Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 εξατμιση GPR FURORE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
theo211

theo211

Τόπος : καβαλα
Registration date : 22/05/2012

εξατμιση GPR FURORE Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: εξατμιση GPR FURORE   εξατμιση GPR FURORE Icon_minitimeΣαβ Ιαν 10 2015, 20:45

καλησπερα αδερφια... εχω μπει και γω πλεον στο τριπακι της αλλαγης της μαμα εξατμισης, ετσι για την αλλαγη
για να ακουω και λιγο τα ξερογκαζα χαχαχα γτ οπως μια σοφη παροιμια loud pipes save lives... χαχαχα
Λοιπον στο θεμα μας τωρα...βρηκα την εξης εξατμιση που μου γυαλισε στο ματι απο θεμα ομορφιας GPR FURORE.... θα ηθελα γνωμες ως προς τον ηχο της αν εχει ακουσει κανεις πανω σε στρωμα και θεμα ποιοτητας..
να σας πω οτι θα την βαλω ολοσωμη.... να τονισω οτι δεν θελω να κανει σαματα θελω ενα γλυκο μπασο ηχο πουν να μην περναω και να με μουτζωνουν.....

[img]εξατμιση GPR FURORE J5imol[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

εξατμιση GPR FURORE Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση GPR FURORE   εξατμιση GPR FURORE Icon_minitimeΔευ Ιαν 12 2015, 23:47

πόσο την βρήκες? ολόσωμη για ποιο λόγο? Τελικό μόνο μια χαρά είσαι..γνώμη μου που είχα κ τα 2.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theo211

theo211

Τόπος : καβαλα
Registration date : 22/05/2012

εξατμιση GPR FURORE Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση GPR FURORE   εξατμιση GPR FURORE Icon_minitimeΤρι Ιαν 13 2015, 16:20

tazakos έγραψε:
πόσο την βρήκες? ολόσωμη για ποιο λόγο? Τελικό μόνο μια χαρά είσαι..γνώμη μου που είχα κ τα 2.

ΟλοσΟλόσωμη 300 ευρώ αλλααλλά τελικτελικά δεν πρόλαβα να την τσιμπήσω..
Έλεγα για ολόσωμη για να μην έχω κόψε ράψε και για καλύτερη επίδοση.
Η συγκεκριμένη εξάτμιση ειναι καλή από ήχο;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

εξατμιση GPR FURORE Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση GPR FURORE   εξατμιση GPR FURORE Icon_minitimeΤετ Ιαν 14 2015, 00:14

έχει ναι, εμένα μου άρεσε πολύ, την είχα στο cbf1000.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

εξατμιση GPR FURORE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: