Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 AKRAPOVIC για 650 2010 με ABS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

AKRAPOVIC για 650 2010 με ABS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AKRAPOVIC για 650 2010 με ABS   AKRAPOVIC για 650 2010 με ABS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 20 2014, 16:55

Παντος εμπειρια που ειχα ....σκουτερ 500αρι εκατσε στα φαναρια με την Ακραποβιτσ και το Στρομα μου εξαφανιστηκε λες και δεν το ακουγα  mouuuuuu bamm


EliasPl έγραψε:
Παιδιά την carbon την φοράω απο τον Αύγουστο του 12 και δεν έχει το παραμικρό ψεγάδι... Θα μου πείτε πως μπορεί να έτυχε αλλα πιστεύω πως αν την προσέξεις (γενικά την μηχανή) δεν θα σου δημιουργήσει κανένα πρόβλημα. Αυτό που πιστεύω και λέω συνέχεια οτι αν προσέξεις κάτι θα σε προσέξει και αυτό.

Την είχα βάλει 740 ευρώ μαζί με τοποθέτηση αλλα όπως είπα σχεδόν 2 χρόνια πριν.

Το καλό είναι πως δεν χρειάζεται να μπλέξεις με χαρτογραφήσεις διότι η εξάτμιση είναι κομπλέ. Να πώ επίσης οτι φοράω και φίλτρο και δεν έχω κανένα προβλημα με μίγματα κτλπ.

Ενημερωτικά πάντα Smile

Υ.Γ. Άφησα την φώτο σε μεγάλο μέγεθος για να δείς την όποια λεπτομέρεια που μπορεί να σε βοηθήσει.


AKRAPOVIC για 650 2010 με ABS - Σελίδα 2 2crmz4z

Φιλε μου καλες οι φωτογραφιες ανεβαστε και κανα βιντεο να τις ακουσουμε  bounce lol!merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koylis1993



Ηλικία : 30
Τόπος : Γιαννιτσά
Registration date : 21/05/2015

AKRAPOVIC για 650 2010 με ABS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: AKRAPOVIC για 650 2010 με ABS   AKRAPOVIC για 650 2010 με ABS - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 22 2015, 01:46

Παίδες καληερίζω και γω με τη σειρά μου!!λοιπόν επειδή και εγώ ψηνομαι για εξατμισούλα βαλτε με και μένα στο κόλπο για να ρίξουμε τιμή!!
Πάντως για racetech επειδή την έχει φίλος,ειναι γαμάτη με πολύ ωραιο θόρυβο!!και με μια αλλαγή φίλτρου σε ΚΝ και μπουζία βγάζει 2,5 άλογα παραπάνω δυναμομετρημένα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

AKRAPOVIC για 650 2010 με ABS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: