Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ανατομική σέλα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Metaxas

Metaxas

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 16/04/2015

ανατομική σέλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ανατομική σέλα   ανατομική σέλα Icon_minitimeΠαρ Νοε 20 2015, 12:58

Καλησπέρα παιδιά θέλω να φτιάξω την σελίτσα στο μηχανάκι μου και ενώ έχω καταλήξει να την στείλω Αθήνα στο car dressing auto-moto σκέφτηκα να ρωτήσω πρώτα εάν γνωρίζει κανείς κάποιον ταπετσέρη στο Ηράκλειο να κάνει ανατομικές σέλες και καλή δουλειά,γιατί δεν είναι τα λεφτά το πρόβλημα,αλλά η πιθανή κακή σέλα που μπορεί να γίνει έστω 1 στο εκκατομύριο,άλλο να παω από το μαγαζί και άλλο να την παραγγείλω απο Αθήνα ή απο Θεσσαλονίκη.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ανατομική σέλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανατομική σέλα   ανατομική σέλα Icon_minitimeΔευ Νοε 23 2015, 11:03

Απο προσωπική εμπειρία θα σου πω οτι η πιθανότητα να πάει κάτι στραβά είναι όντως αυτή που λες. Μια στο εκατομμύριο. Οπότε προχώρα άφοβα.
Έχει τόσο μεγάλη εμπειρία με τις σέλες μας ο Κώστας που το αποτέλεσμα του είναι απόλυτα εγγυημένο. Μην νομίζεις, ακόμα και εμείς που είμαστε απο Αθήνα, πολλές φορές το συζητάμε μαζί του απο το τηλέφωνο για το τι και πως θέλουμε να γίνει και ο Κώστας κάθε φορά ξεπερνάει τις προσδοκίες μας. Τώρα στην περίπτωση που όντως πέσεις σε αυτή την μια στο εκατομμύριο πιθανότητα και κάτι δεν σου αρέσει, του τηλεφωνείς την στέλνεις πίσω και ο Κώστας σίγουρα θα κάνει οτι καλύτερο για να σε ικανοποιήσει. Είναι πολύ ξηγημένος μάστορας και τον ενδιαφέρει η ικανοποίηση του πελάτη.
Για μενα προχώρα άφοβα, δες ενα σχέδιο που σου αρέσει ή φτιάξε ενα σχέδιο δικό σου, περιέγραψε του το ή στείλτο με ενα mail και η επιτυχία είναι εγγυημένη.
Αυτά απο μένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

ανατομική σέλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανατομική σέλα   ανατομική σέλα Icon_minitimeΔευ Νοε 23 2015, 23:34

aris_n έγραψε:
Απο προσωπική εμπειρία θα σου πω οτι η πιθανότητα να πάει κάτι στραβά είναι όντως αυτή που λες. Μια στο εκατομμύριο. Οπότε προχώρα άφοβα.
Έχει τόσο μεγάλη εμπειρία με τις σέλες μας ο Κώστας που το αποτέλεσμα του είναι απόλυτα εγγυημένο. Μην νομίζεις, ακόμα και εμείς που είμαστε απο Αθήνα, πολλές φορές το συζητάμε μαζί του απο το τηλέφωνο για το τι και πως θέλουμε να γίνει και ο Κώστας κάθε φορά ξεπερνάει τις προσδοκίες μας. Τώρα στην περίπτωση που όντως πέσεις σε αυτή την μια στο εκατομμύριο πιθανότητα και κάτι δεν σου αρέσει, του τηλεφωνείς την στέλνεις πίσω και ο Κώστας σίγουρα θα κάνει οτι καλύτερο για να σε ικανοποιήσει. Είναι πολύ ξηγημένος μάστορας και τον ενδιαφέρει η ικανοποίηση του πελάτη.
Για μενα προχώρα άφοβα, δες ενα σχέδιο που σου αρέσει ή φτιάξε ενα σχέδιο δικό σου, περιέγραψε του το ή στείλτο με ενα mail και η επιτυχία είναι εγγυημένη.
Αυτά απο μένα!

+1 και απο μενα , ο Κωστας ειναι καλλιτεχνης και εξελισεται συνεχως , αγαπαει πραγματικα αυτο που κανει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

ανατομική σέλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανατομική σέλα   ανατομική σέλα Icon_minitimeΔευ Νοε 30 2015, 00:44

+650
εχω φτιαξει την δικη μου εκει

ο κωστας κανει πολυ καλη δουλεια.
θα σου ζητησει να βγάλεις φωτογραφιες καθισμενος στην μηχανη και να μετρησεις την αποσταση απο την αρχη της σελας μεχρι εκει που καθεσαι για να ξερει πως να φτιαξει το πλατακι.

ποιοτητα κατασκευης παρα πολυ καλη

τωρα αν θελεις να δεις και κατι εδω στο ηρακλειο, στειλε μου pm να σου πω για ταπετσερη ο οποιος μου εκανε το bagster καινουριο απο αποψη ραφων και φτιαχνει και σελες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ανατομική σέλα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: