Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ζουμια περιποιησης και λιπανσης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gfatour

gfatour

Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/03/2014

Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ζουμια περιποιησης και λιπανσης    Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Icon_minitimeΠεμ Μάης 01 2014, 21:16

Παιδες λογω εργασιας κοντα στην εν λογω επιχειρηση ειπα να μπω μεσα μια μερα και να δω τι παιζει..
Λοιπον βρηκα πολλα ενδιαφεροντα ζουμια για τα μηχανακια μας και τα αυτοκινητα μας και σε πολυ ενδιαφερουσες τιμες (λογω του οτι τα φτιαχνουν οι ιδιοι ).
Η αληθεια ειναι οτι αγορασα μερικα πραγματακια οπως το λιπαντικο για την αλυσιδα και το γρασσο λιθιου και εχω μεινει αρκετα ικανοποιημενος...
Για τσεκαρετε...
http://www.ucare.gr/

Υ.Γ. : ουδεμια σχεση εχω με το μαγαζι... για να μην παρεξηγηθω ε?  Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  482447
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gfatour

gfatour

Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/03/2014

Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζουμια περιποιησης και λιπανσης    Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Icon_minitimeΠεμ Μάης 01 2014, 21:18

Αν υπαρχει καταλληλοτερος χωρος για το thread παρακαλω να μεταφερθει απο τους διαχειριστες  merci 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NikoStrom

NikoStrom

Ηλικία : 38
Τόπος : Ilion
Registration date : 12/05/2013

Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζουμια περιποιησης και λιπανσης    Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Icon_minitimeΠεμ Μάης 01 2014, 21:46

gfatour έγραψε:
Παιδες λογω εργασιας κοντα στην εν λογω επιχειρηση ειπα να μπω μεσα μια μερα και να δω τι παιζει..
Λοιπον βρηκα πολλα ενδιαφεροντα ζουμια για τα μηχανακια μας και τα αυτοκινητα μας και σε πολυ ενδιαφερουσες τιμες (λογω του οτι τα φτιαχνουν οι ιδιοι ).
Η αληθεια ειναι οτι αγορασα μερικα πραγματακια οπως το λιπαντικο για την αλυσιδα και το γρασσο λιθιου και εχω μεινει αρκετα ικανοποιημενος...
Για τσεκαρετε...
http://www.ucare.gr/

Υ.Γ. : ουδεμια σχεση εχω με το μαγαζι... για να μην παρεξηγηθω ε?  Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  482447
το ξερω το μαγαζι και εγω μιας και εγω εργαζομαι στη περιοχη.. ειναι πολυ καλα παιδια και οσες φορες πηρα κανα 2 ψιλοπραγματα εμεινα αρκετα ικανοποιημενος σε σχεση με τις τιμες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζουμια περιποιησης και λιπανσης    Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Icon_minitimeΠεμ Μάης 01 2014, 22:47

Εγώ πάντως, με τους πόντους της Shell, παιρνω πια το λιπαντικο αλυσιδας της Shell.
Ουσιαστικά είναι τσάμπα! και είναι και διάφανο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gfatour

gfatour

Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/03/2014

Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζουμια περιποιησης και λιπανσης    Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Icon_minitimeΠαρ Μάης 02 2014, 01:07

NikoStrom έγραψε:
gfatour έγραψε:
Παιδες λογω εργασιας κοντα στην εν λογω επιχειρηση ειπα να μπω μεσα μια μερα και να δω τι παιζει..
Λοιπον βρηκα πολλα ενδιαφεροντα ζουμια για τα μηχανακια μας και τα αυτοκινητα μας και σε πολυ ενδιαφερουσες τιμες (λογω του οτι τα φτιαχνουν οι ιδιοι ).
Η αληθεια ειναι οτι αγορασα μερικα πραγματακια οπως το λιπαντικο για την αλυσιδα και το γρασσο λιθιου και εχω μεινει αρκετα ικανοποιημενος...
Για τσεκαρετε...
http://www.ucare.gr/

Υ.Γ. : ουδεμια σχεση εχω με το μαγαζι... για να μην παρεξηγηθω ε?  Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  482447
το ξερω το μαγαζι και εγω μιας και εγω εργαζομαι στη περιοχη.. ειναι πολυ καλα παιδια και οσες φορες πηρα κανα 2 ψιλοπραγματα εμεινα αρκετα ικανοποιημενος σε σχεση με τις τιμες!

τι strom εχεις,μηπως πορτοκαλι ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gfatour

gfatour

Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/03/2014

Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζουμια περιποιησης και λιπανσης    Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Icon_minitimeΠαρ Μάης 02 2014, 01:15

andreasp έγραψε:
Εγώ πάντως, με τους πόντους της Shell, παιρνω πια το λιπαντικο αλυσιδας της Shell.
Ουσιαστικά είναι τσάμπα! και είναι και διάφανο!

Και αυτο διαφανο ειναι,πεταει λιγο αλλα θεωρω κανει καλα την δουλεια του για 5 ευρω ...
Οσο για την sh@ll συμφωνω αν κανεις χρηση των ποντων,εγω προσωπικα επειδη αλλαξα 2 φορες τρομπα βενζινης στο αμαξι μου μεσα σε 2 χρονια βαζοντας αποκλειστικα sh@ll απο την πρωτη μερα που το πηρα,βαζω μονο σε εσχατη περιπτωση πλεον..

Υ.Γ. : το sh@ll γραφεται ετσι γιατι ειναι προσωπικο μου συμπερασμα και οχι κατι νομιμως διαπιστωμενο!!
Μπορει να ετυχε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζουμια περιποιησης και λιπανσης    Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Icon_minitimeΠαρ Μάης 02 2014, 01:16

Εγω να ρωτησω κατι άσχετο;τι ειναι το γρασσο λιθιου και που το χρησιμοποιείς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gfatour

gfatour

Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/03/2014

Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζουμια περιποιησης και λιπανσης    Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Icon_minitimeΠαρ Μάης 02 2014, 01:27

BLaCkXs.... έγραψε:
Εγω να ρωτησω κατι άσχετο;τι ειναι το γρασσο λιθιου και που το χρησιμοποιείς;

http://www.ucare.gr/ProductDisplay.php?ImageID=45&catid=8&lang=gr

το παραπανω ειναι η περιγραφη του προιοντος απο το site...
εγω προσωπικα το χρησιμοποιω στην αλυσιδα και το σασμαν του ποδηλατου (για την μηχανη δεν το εμπιστευομαι λογω o-rings)
Α!! Ψεκασα και τους μεντεσεδες στο σπιτι..Δουλεψε Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζουμια περιποιησης και λιπανσης    Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Icon_minitimeΠαρ Μάης 02 2014, 01:35

gfatour έγραψε:
BLaCkXs.... έγραψε:
Εγω να ρωτησω κατι άσχετο;τι ειναι το γρασσο λιθιου και που το χρησιμοποιείς;

http://www.ucare.gr/ProductDisplay.php?ImageID=45&catid=8&lang=gr

το παραπανω ειναι η περιγραφη του προιοντος απο το site...
εγω προσωπικα το χρησιμοποιω στην αλυσιδα και το σασμαν του ποδηλατου (για την μηχανη δεν το εμπιστευομαι λογω o-rings)
Α!! Ψεκασα και τους μεντεσεδες στο σπιτι..Δουλεψε Very Happy

Οκ σ ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NikoStrom

NikoStrom

Ηλικία : 38
Τόπος : Ilion
Registration date : 12/05/2013

Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζουμια περιποιησης και λιπανσης    Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  Icon_minitimeΠαρ Μάης 23 2014, 17:03

gfatour έγραψε:
NikoStrom έγραψε:
gfatour έγραψε:
Παιδες λογω εργασιας κοντα στην εν λογω επιχειρηση ειπα να μπω μεσα μια μερα και να δω τι παιζει..
Λοιπον βρηκα πολλα ενδιαφεροντα ζουμια για τα μηχανακια μας και τα αυτοκινητα μας και σε πολυ ενδιαφερουσες τιμες (λογω του οτι τα φτιαχνουν οι ιδιοι ).
Η αληθεια ειναι οτι αγορασα μερικα πραγματακια οπως το λιπαντικο για την αλυσιδα και το γρασσο λιθιου και εχω μεινει αρκετα ικανοποιημενος...
Για τσεκαρετε...
http://www.ucare.gr/

Υ.Γ. : ουδεμια σχεση εχω με το μαγαζι... για να μην παρεξηγηθω ε?  Ζουμια περιποιησης και λιπανσης  482447
το ξερω το μαγαζι και εγω μιας και εγω εργαζομαι στη περιοχη.. ειναι πολυ καλα παιδια και οσες φορες πηρα κανα 2 ψιλοπραγματα εμεινα αρκετα ικανοποιημενος σε σχεση με τις τιμες!

τι strom εχεις,μηπως πορτοκαλι ???
οχι ενα μαυρο κ4 εχω φιλαρακι. το μοτορι του αβαταρ μου.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ζουμια περιποιησης και λιπανσης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: