Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
satizen



Registration date : 22/06/2014

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤρι Ιουν 24 2014, 15:13

Καλησπερα παιδια ειμαι απο Θεσσαλονικη και θελω να παρω μεταχειρισμενη V-strom ειχα πολυ πριν τον προαγγελο του ενα Freewind. Απλα καποιες συμβουλες απο εσας που ειστε κατοχοι ηδη.... Μεχρι ποσα χιλιομετρα θεωρειτε καλο ενα μηχανακι ας πουμε μοντελο του 07 με 40000χλμ; Εχω βρει του 06 με 17.0000 χλμ ειναι φυσιολογικο κατι τετοιο; Σας ζηλευω καθε φορα που σας βλεπω να μαζευεστε διπλα απο το Αθλητικο μουσειο καθε τεταρτη νομιζω..... Ευχομαι συντομα να σας γνωρισω και απο κοντα! Γιωργος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤρι Ιουν 24 2014, 18:53

satizen έγραψε:
Καλησπερα παιδια ειμαι απο Θεσσαλονικη και θελω να παρω μεταχειρισμενη V-strom ειχα πολυ πριν τον προαγγελο του ενα Freewind. Απλα καποιες συμβουλες απο εσας που ειστε κατοχοι ηδη....  Μεχρι ποσα χιλιομετρα θεωρειτε καλο ενα μηχανακι ας πουμε μοντελο του 07 με 40000χλμ; Εχω βρει του 06 με 17.0000 χλμ ειναι φυσιολογικο κατι τετοιο; Σας ζηλευω καθε φορα που σας βλεπω να μαζευεστε διπλα απο το Αθλητικο μουσειο καθε τεταρτη νομιζω..... Ευχομαι συντομα να σας γνωρισω και απο κοντα! Γιωργος

καλως ηρθες η μαλλον με το καλο να μας ερθεις...
τα ερωτηματα σου ειναι λογικα ,αλλα οι απαντησεις μπορει να ειναι λιγο παραλογες
μοντελο του 07 με 40000 χλμ δεν ειναι κατι εξωφθαλμο οπως ειναι του 06 με 17000
αρχικα πες μας αν τα εχεις βρει απο ιδιωτη ,η απο καταστημα,και την δικαιολογια του 17000χλμ που αναφερουν ,ειναι εξωφθαλμο και κανει μπαμ να το κατεβασεις τοσο τα χλμ για να πουλησεις,
αν ειναι καλοσυντηρημενο ειτε 40 ειτε 17 δεν εχουν προβλημα συνηθως ,ενοειται πως οτι διαλεξεις θα το πας σε αυτον που εσυ εμπιστευεσαι να το τσεκαρεις,αν δεν εχεις καποιον θα σου προτεινουμε εμεις ενα συνεργειο ,αυτο ειναι το ευκολο
αν θες πες μας και τις τιμες που βρηκες αν εχουν κατι ιδιαιτερο επανω απο εχτρα κλπ

στην θεση σου θα κοιτουσα εδω μεσα πολλα παιδια πουλαν μηχανες ειτα απο θεσσαλονικη ειτε λιγο πιο μακρια π[ου τις γνωριζουμε τις μηχανες τους

τωρα καλο θα ηταν να εχει και abs το μοντελο που θα διαλεξεις αν σε παιρνει στο οικονομικο,
καλη επιλογη να εχεις και αν χρειαστεις κατι παραπανω περνα απο εκει που μας βλεπεις μαζεμενους ,δεν ειναι απαραιτητο να παρεις μηχανη και μετα να μας επισκευτεις η παρεα ειναι ανοιχτη, εκει για να τα πουμε απο κοντα
 Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤρι Ιουν 24 2014, 19:28

Εσυ ο απο πανω με καλυψες απολυτα!

Παλικαρε με το καλο να παρεις το μηχανακι σου και να μας ακολουθησεις και στις βολτες μας!
Οπως ειπε και το αφεντικο απο πανω, υπαρχουν πολλα αξιολογα μηχανακια απο την παρεα σε πολυ καλες τιμες.
Το καλο ειναι οτι τους γνωριζουμε και ξερουμε οτι ειναι διαμαντια κυριολεκτικα!

Κανε τον κοπο αυριο και πηγαινε απο τον καφε ωστε να κανεις μια καλυτερη συζητηση πανω σε αυτο το θεμα και να ακουσεις αρκετες αποψεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤρι Ιουν 24 2014, 19:29

Φιλε ειναι πιθανον τα χιλιομετρα που λες εγω περυσι τετοιον καιρο πηρα μοντελο του 05 20500 χλμ ...φιλε εγω αν ημουν στην θεση σου αυτην την στιγμη απο τα καλυτερα που εχω δει να πουλιούνται είναι του Σωτηρη εδω μεσα σε μπλε χρωμα 07 μοντελο δες τις αγγελιες

και γενικα αν μπορεσεις παρε απο τα παιδια εδω τα εχουν προσεγμενα και τουμπανα δεν χρειαζεται να βαλεις τιποτα

Στο θεμα σου να ξερεις οτι ειναι πραγματικα τα χλμ γιατι μπορει να ειναι 117 000 τα χλμ και πανω

και κατι ακομη σκεψου και τι θα χρειαστεις να χει πανω ,,,μην ειναι γυμνο ...εγω τσιτσιδι το πηρα ..αλλα και παλι θα το ξαναπερνα το βρηκα σε αριστη κατασταση για να φανταστεισ διπλα διπλα με μοντελο του 08 και το δικο μου ηταν καλυτερο

λοιπον θα το καταλαβει ενα λιγο γνωστης μηχανων αν εχει 17 000 πραγματικα ασ το δει ενας μηχανοβιος δικο σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
satizen



Registration date : 22/06/2014

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤρι Ιουν 24 2014, 20:59

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας και το καλωσορισμα! Οι αγγελιες ειναι ιδιωτων η μια ειναι αυτη

w.w.w.car.gr/classifieds/bikes/view/5226138/

και η αλλη

w.w.w.car.gr/classifieds/bikes/view/5208533/

απλα δειχνω τα παραδειγματα που αναφερα δεν εχω παει να τα δω απο κοντα. Ειδα και εδω μεσα μερικα μηχανακια οποτε ειμαι ετοιμος να αρχισω να βλεπω μηχανες απο κοντα. Θα προσπαθησω να περασω και απο κοντα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤρι Ιουν 24 2014, 23:06

satizen έγραψε:
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας και το καλωσορισμα! Οι αγγελιες ειναι ιδιωτων η μια ειναι αυτη

w.w.w.car.gr/classifieds/bikes/view/5226138/

και η αλλη

w.w.w.car.gr/classifieds/bikes/view/5208533/

απλα δειχνω τα παραδειγματα που αναφερα δεν εχω παει να τα δω απο κοντα. Ειδα και εδω μεσα μερικα μηχανακια οποτε ειμαι ετοιμος να αρχισω να βλεπω μηχανες απο κοντα. Θα προσπαθησω να περασω και απο κοντα!

Εγω θα επέλεγα το μαύρο κι ασ έχει 40 000 ....εχω και κόλλημα με τα μαύρα .... cheers ...ψαξε και εδω μεσα δες τα και απο κοντα ....τα 40000 ειναι πολυ καλα για 6 χρονια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neosos
Member
Member
neosos

Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 18/01/2012

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤετ Ιουν 25 2014, 12:55

Καλώς όρισες στο forum

Εδώ θα σου λυθούν πολλές απορίες σχετικά με το vstrom και θα σου δημιουργηθούν πολλές
ανάγκες αναβάθμισης της μηχανής σου!!!!!!
Φρόντησε η μηχανή σου να έχει ότι θεωρείς εσύ απαραίτητα για τις ανάγκες σου
γιατί σύντομα θα αρχήσεις να την φορτώνεις και ίσως μια αρχική "ακριβή" αγορά
σε γλυτώσει από μεγαλύτερα έξοδα στο μέλλον

Από την πλευρά μου έχω να σου προτείνω ένα Vstrom κοντα στην περιοχή της Θεσνίκης
που ξέρω οτι πωλείται χωρίς να έχει μπεί σε κάποια αγγελία εδώ ή στο car
είναι ανθρακί (αν και τα μαύρα έχουν +5 άλογα!!) του 2009 στα 14000χλμ περίπου
από εξτρα απ'οσα ξέρω χούφτες,καγκελα κεντρική βαλίτσα αν και δεν νομίζω να είναι
περισσότερο φορτωμένο!!. Δεν χρησιμοποιείται γι'αυτό και πωλείται!!

Οτι θέλεις PM

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤετ Ιουν 25 2014, 14:09

neosos έγραψε:
Καλώς όρισες στο forum
είναι ανθρακί (αν και τα μαύρα έχουν +5 άλογα!!)



λογω χρωματος εεε success success  lol! lol! lol! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neosos
Member
Member
neosos

Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 18/01/2012

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤετ Ιουν 25 2014, 15:24

Σωστόόόόοοοοοοοοοοςςςςςςςςς



 yeye  yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
satizen



Registration date : 22/06/2014

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΔευ Ιουλ 14 2014, 20:11

Επειδη ακομη δεν εχω ευτυχήσει να γινω κατοχος ενος v-strom εαν ακουσετε η ξερετε κατι αξιολογο μεχρι 3900-3800 στειλτε ενα π.μ. ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostolis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
apostolis

Ηλικία : 43
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 08/11/2011

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15 2014, 07:28

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/5299747/

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/5257004/

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/5233966/

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/5159259/

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/5247009/

για κοίτα αυτά εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
satizen



Registration date : 22/06/2014

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15 2014, 12:49

Αθηνά εχετε πολυ πραμα Sad εδω τι κανω......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15 2014, 15:32

satizen έγραψε:
Αθηνά εχετε πολυ πραμα Sad εδω τι κανω......

πας Αθηνα... Smile 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
satizen



Registration date : 22/06/2014

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15 2014, 16:06

Αφου εκανα την πατατα και δεν πηρα το δικο σου.... Με βλεπω να πηγαινω Σωτηρη.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ck69
Member
Member


Ηλικία : 44
Registration date : 30/10/2013

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15 2014, 18:22

Μην περιμενεις να σου το φερουν στην πορτα φιλε satizen.Κυνηγησε το οπου βρεις κατι να σου ταιριαζει.Προσωπικα εψαχνα σχεδον 2 χρονια πριν καταληξω εκει που ειμαι τωρα αναζητοντας,διαβαζοντας,μαθενοντας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
satizen



Registration date : 22/06/2014

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15 2014, 20:12

ck69 έγραψε:
Μην περιμενεις να σου το φερουν στην πορτα φιλε satizen.Κυνηγησε το οπου βρεις κατι να σου ταιριαζει.Προσωπικα εψαχνα σχεδον 2 χρονια πριν καταληξω εκει που ειμαι τωρα αναζητοντας,διαβαζοντας,μαθενοντας.


Το κυνηγαω φιλε μου απλα ειναι καλοκαιρι και οι τιμες εχουν ξεφυγει παρατηρω αγγελιες και αντι να κατεβαινουν ανεβαινουν.... :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metallidhs
Member
Member
metallidhs

Ηλικία : 41
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15 2014, 20:18

satizen έγραψε:
ck69 έγραψε:
Μην περιμενεις να σου το φερουν στην πορτα φιλε satizen.Κυνηγησε το οπου βρεις κατι να σου ταιριαζει.Προσωπικα εψαχνα σχεδον 2 χρονια πριν καταληξω εκει που ειμαι τωρα αναζητοντας,διαβαζοντας,μαθενοντας.


Το κυνηγαω φιλε μου απλα ειναι καλοκαιρι και οι τιμες εχουν ξεφυγει παρατηρω αγγελιες και αντι να κατεβαινουν ανεβαινουν.... :p

Πάντα το καλοκαίρι ανεβαίνουν οι τιμές
Αν έχεις υπομονή το χειμώνα είναι η καλύτερη εποχή για αγορά μηχανής .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15 2014, 23:47

satizen έγραψε:
Αφου εκανα την πατατα και δεν πηρα το δικο σου.... Με βλεπω να πηγαινω Σωτηρη.....
Το δικο μου δεν το πηρες επειδη με παζαρευες.....και την τιμη την ανεβασα επειδη ειδα χρεπια-τριμπουρδελα να πουλιουνται στην τιμη του δικου μου.....
Παρολα αυτα βρεθηκε ο γνωστης που το εκτιμησε και τη στιγμη που μιλαμε πινει νερο στο ονομα μου και δε το λεω ετσι...
Δωσε το κατιτις παραπανω απο αυτο που εχεις στο μυαλο σου και προτιμησε καποιο απο δω μεσα να ειναι γνωστο και εγγυημενο....για να μη βγεις και εσυ στο αποριες και προβληματα και κληθεις να λυσεις ενα σωρο χουνερια που αφησε ο προηγουμενος Smile 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
satizen



Registration date : 22/06/2014

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16 2014, 00:11

SOTHRHS έγραψε:
satizen έγραψε:
Αφου εκανα την πατατα και δεν πηρα το δικο σου.... Με βλεπω να πηγαινω Σωτηρη.....
Το δικο μου δεν το πηρες επειδη με παζαρευες.....και την τιμη την ανεβασα επειδη ειδα χρεπια-τριμπουρδελα να πουλιουνται στην τιμη του δικου μου.....
Παρολα αυτα βρεθηκε ο γνωστης που το εκτιμησε και τη στιγμη που μιλαμε πινει νερο στο ονομα μου και δε το λεω ετσι...
Δωσε το κατιτις παραπανω απο αυτο που εχεις στο μυαλο σου και προτιμησε καποιο απο δω μεσα να ειναι γνωστο και εγγυημενο....για να μη βγεις και εσυ στο αποριες και προβληματα και κληθεις να λυσεις ενα σωρο χουνερια που αφησε ο προηγουμενος Smile 

Φιλε το παζαρι επιβαλλεται και γω πριν λιγο καιρο πουλησα το diversion f 2010 που ειχα απο 3500 το αφησα 3300 και το μηχανακι ηταν καινουργιο 9.500 χλμ ειχε και ηταν αλλοι με 17000 χλμ και ζητουσαν 4000 απλα ηθελα να φυγει και οχι να το εχω και να περιμενω ποτε θα βρεθει καποιος που θα του περισσευουν.... Εσυ δεν δεχτηκες και το χασα ετσι ειναι αυτα ισως βρω καλυτερο ισως οχι ο καιρος θα δειξει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΤετ Ιουλ 16 2014, 00:20

Εννοειται πως θα βρεις,υπομονη χρειαζεται Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
satizen



Registration date : 22/06/2014

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 18 2014, 15:11

Για το 1000 τι γνωμη εχετε;;; Αξιζει το ρισκο; η να μεινω σε αναζητηση 650;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 18 2014, 18:28

Με τα λεφτά που το πουλάνε πλέον είναι τρελά.
Αν βρεις ένα καλοσυντηρημενο και γουστάρεις μακρινές βόλτες και φόρτωμα χωρίς να χάνεις επιδόσεις, και δεν σε ενδιαφέρει το ABS θα το καραγουσταρεις.
10 χρόνια το είχα και μου λείπει ακόμα.
Και που δεν με πήγε.
Αν είσαι παιδί της πόλης 650 και ξερό ψωμί.  Wink 

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 18 2014, 20:06

satizen έγραψε:
Για το 1000 τι γνωμη εχετε;;; Αξιζει το ρισκο; η να μεινω σε αναζητηση 650;

και με το 650 θα μείνεις πολυ ικανοποιημένος ..ειναι δυνατη μηχανη και υστερεί λιγο(σχετικα/γιατην χρηση που προοριζεται αν θες δυναμη και ταχυτητα δεν επιλεγεις v strom ) σε σχεση με το 1000 (δικαβαλοσ και φωρτωμενος μονο χανει αρκετα )

αν και αν το συνηθίσεις θα ζητήσεις το 1000

απλα το 650 εχεις περισσότερες πιθανότητες για ελαχιστο κοστος ζημιων κτλ εγω τωρα θα το θελα 1000 ..αλλά σκεπτόμενος τα μειον σε σχεση με το 650 και επειδη οι καιροι ειναι δυσκολοι συμβιβαζομαι με το 650

και το ευχαριστιεμαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
satizen



Registration date : 22/06/2014

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 18 2014, 21:07

Παιδι της πολης ειμαι απλα και το 650 να παρω θα παρω σιγουρα ενα μικρο αυτοματο για τον χειμωνα γιατι κυκλοφορω συνεχεια με την μηχανη βροχες κρυα δεν καταλαβαινω απλα το αυτοματακι εχει και μια ποδια και δεν γινεσαι χαλια με βροχες κ.τ.λ..... Υπαρχει ενα 1000 του 04 με 29000 χλμ και τριπλετα πανω και αλλα μπορω να το παρω 3500-3700 και το σκεφτομαι απλα δεν ξερω για τον ογκο του... ειμαι 1.75 80 κιλα  Rolling Eyes  το 1000 δεν ειναι πιο βαρυ απο το 650;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom   Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 18 2014, 21:31

satizen έγραψε:
Παιδι της πολης ειμαι απλα και το 650 να παρω θα παρω σιγουρα ενα μικρο αυτοματο για τον χειμωνα γιατι κυκλοφορω συνεχεια με την μηχανη βροχες κρυα δεν καταλαβαινω απλα το αυτοματακι εχει και μια ποδια και δεν γινεσαι χαλια με βροχες κ.τ.λ..... Υπαρχει ενα 1000 του 04 με 29000 χλμ και τριπλετα πανω και αλλα μπορω να το παρω 3500-3700 και το σκεφτομαι απλα δεν ξερω για τον ογκο του... ειμαι 1.75 80 κιλα  Rolling Eyes  το 1000 δεν ειναι πιο βαρυ απο το 650;

βάλε το λινκ να σου πω....

Το 1000 το είχα για 4 χρόνια ειναι λίγο βαρύτερο απ το 650 αλλά δεν θα σου φαίνεται η διαφορά.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
 

Νεος υποψηφιος κατοχος V-strom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: