Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 11:10

Τώρα που παρέλαβα το αλουμινάκι του συνβεστρωμίτη Χρήστου (JEFFakis) Θέλω να βάλω εκεί πάνω έναν (ή & δυο) στρογγυλό αδιάβροχο διακόπτη για κάποιες χρήσεις που έχω σκεφτεί. Το θέλω στρογγυλό γιατί μπορεί να ανοιχτεί πιο εύκολα η τρύπα για την τοποθέτηση & αδιάβροχο για ευνόητους λόγους.
Θα το προτιμούσα με κάποια ένδειξη LED όπως αυτό Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης 451272
Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Carbonfibershelf
Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης W780
αλλά & χωρίς LED δεν έχω πρόβλημα όπως αυτό Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης 451272
Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Heatedgrip2jpg
Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης W585

Ξέρει μήπως κάποιος από που μπορώ να πάρω έναν τέτοια διακόπτη;; Κατάστημα από Αθήνα ή από κάποιο άλλο στο ίντερνετ θα ήταν ότι πρέπει!!!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
unsure unsure unsure
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 11:16

πως ξέρουμε ότι είναι ο διακόπτης με το πράσσινο φωτάκι πάνω αδιάβροχος? Χρήστο εγώ πήρα 2-3 τέτοιους στο χέρι και δεν μου γέμισαν το μάτι καθόλου...ας ψαχτεί κάποιος και Αθήνα ρε παιδιά, θα ήταν ανακάλυψη να βρούμε αξιόπιστα αδιάβροχο διακοπτάκι στα 10 ευρώ το πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βκ



Ηλικία : 77
Τόπος : ανδρος
Registration date : 16/09/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αδιάβροχος διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 11:23

ψάχτε στα ναυτηλιακά, μόνο εκει θα βρείτε αδιάβροχους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 11:27

tazakos έγραψε:
πως ξέρουμε ότι είναι ο διακόπτης με το πράσσινο φωτάκι πάνω αδιάβροχος? Χρήστο εγώ πήρα 2-3 τέτοιους στο χέρι και δεν μου γέμισαν το μάτι καθόλου...ας ψαχτεί κάποιος και Αθήνα ρε παιδιά, θα ήταν ανακάλυψη να βρούμε αξιόπιστα αδιάβροχο διακοπτάκι στα 10 ευρώ το πολύ.

Δυστυχώς αυτό Γιάννη δεν το ξέρουμε. Υποθέτω όμως, & στις δυο φωτογραφίες, αυτοί που έβαλαν τους διακόπτες αυτούς , ότι δεν είναι τόσο αφελής για να βάλουν μη αδιάβροχους διακόπτες σε αυτά τα σημεία!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 11:29

βκ έγραψε:
ψάχτε στα ναυτηλιακά, μόνο εκει θα βρείτε αδιάβροχους

Μπορείς να μου προτείνεις κάποιο (αν είσαι Αθήνα βεβαίως βεβαίως) ;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 11:42

αφελής δεν είναι αλλά κοροϊδεμένοι από τους λαμπρους μαγαζάτορες ανα τον κόσμο μπορεί να είναι, που για να πουλήσουν θεωρούν ότι εφόσων δεν βλέπεις μεταλλικό σημείο είναι αδιάβροχο, πράγμα που φυσικά δεν ισχύει...όσο για τα ναυτιλιακά φροντίστε να είναι κάτω των 50ετών ο μπάρμπας μέσα γιατί αλλιώς αν είναι σαν αυτόν που μου έδωσε τον προηγούμενο διακόπτη μου άστα βράστα....8 ευρώ για το ποιο πρόχειρης κατασκευής διακοπτάκι με καποτάκι από πάνω που άντεξε 10 ανάμματα και το βρήκα το ίδιο ακριβώς σε ηλεκτρονικά την επομένη 90λεπτά! Exclamation Exclamation Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 11:47

ΩΩΩΧΧΧ!!! Στον έπιασε τον κώλο φίλε, & στον έκανε φέτες!!! Το έχω υπόψη μου αυτό για την ηλικία & προσπαθώ να αποφύγω αυτά τα "ξεφτέρια" που το παίζουν έμποροι... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 11:53

μερικούς τους έχουν ως splash proof δηλαδή όχι αδιάβροχους αλλά για πιτσιλιές κάτι κάνουν
http://www.alibaba.com/product-gs/50435541/Splash_proof_Rocker_Switch.html

αυτόν τον λέει τίμιο και αδιάβροχο:
http://www.alibaba.com/product-free/101143175/Waterproof_Toggle_Switch.html

συνεχίζω αναζήτηση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 12:08

εδώ όλοι είναι αδιάβροχοι αλλά είναι κανείς για μας?
http://cpinj.thomasnet.com/viewitems/waterproof-switches-hand-actuated-switches/hand-actuated-waterproof-switches?&forward=1

στην εικόνα πάνω έχει και αεροπορικού τύπου αλλά δεν τον βρίσκω στην λίστα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 12:43

Γιάννη, αυτά τα είχα δει & εγώ όταν το έψαξα στο web αλλά δεν μας κάνουν. Τετράγωνους/παραλληλόγραμμους έχω βρει σε ένα μαγαζάκι αλλά θα προτιμούσα στρογγυλό όπως είπα & πριν. Μακάρι να μπορεί να βοηθήσει & κάποιο άλλο παιδί που θα μπει αργότερα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 13:11

ξέρεις το αλουμινάκι μπορεί να δεχτεί και τετραγωνισμένες τρύπες αν για αυτό ανησυχείς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 13:22

tazakos έγραψε:
ξέρεις το αλουμινάκι μπορεί να δεχτεί και τετραγωνισμένες τρύπες αν για αυτό ανησυχείς...
Με χρήση παντογράφου ΟΛΑ είναι εφικτά.
Με παντογράφο κάνουν οι αλουμινάδες τις 'περίεργες' τρύπες για τις κλειδαριές στις πόρτες κτλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 13:23

καλά ναι σίγουρα αλλά εγώ λέω και σπίτι γίνεται με πολλές στρόγγυλες τρυπούλες και ένα λαμάκι και πολύ μεράκι γίνεται τέλεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 13:39

massai έγραψε:
tazakos έγραψε:
ξέρεις το αλουμινάκι μπορεί να δεχτεί και τετραγωνισμένες τρύπες αν για αυτό ανησυχείς...
Με χρήση παντογράφου ΟΛΑ είναι εφικτά.
Με παντογράφο κάνουν οι αλουμινάδες τις 'περίεργες' τρύπες για τις κλειδαριές στις πόρτες κτλ

Σωστό αυτό & γνωστό. Έχω έναν γνωστό αλουμινά στον οποίο θα καταφύγω αν δεν μπορέσω να βρω στρογγυλό. Είπα να μην τον απασχολήσω με τα δικά μου, αλλά & μου φαίνεται πιο ωραίο το στρογγυλό!!!

Όπως & να'χει, ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!!! merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 13:43

hristos13gr έγραψε:

Όπως & να'χει, ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!!! merci merci merci

ασε τα ευχαριστώ και πέφτε 16 ευρώ / ώρα σου. Στέλνω πμ paypal mail lol!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την tazakos στις Παρ Μαρ 20 2009, 17:07, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 13:55

[quote="hristos13gr"]Τώρα που παρέλαβα το αλουμινάκι του συνβεστρωμίτη Χρήστου (JEFFakis) Θέλω να βάλω εκεί πάνω έναν (ή & δυο) στρογγυλό αδιάβροχο διακόπτη για κάποιες χρήσεις που έχω σκεφτεί. Το θέλω στρογγυλό γιατί μπορεί να ανοιχτεί πιο εύκολα η τρύπα για την τοποθέτηση & αδιάβροχο για ευνόητους λόγους.
Θα το προτιμούσα με κάποια ένδειξη LED

αλλά & χωρίς LED δεν έχω πρόβλημα

Ξέρει μήπως κάποιος από που μπορώ να πάρω έναν τέτοια διακόπτη;; Κατάστημα από Αθήνα ή από κάποιο άλλο στο ίντερνετ θα ήταν ότι πρέπει!!!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων...quote]


hristos13gr στην επάνω φωτογραφια με την ενδειξη σε στρογγυλο και παράλληλο εχω αγοράσει απο
μαγαζί με ηλεκτρονικά (για 220 ) αδιάβροχο τσουκ

στην απο κατω φωτο ακριβως το ιδιο απο μαγαζί Θεσνικη με "ιμιτασιόν" σε στρόγγυλο και παράλληλο
πήρα απο 1 στα 4 ευρώ ο τύπος τα ειχε χύμα και μου ειπε οτι ηταν απο βεσπα η beverly
εγω εβαλα ενα τέτοιο (στρογγυλο) για να εχω δυο κόρνες (τον εκανα επιλογεα) για αδιάβροχο οχι δεν θα το
έλεγα με την εννοια του στεγανού αλλα ναί οπως τα χειρηστήρια που εχουμε στίς μηχανές
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 19:19

gevo έγραψε:
......... για αδιάβροχο οχι δεν θα το
έλεγα με την εννοια του στεγανού αλλα ναί οπως τα χειρηστήρια που εχουμε στίς μηχανές

Ο φίλτατος gevo βάζει το θέμα στη σωστή του διάσταση!!!
Ρε παιδιά..........μήπως έχετε την εντύπωση οτι οι διακόπτες των χειριστηρίων σε όλα τα μηχανάκια, απο τα παλιά χρόνια........οτι είναι αδιάβροχοι?!!?!?!?

μίζα
φώτα
σινιάλο
.......και ότι άλλο.....είναι απλά ΣΤΕΓΑΝΟΙ και ΟΧΙ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΙ!!!

Για να μην μπερδεύομαστε......η στεγανοποίηση 1 διακόπτη παίζει το μοναδικό ρόλο στην αδιαβροχότητα του!
Και η στεγανοποίηση έχει να κάνει με το πως προφυλάσσεις τις ακίδες του στο πίσω μέρος!
Αυτό που κάνει μια ηλεκτρολογική εγκατάσταση (οποιαδήποτε ηλεκτρολογική εγκατάσταση επισφαλής) δεν είναι τίποτα άλλο παρά η πιθανότητα σπινθήρα στις επαφές!!!

Πως το αποφεύγουμε αυτό?!?!?

1) κολλητήρι
2) θερμοσυστελλόμενο μακαρόνι
3) glue gun (η απόλυτη στεγανότητα.....έκει πάμε σε υποβρύχιες συνθήκες)

Όποιος έχει πάει σε ηλεκτρολόγο για να εγκαταστήσει κάτι (xenon, 12v lighter κλπ) ......έχει χρησιμοποιήσει κάτι απο αυτά τα 3 στην εγκατάσταση του?

Είμαι σίγουρος πως ΟΧΙ!!!
Παίρνουν 1 κοσιέρα, πατάνε 2 κοσάκια αριστερό-θυληκό στον αέρα παρεμβάλλουν στην καλύτερη περίπτωση και 1 ασφάλεια στο θετικό πόλο και για 5 λεπτά δουλειά σου χρεώνουν οτι να'ναι.....αλλά και η δουλειά είναι ότι να'ναι!!

Για να μη φεύγω εκτός θέματος.....βάλτε όποιο διακόπτη γουστάρετε....ΣΩΣΤΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 19:26

είπες πολλά around topic αλλά λακώνισες στα in the spot θέματα...ανάλυσε το ΣΩΣΤΑ, μάθε μας...δεν το λέω αστεία,σοβαρά το λέω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 19:46

πωλέιται διακόπτης 200 ευρώ ο ενας μαζί με τοποθέτηση και κόλλες μόλες και τα συναφή
Laughing Laughing
Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Img0235
Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης W3456
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 19:57

άρρωστε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 20:02

έλα για ξανά πεστο αυτό ?
πόσο ΑΛΕΚΟ ??? XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 20:22

................πλάκα κάνω ,αλλά πρέπει να εχω καμμια 50αρια διάφορα τέτοια εδω και 30 χρόνια
Γιάννη τα πιο πολλά τα εχω πάρει από τον γνωστό που λέγαμε, αν πάρεις 2 τότε 10 ευρα
αν πάρεις 5 πάλι 10 ευρά ,ανάλογα με τι μέρα
στη φωτό τον πάνω δεξιά τον ειχα φτιάξει πατέντα για τιμόνι ,αν και φαίνονται δυο καλώδια
βγάζει 4 εξόδους (0 1 2 3) ηταν για φορτηγό δεν ξερω τί ,απέξω εχει θερμοσυστελόμενο και
απομεσα κάτω πολυεστέρα ,μιλαμε το αδιάβροχο το ειχα σε μηχανή 4 χρόνια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 20:26

Τώρα μου βάζεις ιδέα με το χρονοντούλαπό σου...ο πατέρας μου δούλευε οτέ τεχνικό τμήμα και είχαν διαλύσει ένα ολόληρο όροφο φερέσιχνα και είχε κρατήσει πίνακες με διακόπτες κ τέτοια, για να πάω αύριο που θα είμαι Καβάλα να ερευνήσω τις στεγανότητές των!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 20:39

tazakos έγραψε:
....αύριο που θα είμαι Καβάλα...

Στείλε μπρε το κινητό σου με ένα pm μήπως και πιούμε κανένα καφέ αν βολεύει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2009, 20:45

gmavrid έγραψε:
tazakos έγραψε:
....αύριο που θα είμαι Καβάλα...

Στείλε μπρε το κινητό σου με ένα pm μήπως και πιούμε κανένα καφέ αν βολεύει...

στο στειλα για να μάθεις....άντε να κάνω ρεζερβέ τον καλό τον καναπέ για καφεδιά (αστειεύομαι άκου ρεζερβέ για καφέ,τσκ τσκ τσκ αυτά μόνο στην λαμπρή σαλόνικά μας, στην Καβαλα πιο χαλαρουίτα!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: