Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Και ξανά ερώτηση για Racetech

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
parisk

parisk

Ηλικία : 54
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/06/2014

Και ξανά ερώτηση για Racetech Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Και ξανά ερώτηση για Racetech   Και ξανά ερώτηση για Racetech Icon_minitimeΤρι Νοε 25 2014, 11:21

Καλημέρα σας φίλοι μου να κάνω κι εγώ μια ερώτηση σχετικά με την εξάτμιση αυτή Smile είδα σε παλιότερα πόστ την εξάτμιση αυτή του φίλου Jumaru

https://www.youtube.com/watch?v=LUfRjyR25nM&list=TLBem6Eg0hbh3DChsJwNd6lSI6gHwzY2ad
και μπορώ να πω ότι μ' αρέσει πολύ και ο θόρυβος της αλλά και το ότι έχει και το κάλυμμα μαμά πριν το τελικό.
Η ερωτήσεις  είναι:
1) Ποια ακριβώς εξάτμιση είναι αυτή? (δλδ πως θα την ζητήσω από τον έμπορο?)
2) Να υποθέσω ότι φοράει μόνο το τελικό κι έτσι παρέμεινε το μαμά κάλυμμα?( προτιμώ ολόσωμη για να μπορέσω να ξαναβάλω την μαμά αν κάτι δε πάει καλά)
3) Όταν λέμε ολόσωμη εγώ καταλαβαίνω ότι από την αρχή ως το τέλος είναι ένα κομμάτι αλλά κάπου διάβασα ότι αφήνουν το λαιμό της μαμάς και κολλάνε μετά από το σημείο που βλέπεις την στάθμη λαδιού, καλά κατάλαβα? αλλά αν είναι έτσι θα πρέπει να τρέχω πάλι για κολλήσεις για να βάλω την μαμά σωστά? Οπότε και πάλι αν συμβαίνει αυτό δε θα ήταν καλύτερα να βάλω μόνο τελικό?
4) Εγώ που έχω το μοντελάκι του 2012 θα έχω κάποιο πρόβλημα με την τοποθέτηση?Η μήπως αλλάζουν οι τιμές?
5) Θα χρειαστούν τπτ ρυθμίσεις όπως διάβασα? η αλλαγή του φίλτρου? (με ενδιαφέρει καθαρά ο θόρυβος να αλλάξει κι όχι τόσο πολύ να τσιμπήσω κάποια δύναμη περισσότερο για την ώρα)
6) Η προσφορά ισχύει ακόμα? (παίρνω τηλ. λέω ότι  είμαι από το φόρουμ και την βάζω?) οι τιμές είναι ακόμα 200 για τελικό και 350 (νομίζω) για ολόσωμη?
Συγνώμη αν σας ζάλισα με τις τόσες ερωτήσεις Smile Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Και ξανά ερώτηση για Racetech Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και ξανά ερώτηση για Racetech   Και ξανά ερώτηση για Racetech Icon_minitimeΤρι Νοε 25 2014, 11:53

νομιζω ολοσωμη σημαινει απο την εξαγωγη ενα ενιαιο κομματι μεχρι το τελικο το οποιο κουμπωνει. αν θες να βαλεις τη μαμα απλα βγαζεις την aftermarket oλοσωμη και βαζεις τη μαμα plug n play. θα δω στην αποθηκη εχω την μαμα εξατμιση ενος φιλου που φοραει ολοσωμη yoshi, αν είναι έτσι όπως σου λεω ολοκληρη απο την εξαγωγη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akistrevor

akistrevor

Ηλικία : 36
Τόπος : πατρα
Registration date : 03/08/2013

Και ξανά ερώτηση για Racetech Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και ξανά ερώτηση για Racetech   Και ξανά ερώτηση για Racetech Icon_minitimeΤρι Νοε 25 2014, 15:31

καποια εποχη χαζευα στο ebay για φτηνες εξατμισεις.πετυχα μια απο την πολωνια,dominator λεγεται.την βγαζει σε οβαλ,στρογγυλη και μια αλλη εξαγωνη η κατι τετοιο.και εψαξα στο τουμπ για ηχο και εχει και γ@μω τους ηχους,για τα δικα μου γουστα.
https://www.youtube.com/watch?v=9MWbAZLH5Ic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SILOUANOS

SILOUANOS

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 09/06/2014

Και ξανά ερώτηση για Racetech Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και ξανά ερώτηση για Racetech   Και ξανά ερώτηση για Racetech Icon_minitimeΤετ Νοε 26 2014, 19:28

ολοσωμη σημαινει απο τους λαιμους -

καλυμα εχει και η yosi και μοιαζει με το μαμα καλυμα αλλα σε ποιο λεπτο για τα μοντελα μεχρι το 10

δεν χρειαζεται κοψε ραψε είναι plug n play ,νομιζω έχει βγαλει και για το δικο σου μοντελο του 12
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Και ξανά ερώτηση για Racetech

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: