Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου    Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΤετ Απρ 09 2014, 19:31

Έχει κανείς καμιά ιδέα πως θα φρεσκάρουμε την βάση τιμονιού ? Υπάρχει κάποιο σπρέι ? το έχει δοκιμάσει κανείς ? Βάφεται?

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Egwhp4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xio-s-trom

xio-s-trom

Registration date : 26/05/2012

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου   Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΤετ Απρ 09 2014, 19:49

Φίλε πάρε μια glanol και θα βρεις την υγειά σου, με όλα τα μεταλλικά μέρη της μοτο σου. Googlare την για να την δεις την έχει σ όλα τα καταστήματα με μπογιές-εργαλεία και κοστίζει κάτω απο 5 euro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pantzi
Member
Member
pantzi

Ηλικία : 59
Τόπος : thesaloniki
Registration date : 01/12/2011

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου   Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΠεμ Απρ 10 2014, 10:16

Φιλε μου για βαλε φωτο να την δουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lavara.eu
xio-s-trom

xio-s-trom

Registration date : 26/05/2012

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου   Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΠαρ Απρ 11 2014, 10:25

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  28%20ALIFI%20GLANOL-500x500
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IPPEAS
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
IPPEAS

Ηλικία : 56
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 06/01/2013

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου    Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΠαρ Απρ 11 2014, 10:35

xio-s-trom έγραψε:
Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  28%20ALIFI%20GLANOL-500x500
Με αυτη εχω κανει και την εξατμηση και εγινε σαν καινουρια.
Ειναι το ιδιο με το (μπρασο) που χρηδιμοποιουσαν παλια για τα ασημικα οι νοικοκυρες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pantzi
Member
Member
pantzi

Ηλικία : 59
Τόπος : thesaloniki
Registration date : 01/12/2011

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου   Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΠαρ Απρ 11 2014, 11:13

Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lavara.eu
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου    Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΠαρ Απρ 11 2014, 15:04

Εναλλακτικά για το συγκεκριμένο σημείο πολλοί έχουμε βάλει αυτό...

http://www.moto-discovery.com/eshop/design/stickers-decals/v-strom-yoke-carbon.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xio-s-trom

xio-s-trom

Registration date : 26/05/2012

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου   Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΠαρ Απρ 11 2014, 15:52

Επίσης κάνει και για γυάλισμα φαναριών, δεν έχω κάποιο κέρδος απλά το μοιράζομαι με όλους τους συμφορουμίτες γιατί βοηθάει να κάνουμε την δουλειά μας με πολύ λίγα χρήματα!  Wink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexvs650

alexvs650

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 16/03/2013

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου    Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΠαρ Απρ 11 2014, 18:23

socrates έγραψε:
Εναλλακτικά για το συγκεκριμένο σημείο πολλοί έχουμε βάλει αυτό...

http://www..com/eshop/design/stickers-decals/v-strom-yoke-carbon.html



Εγώ προσωπικά φίλε μου δεν θα ξανά αγοράσω κάτι απο το συγκεκριμένο κατάστημα γιατί με δούλεψε κανονικά το παλικάρι που ήταν στο ταμειο. Αρα για μένα οχι moto-discovery.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου    Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΠαρ Απρ 11 2014, 18:56

socrates έγραψε:
Εναλλακτικά για το συγκεκριμένο σημείο πολλοί έχουμε βάλει αυτό...

http://www.moto-discovery.com/eshop/design/stickers-decals/v-strom-yoke-carbon.html


To εχω δει και αυτο ....απλα ελεγα μήπως το κάνω σαν κενουριο με γυάλισμα αλλιώς θα οδηγηθώ σε αυτήν την λύση...μου άρεσε και η τάπα  του ρεζερβουάρ που γίνεται καρμπον


Παράθεση :
Εγώ προσωπικά φίλε μου δεν θα ξανά αγοράσω κάτι απο το συγκεκριμένο κατάστημα γιατί με δούλεψε κανονικά το παλικάρι που ήταν στο ταμειο. Αρα για μένα οχι moto-discover

οντως αυτο ειναι πολυ ασχημο και θα επρεπε να αποδοκιμαζονται οι κακοι επαγγελματιες ...και αντιθετως να προτιμουνται η εξυπηρετικοι-σωστοι  κι ασ ειναι λιγο πιο ακριβοι (μεσα σε ορια παντα )



xio-s-trom έγραψε:
Επίσης κάνει και για γυάλισμα φαναριών, δεν έχω κάποιο κέρδος απλά το μοιράζομαι με όλους τους συμφορουμίτες γιατί βοηθάει να κάνουμε την δουλειά μας με πολύ λίγα χρήματα!  Wink  

καλα κανεις φιλε και ευχαριστω ...αυτο θα δοκιμασω  ή καποια παρόμοια μαρκα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iliastrom
Member
Member
iliastrom

Ηλικία : 62
Τόπος : Νίκαια...Πειραιάς
Registration date : 17/08/2010

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου    Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΠαρ Απρ 11 2014, 19:45

alexvs650 έγραψε:
socrates έγραψε:
Εναλλακτικά για το συγκεκριμένο σημείο πολλοί έχουμε βάλει αυτό...

http://www..com/eshop/design/stickers-decals/v-strom-yoke-carbon.html



Εγώ προσωπικά φίλε μου δεν θα ξανά αγοράσω κάτι απο το συγκεκριμένο κατάστημα γιατί με δούλεψε κανονικά το παλικάρι που ήταν στο ταμειο. Αρα για μένα οχι moto-discovery.
Aρα δεν ειμαι ο μόνος που εχει εντοπίσει κάποιο θέμα συμπεριφοράς εκει.....

Συγγνώμη για το spam αλλά μου βγήκε αυθόρμητα...!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pantazisparts.gr
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου    Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΠαρ Απρ 11 2014, 21:00

iliastrom έγραψε:
alexvs650 έγραψε:
socrates έγραψε:
Εναλλακτικά για το συγκεκριμένο σημείο πολλοί έχουμε βάλει αυτό...

http://www..com/eshop/design/stickers-decals/v-strom-yoke-carbon.html



Εγώ προσωπικά φίλε μου δεν θα ξανά αγοράσω κάτι απο το συγκεκριμένο κατάστημα γιατί με δούλεψε κανονικά το παλικάρι που ήταν στο ταμειο. Αρα για μένα οχι moto-discovery.
Aρα δεν ειμαι ο μόνος που εχει εντοπίσει κάποιο θέμα συμπεριφοράς εκει.....

Συγγνώμη για το spam αλλά μου βγήκε αυθόρμητα...!!!!


μπορειτε σας παρακαλω να γινετε λιγο πιο συγκεκριμενοι?
για να συνεργαστουμε με το καθε καταστημα και να παρουμε προσφορες καποιος εχει τρεξει εχει συζητησει και εχει σπαταλησει προσωπικο χρονο για το οφελος ολης της κοινοτητας.
καλο θα ηταν λοιπον τα οποια παραπονα για το καθε καταστημα με το οποιο συνεργαζεται η κοινοτητα μας (φαινονται στις προσφορες), τα οποια παραπονα να ειναι δημοσια.
τα καταστηματα μας "χρωστανε" οχι εμεις , γι αυτο και εχουμε την "απαιτηση" για επαγγελματικη αντιμετωπιση.
ευχαριστω και περιμενω λεπτομερειες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Man With No Name
Member
Member
Man With No Name

Ηλικία : 51
Τόπος : Minara City
Registration date : 17/01/2008

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου    Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΠαρ Αυγ 29 2014, 09:45

IPPEAS έγραψε:
xio-s-trom έγραψε:
Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  28%20ALIFI%20GLANOL-500x500
Με αυτη εχω κανει και την εξατμηση και εγινε σαν καινουρια.
Ειναι το ιδιο με το (μπρασο) που χρηδιμοποιουσαν παλια για τα ασημικα οι νοικοκυρες
Αν έχουμε μπράσο δηλ. θα κάνουμε δουλειά μας? Είχα αγοράσει παλιά προκειμένου να γυαλίσω κάτι μεταλλικό. Κάνει και για αλουμίνιο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου    Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΠαρ Αυγ 29 2014, 10:49

σαλιγκάρι έγραψε:
iliastrom έγραψε:
alexvs650 έγραψε:
socrates έγραψε:
Εναλλακτικά για το συγκεκριμένο σημείο πολλοί έχουμε βάλει αυτό...

http://www..com/eshop/design/stickers-decals/v-strom-yoke-carbon.html



Εγώ προσωπικά φίλε μου δεν θα ξανά αγοράσω κάτι απο το συγκεκριμένο κατάστημα γιατί με δούλεψε κανονικά το παλικάρι που ήταν στο ταμειο. Αρα για μένα οχι moto-discovery.
Aρα δεν ειμαι ο μόνος που εχει εντοπίσει κάποιο θέμα συμπεριφοράς εκει.....

Συγγνώμη για το spam αλλά μου βγήκε αυθόρμητα...!!!!


μπορειτε σας παρακαλω να γινετε λιγο πιο συγκεκριμενοι?
για να συνεργαστουμε με το καθε καταστημα και να παρουμε προσφορες καποιος εχει τρεξει εχει συζητησει και εχει σπαταλησει προσωπικο χρονο για το οφελος ολης της κοινοτητας.
καλο θα ηταν λοιπον τα οποια παραπονα για το καθε καταστημα με το οποιο συνεργαζεται η κοινοτητα μας (φαινονται στις προσφορες), τα οποια παραπονα να ειναι δημοσια.
τα καταστηματα μας "χρωστανε" οχι εμεις , γι αυτο και εχουμε την "απαιτηση" για επαγγελματικη αντιμετωπιση.
ευχαριστω και περιμενω λεπτομερειες.

κι εμένα θα με ενδιέφερε να ακούσω τί παίχτηκε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexvs650

alexvs650

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 16/03/2013

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου    Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΠεμ Οκτ 23 2014, 23:12

Το FORUM έχει πάρει ορισμένες προσφορές από το κατάστημα, πιο συγκεκριμένα πόσο έκπτωσης για τα αντικείμενα που εμπορεύονται.

Πάω και εγώ από το μαγαζί (τρόπος του λέγην) για να αγοράσω ορισμένα εξαρτήματα για την καλή μου και για την καλή του αδερφού μου (nikolaostnt).
Του κάνω ένα αξιοσέβαστο πόσο και μέσα στο συγκεκριμένο πόσο έχω υπολογίσει και την έκπτωση.
Όλα καλά μέχρι που φτάνω στο ταμειο και βγάζω το πλαστικό χρήμα, και μου λέει το παλικάρι ότι με την πιστωτική δεν έχει έκπτωση ----????----????.
Το δικό μου ερώτημα προς τον ταμεία ήταν: (Γιατί δεν έχω έκπτωση ούτως η άλως δεν θα μου έκοβες αποδείξει???)
Και η απάντηση του: (όχι φίλε μου σας κάνουμε την έκπτωση θα σου δώσω μικρότερη απόδειξη αν θες, γιατί η πιστωτική μας κρατάει προμήθεια).


Μπας περίπτωσή δεν με πείραξε τόσο η απάντηση του (Ελληνάρες είμαστε.......)
Με ενόχλησε το υφάκι και το τουπέ που είχε.

και αν δεν του έκανε διαφήμιση το forum  ούτε στο από κάτω τετράγωνο δεν θα ξέραν το μαγαζάκι του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου    Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου  Icon_minitimeΠαρ Οκτ 24 2014, 00:15

αρα τις εκπτωσεις τις εχουν και σαν ευκαιρία για να αρπάζουν και τα λεφτα του ΦΠΑ. οπότε ....@ εκπτωση κερδισμενοι βγαινουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Φρεσκαρισμα Βασης Τιμονιου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: