Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ζελατίνα κράνους

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 41
Registration date : 15/12/2008

Ζελατίνα κράνους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ζελατίνα κράνους   Ζελατίνα κράνους Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 12:47

Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς τον τρόπο για να μην θολώνει η ζελατίνα του κράνους από την εσωτερική μεριά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Ζελατίνα κράνους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα κράνους   Ζελατίνα κράνους Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 12:59

tezas έγραψε:
Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς τον τρόπο για να μην θολώνει η ζελατίνα του κράνους από την εσωτερική μεριά.

κατά καιρους έχω ακούσει πατέντες πολλές και αποτελεσματικές (δεν θυμάμαι καμία) έχει και ειδικά προϊόντα που κάνουν καλή δουλειά (δεν θυμάμαι πως το λένε γμτ) και αν βρεις αντιθαμβωτική για το κράνος σου να την βάλεις και θα μείνεις πάρα πάρα πολύ ευχαριστημένος (εγώ με το νόλαν ν103 δεν το πιστεύω πως αυτο το παπαροζελατινάκι κάνει τέτοιο θαύμα δουλειά)

Το ξέρω ότι δεν βοήθησα πολύ αλλά τώρα περίμενε κάποιος παλαίμαχος στα tips θα σου πει κάτι με σαπούνι ή ακόμη πιο έξυπνο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Ζελατίνα κράνους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα κράνους   Ζελατίνα κράνους Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 18:13

Εγώ πάντως έβαλα anti fog στο κράνος μου και σώθηκα OK OK

20 ευρώπουλα την είχα πάρει απο το μότο μάρκετ. Έχει και σε καθρέφτη αλλά είναι πιό ακριβή.
Να ξεκαθαρίσω οτι λέω για ζελατίνα που κολάει πάνω στην κανονική και όχι για σπρέι και τέτοια χαζά.
Έχει σε όλα τα μαγαζιά με accesories moto νομίζω.
Τώρα που έρχεται η άνοιξη θές να βάλεις?? τόσο καιρό πώς την έβγαζες???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Ζελατίνα κράνους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα κράνους   Ζελατίνα κράνους Icon_minitimeΠεμ Σεπ 25 2014, 10:17

jim1900dz έγραψε:
Εγώ πάντως έβαλα anti fog στο κράνος μου και σώθηκα   OK  OK

20 ευρώπουλα την είχα πάρει απο το μότο μάρκετ. Έχει και σε καθρέφτη αλλά είναι πιό ακριβή.
Να ξεκαθαρίσω οτι λέω για ζελατίνα που κολάει πάνω στην κανονική και όχι για σπρέι και τέτοια χαζά.
Έχει σε όλα τα μαγαζιά με accesories  moto   νομίζω.
Τώρα που έρχεται η άνοιξη θές να βάλεις?? τόσο καιρό πώς την έβγαζες???

εννοείς pinlock μάλλον....????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ζελατίνα κράνους

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: