Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πτωση σε επαρχιακο δρoμο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 14 2014, 11:17

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ


ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ !!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 15 2014, 08:38

Περαστικά Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 15 2014, 08:47

Περαστικά και ποτέ ξανά!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 15 2014, 10:02

περαστικα Γιαννη .....συντομα ναναι απλα μια αναμνηση,και τπτ αλλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
Χείρων
Member
Member
Χείρων

Ηλικία : 60
Registration date : 30/08/2013

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 15 2014, 10:34

Ωχ ρε φίλε!
Εδώ και λίγη ώρα είμαι με τους ώμους σφιγμένους!
Πέρασα κι εγώ από κει πριν μέρες...
Περαστικά και σιδερένιος!!!
Και γρήγορα ξανά, καβάλα στη μηχανή!...
Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 15 2014, 11:26

Περαστικά κι υπομονή! ας είναι ΜΟΝΟ μία κακή ανάμνηση μεχρι του χρόνου....!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓιαννηςΚ9
Member
Member
ΓιαννηςΚ9

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/11/2009

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 15 2014, 13:35

Ευχαριστω ολους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 15 2014, 14:15

Περαστικά Ιωάννη υπομονή …..και γρήγορα καβάλα στην αγαπημένη σου μοτοσυκλέτα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos78
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tasos78

Ηλικία : 46
Τόπος : ΚΥΜΗ - ΒΟΛΟΣ
Registration date : 23/03/2011

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 15 2014, 15:08

Περαστικα σου ρε φιλος, αγυριστες να ειναι αυτες οι στιγμες και να γραφονται μονο στο σημειωματαριο των εμπειριων....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓιαννηςΚ9
Member
Member
ΓιαννηςΚ9

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/11/2009

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 16 2014, 10:30

Ευχαριστω και παλι.
Τελικα χειρουργειο η το Σαββατο η την Τριτη.
Και ενω κυριολεκτικα με εχουν φαει ολοι να πουλησω το μηχανακι, μια τρελη σκεψη με βασανιζει!!!
Λεω, αν ειχα ABS θα επεφτα;;; Μπορει οχι, μπορει και ναι. Αλλα θελωντας να δικαιολογησω την τρελα που σκεφτομαι, την βασιζω στο θεμα ασφαλεια. Αρα, λεω αμα γινω καλα να δωσω το δικο μου και να παρω το 1200, που εχει ABS, Traction control και αλλα τετοια καλουδια...
Αααα. Εχει και 150 αλογα, αλλα αυτο δεν το προβαλω ως επιχειρημα ουτε στους συνομιλητες μου, αλλα ουτε καν στον ευατο μου!!!! cow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 16 2014, 11:47

ΓιαννηςΚ9 έγραψε:
Ευχαριστω και παλι.
Τελικα χειρουργειο η το Σαββατο η την Τριτη.
Και ενω κυριολεκτικα με εχουν φαει ολοι να πουλησω το μηχανακι, μια τρελη σκεψη με βασανιζει!!!
Λεω, αν ειχα ABS θα επεφτα;;; Μπορει οχι, μπορει και ναι. Αλλα θελωντας να δικαιολογησω την τρελα που σκεφτομαι, την βασιζω στο θεμα ασφαλεια. Αρα, λεω αμα γινω καλα να δωσω το δικο μου και να παρω το 1200, που εχει ABS, Traction control και αλλα τετοια καλουδια...
Αααα. Εχει και 150 αλογα, αλλα αυτο δεν το προβαλω ως επιχειρημα ουτε στους συνομιλητες μου, αλλα ουτε καν στον ευατο μου!!!! cow


Περαστικά σου & πάλι Γιάννη & καλή επιτυχία με την επέμβαση.
Όσο αφορά την μηχανή, απλά μην πάρεις καμιά απόφαση εν θερμώ!!! Το ξανασκέφτεσαι αφού έχει γίνει τελειως καλά το χέρι σου!!! Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delta.S
gold member
gold member
Delta.S

Ηλικία : 55
Τόπος : Υμηττος
Registration date : 09/10/2009

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 16 2014, 20:52

Γρηγορη αναρωση και ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ !!!Καλη επιτυχια στην επεμβαση και νασαι πιο γερος απο πριν !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓιαννηςΚ9
Member
Member
ΓιαννηςΚ9

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/11/2009

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 22 2014, 08:06

Χειρουργειο ελαβε τελος και ολα καλα... Σε 1 μηνα θα μπορω να κινω παλι το χερι σιγα σιγα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 22 2014, 08:14

περαστικά και αγύριστα, με το καλό πάλι πάνω στη σέλα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sailing
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Sailing

Ηλικία : 46
Τόπος : Μαρούσι
Registration date : 15/06/2012

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 22 2014, 10:43

Καλή ανάρρωση ρε Γιαννάκο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χείρων
Member
Member
Χείρων

Ηλικία : 60
Registration date : 30/08/2013

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 22 2014, 13:59

Καλή ανάρρωση και περαστικά!

kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 22 2014, 14:09

Περαστικά και ταχεία ανάρρωση!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓιαννηςΚ9
Member
Member
ΓιαννηςΚ9

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/11/2009

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 02 2014, 12:13

Μετα απο δυο χειρουργεια, ειμαι ακομα σε φαση αναρρωσης....
Ενω χειρουργηθηκα την πρωτη φορα και ολα καλα, 5 ημερες μετα το χειρουργειο, το κοκκαλο εφυγε απ την θεση του ξαφνικα και εγινε ακριβως οπως ηταν οταν χτυπησα.....
Καταλαβαινετε οτι ξενερωσα εντελως. Παω στον γιατρο κανω ακτινογραφια και διαγνωση και παλι οτι εχω το εξαρθρημα οπως πριν χειρουργηθω. Αιτια; Η απλα λυθηκε το νημα που δενουν τα κοκκαλα μεταξυ τους (σφαλμα γιατρου) η κοπηκε το νημα (εξαιρετικα σπανιο να συμβει, το νημα αυτο το δενεις στο ταβανι και κρεμιεσαι απο αυτο) η εσπασε το κατω κοκκαλο στο οποιο δεσανε την κλειδα λογω πιεσης. Αυτο το τελευταιο στατιστικα συμβαινει λογω της μεγαλης αντοχης του νηματος, αλλα στην δικη μου περιπτωση το αποκλεισαμε μετα την ακτινογραφια.
Να σημειωσω οτι και ο γιατρος ξενερωσε και δεν το περιμενε αυτο, αλλα αν αυτος ξενερωσε εγω τι να πω;
Τελος παντων, αποφασισα να παω ηρεμα την φαση μιας και το μονο μελημα μου ηταν και ειναι να φτιαξω το χερι μου.
Μου λεει ο γιατρος οταν καναμε την ακτινογραφια, αυριο πρεπει να μπεις παλι χειρουργειο. Βασικα, δεν το σκεφτηκα ουτε ενα λεπτο. Κανονιζουμε χειρουργειο την επομενη.
Γινεται το χειρουργειο, 5+ ωρες διαρκεια. Το πρωτο κρατησε 2 περιπου ωρες.
Τελος καλο, ολα καλα. Το κοκκαλο και παλι στην θεση του.
Κατα την διαρκεια του χειρουργειου ηταν παρων ολη την ωρα μεσα ανθρωπος απο την εταιρεια που κατασκευαζει τα νηματα. Βγηκαν φωτογραφιες πριν αφαιρεθει το νημα κτλ. Τελικα εχει κοπει το νημα... Δεν γινονται αυτα....
1 στα 100.000 χιλιαδες κοβονται μας ειπαν. Τι να πω;;;; Μιλαμε για κωλοφαρδια απιστευτη! Smile
Παραθετω δυο φωτο, η μια ειναι 5 μερες μετα το χειρουργειο οταν πεταχτηκε παλι το κοκκαλο εκτος θεσης και η αλλη τωρα μετα το δευτερο χειρουργειο..
[img]Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 4q5ydu[/img]
[img]Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Dghzx0[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sailing
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Sailing

Ηλικία : 46
Τόπος : Μαρούσι
Registration date : 15/06/2012

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 02 2014, 12:17

Περαστικά Γιάννη μου...δεν ξέρω τι άλλο να πω.....εύχομαι από καρδιάς να είναι το τελευταίο κακό που σου συμβαίνει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση σε επαρχιακο δρoμο   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 06 2014, 09:08

Περαστικά Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: επαρχιακος δρομος   Πτωση σε επαρχιακο δρoμο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 06 2014, 09:30

Περαστικα φιλαρακι νεα σου ευχαριστα περιμενουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πτωση σε επαρχιακο δρoμο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: