Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Βοηθεια για την μαμα αλουμινενια καρινα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ReBeLoS
Member
Member
ReBeLoS

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/08/2012

Βοηθεια για την μαμα αλουμινενια καρινα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βοηθεια για την μαμα αλουμινενια καρινα   Βοηθεια για την μαμα αλουμινενια καρινα Icon_minitimeΤρι Ιουν 17 2014, 22:48

Φιλοι μου απο σημερα ειμαι και εγω κατοχος της γνησιας αλουμινενιας καρινας.

Επειδη την αγορασα μεταχειρισμενη και δεν ειμαι και τοσο σχετικος μηπως θα μπορουσε καποιος που την εχει φορεμενη να μου ανεβασει 1-2 κοντινες φωτος για το που πιανει η μακρυα βιδα που εχει μαζι και που θα αντικαταστησει την υπαρχουσα ?
Θα με βοηθουσατε παρα πολυ.

Ευχαριστω εκ των προτερων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Βοηθεια για την μαμα αλουμινενια καρινα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοηθεια για την μαμα αλουμινενια καρινα   Βοηθεια για την μαμα αλουμινενια καρινα Icon_minitimeΤετ Ιουν 18 2014, 14:35

Αν κατάλαβα καλά,μάλλον έχεις πάρει την ποδιά μισή αλουμίνιο μισή πλαστικό.
Βέβαια αν μιλάμε για την ίδια,αυτό που ξέρω είναι οτι δεν είναι γνήσιο αξεσουάρ...(χωρίς να λέει κάτι αυτό...)

Η μακριά βίδα είναι η αντικατάσταση αυτής που σφίγγει εξάτμιση απο δεξιά,δηλαδή κοντά στο ποδόφρενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReBeLoS
Member
Member
ReBeLoS

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/08/2012

Βοηθεια για την μαμα αλουμινενια καρινα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοηθεια για την μαμα αλουμινενια καρινα   Βοηθεια για την μαμα αλουμινενια καρινα Icon_minitimeΤετ Ιουν 18 2014, 14:43

Οχι δεν μιλαω για του Τζιβαρακη. Για την ολοκληρη αλουμινιου λεω οπως του φιλου Τακη που ειναι στο παρακατω ποστ
www.vstromhellasforum.com/t28990-topic

Η βιδα ειναι γυρω στα 15 εκατοστα μηκος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReBeLoS
Member
Member
ReBeLoS

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/08/2012

Βοηθεια για την μαμα αλουμινενια καρινα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοηθεια για την μαμα αλουμινενια καρινα   Βοηθεια για την μαμα αλουμινενια καρινα Icon_minitimeΣαβ Ιουν 21 2014, 11:27

Βρηκα τελικα την θεση της βιδας χαρη στη βοηθειας του μελους Takis που φοραει την ιδια.


Απο βδομαδα που θα την παραλαβω απο αμμοβολη και ηλεκτροστατικη, μιας και ηταν ταλαιπωρημενη,  θα ανεβασω φωτος με την εγκατασταση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βοηθεια για την μαμα αλουμινενια καρινα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: