο clips στο bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: σπασμενο clips στο bagster   σπασμενο clips στο bagster Icon_minitimeΠεμ Δεκ 10 2015, 23:24

Τη καλησπερα μου στη μοτοπαρεα,
Προσφατα εκανα μια μικρη ζημια στο bagster και εσπασα το μπροστα clip στο τιμονι κοντα που τη τσαντα.
Παρακατω φαινεται στην εικονα ποιο ειναι.
Η ερωτηση μου ειναι αν γνωριζει καποιος πως μπορω να το φτιαξω η αν γνωριζει καποιο μαγαζι που ασχολειται με τετοια στην Αθηνα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την st3f στις Πεμ Δεκ 10 2015, 23:34, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
st3f

st3f

Ηλικία : 35
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 12/11/2012

σπασμενο clips στο bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σπασμενο clips στο bagster   σπασμενο clips στο bagster Icon_minitimeΠεμ Δεκ 10 2015, 23:28

σπασμενο clips στο bagster 4kgxhj
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
st3f

st3f

Ηλικία : 35
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 12/11/2012

σπασμενο clips στο bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σπασμενο clips στο bagster   σπασμενο clips στο bagster Icon_minitimeΠεμ Δεκ 10 2015, 23:30

Συγνωμη για το σαρδαμ ποιο πανω, το κλιπ ειναι το μπροστα δεξια κατω απο το τιμονι που κραταει τον εναν απο τους 2 ιμαντες της τσαντας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
st3f

st3f

Ηλικία : 35
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 12/11/2012

σπασμενο clips στο bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σπασμενο clips στο bagster   σπασμενο clips στο bagster Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21 2016, 22:01

Τελικά βρήκα λύση, τη γράφω και εδώ σε περίπτωση που μελλοντικά κάποιος αντιμετωπίσει το ιδιο.
Πήγα σε μαγαζί στη Πειραιώς που ειναι ο επιςημος ειςαγωγεας Για τα bagster Και πήρα τα ανταλλακτικά που μου έσπασαν, υπόψην έχουν εγγύηση εφόρου ζωής τα ανταλλακτικά επομένως τα πήρα δωρεάν, και ήδη έχω πάει σε έναν ταπετσερη να μου το κουμπώσει, δεν ξέρω ποσό θα κοστίσει αυτό, αύριο μάλλον θα το παραλάβω και θα ενημερωΣω για το κόστος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

σπασμενο clips στο bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σπασμενο clips στο bagster   σπασμενο clips στο bagster Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21 2016, 22:48

OK

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


σπασμενο clips στο bagster 33ncnm10σπασμενο clips στο bagster 33e6ee10σπασμενο clips στο bagster 63u2ip10σπασμενο clips στο bagster Amzm8k10σπασμενο clips στο bagster 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

σπασμενο clips στο bagster

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: