Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Νικος@92

Νικος@92

Ηλικία : 31
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Registration date : 29/08/2014

Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;;   Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Icon_minitimeΤετ Μάης 27 2015, 17:44

Εχω σκοπο να παρω ενα συναγερμο γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι οπως ξερετε....αλλα ακουγονται διαφορα...ο ενας εχει πολυ καταναλωση και ξεκολωνει την μπαταρια,ο αλλος δημιουργει μπερδεματα στα ηλεκτρικα, φιλος εχει ΜΕΤΑ και πρεπει να παιξεις μπουνια στο ντεποζιτο για να παρει μπρος αλλιως τιποτα,με light κουνημα δεν χτυπαει..
και απο τιμη να μην ξεπερναει τα 200 που πιστευω οτι βρισκεις κατι παρα πολυ καλο με αυτα...

Y.Γ. δεν εχω γνωσεις απο συναγερμους..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ni_Tza
Member
Member
Ni_Tza

Ηλικία : 43
Τόπος : SERRES
Registration date : 03/10/2010

Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;;   Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Icon_minitimeΤετ Μάης 27 2015, 18:13

spiball απλός. περασμένος στον "ζωγράφο" 3 γέφυρες. τον έβαλε με κλειστά μάτια, 2 χρόνια κανένα πρόβλημα, ρύθμιση ευαισθησίας (το έχω κάνει), παίρνει αν θέλεις και gps tracker.

πολύ δυνατό ήχο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tzampazisn@yahoo.com
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;;   Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Icon_minitimeΤετ Μάης 27 2015, 18:54

Νικος@92 έγραψε:
Εχω σκοπο να παρω ενα συναγερμο γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι οπως ξερετε....αλλα ακουγονται διαφορα...ο ενας εχει πολυ καταναλωση και ξεκολωνει την μπαταρια,ο αλλος δημιουργει μπερδεματα στα ηλεκτρικα, φιλος εχει  ΜΕΤΑ και πρεπει να παιξεις μπουνια στο ντεποζιτο για να παρει μπρος αλλιως τιποτα,με light κουνημα δεν χτυπαει..
και απο τιμη να μην ξεπερναει τα 200 που πιστευω οτι βρισκεις κατι παρα πολυ καλο με αυτα...

Y.Γ. δεν εχω γνωσεις απο συναγερμους..

Ο ΜΕΤΑ δεν εχει κραδασμικο. Η μοναδικη πιθανοτητα να χτυπησει ειναι αν σηκωθει το μηχανακι απο το σταντ.
Οπότε μην κοπανάς άδικα το ντεπόζιτο γιατί απλά δεν θα χτυπήσει.
Μονο με αλλαγη της κλισης θα χτυπησει.
Για να χτυπαει σε κραδασμο θελει να βαλεις τον αναλογο αισθητηρα.
Κατα τα άλλα προσωπικα θεωρώ ότι ο ΜΕΤΑ Defcom είναι απο τους καλύτερους συναγερμούς που υπάρχουν αγορά.
Αψογη ποιότητα κατασκευής, με εφόρου ζωης εγγύηση, για να περάσεις μαζί του πολλά χρόνια.
Ο Θανάσης έχει βάλει πραγματικά πολλές εκατοντάδες Defcom. Ισως και χιλιάδες. Με δυσκολία θα θυμηθώ κάποια στιγμή που μου είπε ότι γύρισε Defcom με πρόβλημα. Αν υπάρχουν τέτοιες περιπτώσεις, μετριούνται στα δάχτυλα του ενός χεριού.
Απλά όπως και όλοι οι συναγερμοί, πρέπει να ξέρει αυτός που τον βάζει, τι ακριβώς κάνει.
Κάτι "τον βάζω μονος μου με ένα σώμα και ένα ρεύμα" και μάλιστα ρωτάω και που θα βρω σώμα και ρεύμα, που σημαίνει ότι δεν έχω ιδέα, προσωπικά μου φαίνονται αστεία.
Δεν είναι πυρηνική φυσική, απλά πρέπει ο μάστορας να ξέρει τι κάνει και να γουστάρει να ασχοληθεί.
Κατα τα άλλα, οποιοσδήποτε επώνυμος συναγερμός σε γενικές γραμμές είναι καλός. Κάτι κινεζιές που κυκλοφορούν, δεν θέλω ούτε να τις βλέπω. Τα προβλήματα που ακούς, απο τέτοιους συναγερμούς είναι ώς επι το πλείστον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;;   Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Icon_minitimeΠεμ Μάης 28 2015, 00:11

andreasp έγραψε:
Δεν είναι πυρηνική φυσική, απλά πρέπει ο μάστορας να ξέρει τι κάνει και να γουστάρει να ασχοληθεί.
Κατα τα άλλα, οποιοσδήποτε επώνυμος συναγερμός σε γενικές γραμμές είναι καλός. Κάτι κινεζιές που κυκλοφορούν, δεν θέλω ούτε να τις βλέπω. Τα προβλήματα που ακούς, απο τέτοιους συναγερμούς είναι ώς επι το πλείστον.

Ακριβως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;;   Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Icon_minitimeΠεμ Μάης 28 2015, 07:01

Scorpio sri 900 αξιζει καθε ευρω και εχει σωσει τη μηχανη 1 φορα και μερικα αξεσουαρ πολλες φορες με τον περιμετρικο. Τοποθετηση στον παραπανω κυριο που ξερει κ αγαπα τη δουλεια του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;;   Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Icon_minitimeΠαρ Μάης 29 2015, 02:22

Scorpio sri 900 το φοράω 3 χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα.
έχει περιμετρικό , τηλεειδοποίηση , κραδασμικό , έχει κλισιομετρο.
Το κοντρολ του ειναι επαναφορτιζόμενο και κρατάει περίπου 1 μήνα .
Η σειρήνα του είναι ένα με την μονάδα και έχει και δική του μπαταρία σε περιπτωση που του κόψεις το
ρεύμα ώστε να συνεχίσει να βαράει.

Το μόνο πρόβλημα που είχα όταν το πήρα ήταν στο κοντρόλ που ξεφόρτιζε μέσα σε 5 μέρες.
Μου το άλλαξαν λόγο εγγύησης.
Τον αγόρασα από τον Θανάση τον Μόσχο που μου τον τοποθέτησε .

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; 33ncnm10Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; 33e6ee10Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; 63u2ip10Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Amzm8k10Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;;   Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Icon_minitimeΠαρ Μάης 29 2015, 15:23

Scorpio SRi-500 (ναι, είμαι πάλιουρας! Laughing )
Κοντά 10 χρόνια τον έχω... απροβλημάτιστος, αψεγάδιαστος, αβάδιστος και όλα τα α- στερητικά!

Μόνο του μειονέκτημα το χειριστήριο που στο συγκεκριμένο μοντέλο δεν το σχεδίασαν καλά και είναι λίγο ευπαθές... κατά τα άλλα, σούπερ ευχαριστημένος!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;;   Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Icon_minitimeΠαρ Μάης 29 2015, 15:27

Και γω scorpio sr-i900 φοράω εδώ και 9 μήνες από Θανάση Μόσχο χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα και πιστεύω ότι αν και λίγο τσιμπημένη η τιμή του,προσφέρει τεράστια προστασία (περιμετρικό,μπλόκο κινητήρα,τηλεειδοποίηση)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;;   Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;; Icon_minitimeΠαρ Μάης 29 2015, 16:04

εγω παλι εχω πανω τον ..MICRO απο τοτε που την αγορασα,το 2007.
πριν 2 χρονια παρουσιασε καποια προβληματα,τον ανοιξα ,καθαρισα τις επαφες κ ολα οκ.ειδωμεν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Σε ποιον δεν εχει δημιουργησει προβλημα ο συναγερμος του;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Συστήματα Πλοήγησης- Συναγερμών-
Μετάβαση σε: