Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 10 2015, 23:17

andreasp έγραψε:


Για πάμε στην AFAM...
Απο που ειχε βγει αυτη η φημη οτι αν δεν βαλεις το μπροστινο γνησιο γραναζι, κανει φασαρια η αλυσιδα??
Η AFAM δεν ακούγεται ούτε στο ελάχιστο. Ενα ελαφρύ "βζιιιν" όταν ρολάρεις με πατημένο συμπλέκτη.
Ως τώρα έχω πολύ καλή εμπειρία!
Laughing



Αντρεα η αλυσιδα που εβαλες ειναι ''Καινουρια'', καινουρια και τα γραναζια, τι περιμενες δλδ. να κανουν την ιδια φασαρια με αυτα που εβγαλες?
Οσο για το μαμα γραναζι με το συνεμπλοκ κανει την μεγαλη διαφορα στο κάρφωμα της πρωτης ταχυτητας κατα την εκινηση και συμβάλει στην λιγο πιο ομαλη και αθορυβη λειτουργια σε βαθος χρονου.
Αυτα ολα ομως last year...στις μερες μας καλα ειναι και τα αφτερ μαρκετ.Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leris

leris

Ηλικία : 35
Τόπος : Thessaloniki
Registration date : 25/06/2014

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 11 2015, 02:11

Για πείτε μου λίγο γνώμες παιδιά.
Και σχέση τιμής αν αξίζει.
Πρώτη φορά αλλάζω και δεν έχω ιδέα.
Διάβασα όλο το νήμα αλλά άκρη δεν βγάζω.

http://makinaparts.com/suzuki/1852-didvxgdl650-did-vx-suzuki-dl650-vstrom-set-granazia-alisida-xrysh-xring.html

http://makinaparts.com/suzuki/1309-jtdl650-jt-drive-chain-set-x1r-suzuki-dl-650-v-strom-04-06-granazia-alysida-set-.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IKARUS
Member
Member
IKARUS

Ηλικία : 54
Τόπος : Καπου ψιλα με θεα
Registration date : 26/01/2012

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 11 2015, 19:00

Bretsos έγραψε:

Αυτα ολα ομως last year...στις μερες μας καλα ειναι και τα αφτερ μαρκετ.Laughing  


Σωστόςςςςςςς! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leris

leris

Ηλικία : 35
Τόπος : Thessaloniki
Registration date : 25/06/2014

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 13 2015, 13:45

leris έγραψε:
Για πείτε μου λίγο γνώμες παιδιά.
Και σχέση τιμής αν αξίζει.
Πρώτη φορά αλλάζω και δεν έχω ιδέα.
Διάβασα όλο το νήμα αλλά άκρη δεν βγάζω.

http://makinaparts.com/suzuki/1852-didvxgdl650-did-vx-suzuki-dl650-vstrom-set-granazia-alisida-xrysh-xring.html

http://makinaparts.com/suzuki/1309-jtdl650-jt-drive-chain-set-x1r-suzuki-dl-650-v-strom-04-06-granazia-alysida-set-.html

Καμμία γνώμη παιδιά?
Επίσης μου πρότειναν την χρυσή της did ZVMX αλλά διαβάζω πως είναι για το 1000.
Έχει διάφορες με του 650?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 13 2015, 23:53

εφοσον αναφερεσαι σε did ασε τη zvmx ειναι too much Smile
παρε την vx που ειναι οτι πρεπει για το 650
δε χρειαζεται να δωσεις παραπανω χρηματα ασκοπα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pissaman



Registration date : 18/03/2010

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2015, 13:47

SOTHRHS έγραψε:
εφοσον αναφερεσαι σε did ασε τη zvmx ειναι too much Smile
παρε την vx που ειναι οτι πρεπει για το 650
δε χρειαζεται να δωσεις παραπανω χρηματα ασκοπα
+1000
για τιμή δες http://www.uride.gr/bikes/Suzuki-V-Strom-650/329/all/all/1.
Είναι και δωρεάν τοποθέτηση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2015, 14:30

pissaman έγραψε:
SOTHRHS έγραψε:
εφοσον αναφερεσαι σε did ασε τη zvmx ειναι too much Smile
παρε την vx που ειναι οτι πρεπει για το 650
δε χρειαζεται να δωσεις παραπανω χρηματα ασκοπα
+1000
για τιμή δες http://www.uride.gr/bikes/Suzuki-V-Strom-650/329/all/all/1.
Είναι και δωρεάν τοποθέτηση!

Τι διαφορά στην ποιότητα και αντοχή έχει η μαύρη από τη χρυσή? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
pissaman



Registration date : 18/03/2010

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2015, 14:35

Η DID λέει, 7% πιο ενισχυμένη η χρυσή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2015, 15:26

pissaman έγραψε:
Η DID λέει, 7% πιο ενισχυμένη η χρυσή!

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση, λέω να το εκμεταλλευτώ λίγο ακόμα! Very Happy

Δύο ακόμα ερωτήσεις, κατά τη γνώμη σας, αξίζει η διαφορά να πάει κάποιος στη χρυσή ή όχι? Ρωτάω γιατί αισθητικά μου αρέσει καλύτερα η μαύρη αλλά δεν θα ήθελα αυτό να γίνει εις βάρος της ποιότητας.
2η ερώτηση, οι τιμές της ιστοσελίδας σας ισχύουν για το φόρουμ ή υπάρχει κάποια επιπλέον έκπτωση?

Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
pissaman



Registration date : 18/03/2010

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2015, 15:43

Δυστυχώς, δεν υπάρχει επιπλέον περιθώριο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leris

leris

Ηλικία : 35
Τόπος : Thessaloniki
Registration date : 25/06/2014

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2015, 16:46

Στην τιμή του και με δωρεάν μεταφορικά και δώρο ένα σπρέι νομίζω πως είναι μια χαρά η τιμή.
Να δω πόσα θα μας πάρουν να μας την περασουν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lmb990
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
lmb990

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS GREECE
Registration date : 01/06/2013

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2015, 17:22

Ε να σου πάρουν και 15?.. Άντε 20... Εμένα τόσο μου είχαν παρει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 16 2015, 11:39

terino έγραψε:
pissaman έγραψε:
Η DID λέει, 7% πιο ενισχυμένη η χρυσή!

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση, λέω να το εκμεταλλευτώ λίγο ακόμα! Very Happy

Δύο ακόμα ερωτήσεις, κατά τη γνώμη σας, αξίζει η διαφορά να πάει κάποιος στη χρυσή ή όχι? Ρωτάω γιατί αισθητικά μου αρέσει καλύτερα η μαύρη αλλά δεν θα ήθελα αυτό να γίνει εις βάρος της ποιότητας.
2η ερώτηση, οι τιμές της ιστοσελίδας σας ισχύουν για το φόρουμ ή υπάρχει κάποια επιπλέον έκπτωση?

Ευχαριστώ.


Καμία διαφορά στην ποιότητα και αντοχή!!!!! Άσε τι λέει η DID, δεν υπάρχει διαφορά!!!!Κάπου εδώ μέσα σε παλαιότερη συζήτηση το αναφέρανε μετά απο ψάξιμο , πάρε όποια θες σε χρώμα χρυσή ή μαύρη!!!!Προσωπικά φοράω την μαύρη και έχω 45.000 χλμ. χωρίς καμία φθορά!!!!!Βέβαια κάθε 500 χλμ. την λαδώνω με βαλβολίνη 90άρα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 21 2015, 18:04

Χτες μετά από πολλές αναβολές πήρα την απόφαση... πήγα στον κύριο Πίσσαρη και τοποθέτησα καινούρια αλυσίδα. Συγκεκριμένα τη χρυσή DID VX με γρανάζια JT. Άψογη αντιμετώπιση, γρήγορη και καθαρή δουλειά. Τον ευχαριστώ πολύ και είμαι σίγουρος ότι οι δρόμοι μας θα διασταυρωθούν και στο μέλλον.
Και φυσικά αυτή η αίσθηση της καινούριας αλυσίδας!! Laughing Laughing yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Χείρων
Member
Member
Χείρων

Ηλικία : 60
Registration date : 30/08/2013

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 06 2015, 23:44

terino έγραψε:
.....
....
Και φυσικά αυτή η αίσθηση της καινούριας αλυσίδας!! Laughing Laughing yeye

Σαν να φοράς καθαρό σώβρακο μετά από 7ήμερο σκηνάκι στο στρατό. Απόλαυση!!!  bananen
                              kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χείρων
Member
Member
Χείρων

Ηλικία : 60
Registration date : 30/08/2013

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 06 2015, 23:49

Λοιπόν η δικιά μου η JT έχει ήδη 3000 χλμ και δεν την έχω τεντώσει ξανά. Πήγε και ταξίδι όπου βάρεσε ακόμα και τελικές στην Εγνατία. Λαδάκι 20-50 από αυτόματο λαδοτήρι (οιλερ στα ελληνικά). Θα γράψω και γι αυτό προσεχώς....

cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 07 2015, 00:05

Χείρων έγραψε:
Λοιπόν η δικιά μου η JT έχει ήδη 3000 χλμ και δεν την έχω τεντώσει ξανά.


τι εννοεις δεν την εχω τεντωσει ξανα ?? ειναι λογικο να την τεντωνεις καθε 5 000χλμ ?



Εγω που θελω να βαλω μπροστα το μαμα γραναζι....να το κανω?


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χείρων
Member
Member
Χείρων

Ηλικία : 60
Registration date : 30/08/2013

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 07 2015, 01:26

jimkopa έγραψε:
Χείρων έγραψε:
Λοιπόν η δικιά μου η JT έχει ήδη 3000 χλμ και δεν την έχω τεντώσει ξανά.  


τι εννοεις δεν την εχω τεντωσει ξανα ?? ειναι λογικο να την τεντωνεις καθε 5 000χλμ ?

Αν είσαι ψείρας την τεντώνεις. Κι όσο την τεντώνεις τόσο αυτή ξεχειλώνει!... yeye

Σοβαρά τώρα, το λέω επειδή είναι JT δηλαδή φτηνοαλυσίδα και δεν άλλαξα πίσω γρανάζι.



jimkopa έγραψε:
Εγω που θελω να βαλω μπροστα το μαμα γραναζι....να το κανω?

Το μαμά; Μπααα... παρα είναι ακριβό!
Εγώ βολεύτηκα με ένα Afam με λάστιχο κι αυτό σαν το μαμά και φτηνότερο.
Στην επόμενη αλλαγή μάλλον θα βάλω ένα JT με 12 ευρώ και άι στο διάλο!.....

sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 07 2015, 15:12

κοιτα ουτε εγω ψηνομαι ...απλα επειδη ειχα διαβασει παλιοτερα οτι το λαστιχο κανει καλη δουλεια στον θορυβο ...δεν ξερω αν ισχυει ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 07 2015, 23:42

jimkopa έγραψε:
κοιτα ουτε εγω ψηνομαι ...απλα επειδη ειχα διαβασει παλιοτερα οτι το λαστιχο κανει καλη δουλεια στον θορυβο ...δεν ξερω αν ισχυει ?

δεν ισχυει...μ@λ@κιες γραφαμε ολοι!
βαλε οτι πιο φτηνο βρεις αρκει να κανεις τη δουλεια σου οσο το δυνατο πιο ανεξοδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 08 2015, 21:41

ευχαριστω φιλε βοηθησες πολυ cheers


αυτην θα βαλω δεν ειναι και η πιο ακριβη αλλα ουτε και η πιο φθηνη πολυ καλη θα ελεγα με αυτα που χω διαβασει

http://www.uride.gr/parts/NSDL650AVXG57-%CE%A3%CE%B5%CF%84-%CE%93%CF%81%CE%B1%CE%BD%CE%AC%CE%B6%CE%B9%CE%B1-%CE%91%CE%BB%CF%85%CF%83%CE%AF%CE%B4%CE%B1-%CE%9A%CE%AF%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82-JT-DID-Suzuki-VStrom-DL-650-ABS-Spray-%CF%87%CF%81%CF%85%CF%83%CE%AE-%CE%B1%CE%BB%CF%85%CF%83%CE%AF%CE%B4%CE%B1


Exoyme καμια προσφορα σε δικο μασ εδω στο φορουμ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χείρων
Member
Member
Χείρων

Ηλικία : 60
Registration date : 30/08/2013

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 09 2015, 00:22

jimkopa έγραψε:
ευχαριστω φιλε βοηθησες πολυ cheers


αυτην θα βαλω δεν ειναι και η πιο ακριβη αλλα ουτε και η πιο φθηνη πολυ καλη θα ελεγα με αυτα που χω διαβασει

http://www.uride.gr/parts/NSDL650AVXG57-%CE%A3%CE%B5%CF%84-%CE%93%CF%81%CE%B1%CE%BD%CE%AC%CE%B6%CE%B9%CE%B1-%CE%91%CE%BB%CF%85%CF%83%CE%AF%CE%B4%CE%B1-%CE%9A%CE%AF%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82-JT-DID-Suzuki-VStrom-DL-650-ABS-Spray-%CF%87%CF%81%CF%85%CF%83%CE%AE-%CE%B1%CE%BB%CF%85%CF%83%CE%AF%CE%B4%CE%B1


Exoyme καμια προσφορα σε δικο μασ εδω στο φορουμ?

Είναι ο ιδανικός συνδυασμός!

goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 35
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)   Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 09 2015, 00:24

jimkopa έγραψε:
ευχαριστω φιλε βοηθησες πολυ cheers


αυτην θα βαλω δεν ειναι και η πιο ακριβη αλλα ουτε και η πιο φθηνη πολυ καλη θα ελεγα με αυτα που χω διαβασει

http://www.uride.gr/parts/NSDL650AVXG57-%CE%A3%CE%B5%CF%84-%CE%93%CF%81%CE%B1%CE%BD%CE%AC%CE%B6%CE%B9%CE%B1-%CE%91%CE%BB%CF%85%CF%83%CE%AF%CE%B4%CE%B1-%CE%9A%CE%AF%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82-JT-DID-Suzuki-VStrom-DL-650-ABS-Spray-%CF%87%CF%81%CF%85%CF%83%CE%AE-%CE%B1%CE%BB%CF%85%CF%83%CE%AF%CE%B4%CE%B1


Exoyme καμια προσφορα σε δικο μασ εδω στο φορουμ?

το μαγαζι αυτο εχει μονιμη προσφορα 20% και δωρεαν τοποθετηση στις DID δεν υπαρχει καποια καλυτερη προσφορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Και εγώ την άλλαξα (αλυσίδα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: