Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 21:40

Dimmy έγραψε:
Αν δεν βαλω το κιτ της Givi τοτε σιγουρα θα σε ακολουθησω...

Ασε το κιτ της GIVI και πιάσε το κιτ του Χρηστάρα!!!
Αυτό είναι το μεγαλείο του φόρουμ!!
Να ανταλλάζουμε τις εμπειρίες, τις ιδέες και τα "κιτ" μας!! success
Αύριο πάω για ανακλαστική!!!
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 18 2009, 12:55

Χρήστο την έκανες τη δοκιμή;
Άντε γιατί είμαι με την 3Μ στο χέρι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 18 2009, 13:31

massai έγραψε:
Χρήστο την έκανες τη δοκιμή;
Άντε γιατί είμαι με την 3Μ στο χέρι Laughing

Λοιπόν παιδιά έκανα μια δοκιμή (ας την πούμε έτσι)... Έβαλα την ταινία & στην μηχανή του αδερφού μου (θα ανεβά & εχθές το βράδυ καθόμουν από πίσω του με την μηχανή μου & πειραματιζόμουν με τα φώτα!!!
Τα αποτελέσματα:
Σε πολύ φωτεινό δρόμο (αρχή Συγγρού) & με την μεσαία σκάλα αναμμένη στο δικό, σχεδόν δεν φαινόταν καθόλου.
Όταν όμως άναβα την μεγάλη είχε αποτέλεσμα .Όχι βέβαια το ίδιο με το φλας αλλά αντανακλούσε αρκετό φως για να γίνεις αισθητός!!! Τα ίδια πράγματα μου είπε & ο αδερφός μου όταν έκατσε αυτός πίσω με το ΧΤΧ 660 του. Αυτό ίσως να οφείλεται & στο ότι η βαλίτσες είναι αρκετά ψηλά.
Φανταστείτε ότι λειτουργεί σαν τις καλές πινακίδες. Φαίνονται πολύ με τα μεγάλα φώτα.

Δυστυχώς δεν έχω βρει καθόλου χρόνο να το δοκιμάσω με κουτί ή σε κάποιο σκοτεινό δρόμο. άρα, ολοκληρωμένα αποτελέσματα δεν έχω. πολύ θα ήθελα να το έβλεπα από μόνος μου από πίσω & με κάποιο αξιοσημείωτο προβολέα από πίσω γιατί το ΧΤΧ έχει ένα φανάρι για τον που...

υγ. Ίσως αν ο πίσω έχει φώτα ξένον να έχει αποτέλεσμα & με την μεσαία σκάλα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 18 2009, 13:35

Όπως & να έχει πάντως ήξερα από την αρχή ότι αυτό θα είναι ένα μικρό βοήθημα, μέχρι να βάλω & τα LED πάνω στην βαλίτσα, όπως είχα αναφέρει & στο πρώτο Post!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Carbonman

Carbonman

Τόπος : ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ
Registration date : 24/01/2008

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 11:10

Ωραία μόντα. Το έχεις κανεί και στο στόπ ? Αν όχι το σκέφτηκες να το κάνεις ?
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 24 2009, 15:49

hristos13gr έγραψε:
Μετά από αυτό που περιγράφω εδώ http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f3/topic-t2771.htm
Αποφάσισα να κάνω πιο εμφανή την θέση μου στο δρόμο. Πριν κάνω την κίνηση να βάλω Led στην βαλίτσα (χρειάζεται να κάνω κάποια πατέντα, αφού δεν υπάρχει έτοιμο σετ για την βαλίτσα μου KAPPA 52lt & πρέπει να το σκεφτώ καλά) αποφάσισα να κάνω μια άλλη πατέντα για να με βλέπουν πιο εύκολα οι από πίσω μου!!!
Αγόρασα λοιπόν 2 μέτρα ανακλαστικής λευκής ταινίας 3M & ήθελα να την βάλω κάτω από τα κόκκινα πλαστικά της βαλίτσας μου. Δείτε πως ήταν στην αρχή.

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 70863776
3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 W568
παιδιά εκανα και εγω το ίδιο με το hristos13gr, τον οποίο συγχαίρω για την ιδέα, μονο στην βαλίτσα το βραδυ θα κανω δοκιμή και θα πω αποτελέσματα & εντυπώσεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 24 2009, 15:57

Carbonman έγραψε:
Ωραία μόντα. Το έχεις κανεί και στο στόπ ? Αν όχι το σκέφτηκες να το κάνεις ?
OK

Το στοπ απ'όσο ξέρω δεν ανοίγει για να το κάνω αυτό!!! Μπορεί να κάνω & λάθος αλλά αυτήν την εντύπωση έχω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 25 2009, 08:48

χρηστο μονο με τα φωτα του δρομου η της εθνικης εχει αποτελεσματα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 25 2009, 09:43

shadow.gr. έγραψε:
χρηστο μονο με τα φωτα του δρομου η της εθνικης εχει αποτελεσματα??
όχι. Η ταινία που έβαλα είναι σαν τις πινακίδες της τροχαίας που υπάρχουν στους δρόμους. Για να έχεις αποτέλεσμα θα πρέπει να πέσει, πάνω στην ταινία αυτή, μια δέσμη φωτός, σχεδόν κάθετα πάνω της!!!
Άλλωστε & εμείς κάτι τέτοιο θέλουμε. να μας βλέπουν δηλαδή αυτοί που είναι πίσω μας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 25 2009, 09:59

hristos13gr έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:
χρηστο μονο με τα φωτα του δρομου η της εθνικης εχει αποτελεσματα??
όχι. Η ταινία που έβαλα είναι σαν τις πινακίδες της τροχαίας που υπάρχουν στους δρόμους. Για να έχεις αποτέλεσμα θα πρέπει να πέσει, πάνω στην ταινία αυτή, μια δέσμη φωτός, σχεδόν κάθετα πάνω της!!!
Άλλωστε & εμείς κάτι τέτοιο θέλουμε. να μας βλέπουν δηλαδή αυτοί που είναι πίσω μας!!!

εγω εχω την givi mαχια και θα κανω και γω μια αποπειρα με της ταινιες....ποσο σου κοστισαν??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 25 2009, 11:08

shadow.gr. έγραψε:
hristos13gr έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:
χρηστο μονο με τα φωτα του δρομου η της εθνικης εχει αποτελεσματα??
όχι. Η ταινία που έβαλα είναι σαν τις πινακίδες της τροχαίας που υπάρχουν στους δρόμους. Για να έχεις αποτέλεσμα θα πρέπει να πέσει, πάνω στην ταινία αυτή, μια δέσμη φωτός, σχεδόν κάθετα πάνω της!!!
Άλλωστε & εμείς κάτι τέτοιο θέλουμε. να μας βλέπουν δηλαδή αυτοί που είναι πίσω μας!!!

εγω εχω την givi mαχια και θα κανω και γω μια αποπειρα με της ταινιες....ποσο σου κοστισαν??

6,19?/μέτρο από 3Μ... 1 μέτρο νομίζω θα σου φτάσει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 26 2009, 15:43

hristos13gr έγραψε:

6,19?/μέτρο από 3Μ... 1 μέτρο νομίζω θα σου φτάσει!!!
Ρέ Χρηστάρα. Για πές απο πού, γιατί εγώ πήγα σήμερα σε έναν και μου είπε πως άν είναι τις 3Μ είναι ακριβή (δλδ 50ευρώπουλα) και τα μαλλιά μου έγιναν afro Και σε τί είδους μαγαζί μπορούμε να βρούμε, γιατί εγώ έψαξα πολύ αλλά τζίφος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 26 2009, 16:26

Εγώ την πήρα από την 3Μ που βρίσκεται επί της λεωφόρου Βουλιαγμένης. Θα το δεις στο αριστερό σου χέρι αφού περάσεις την πλατεία Kαλογήρων (Δούκας souper market) & Λίγο πριν την εκκλησία Παναγίτσα.
θα ζητήσεις την ταινία που έχει μέγεθος όσο μια απλή ταινία. Στο λέω γιατί υπάρχουν & μεγάλα φύλα με ένα μέτρο περίπου ύψος , τα οποία έχουν 50-60?. Η ταινία που θέλεις έχει μικρά σχήματα, σαν εξάγωνες κυψέλες επάνω της!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28 2009, 11:32

Με αρκετή, θα έλεγα, καθυστέρηση αξιώθηκα να κάτσω & να ανεβάσω & τις φωτογραφίες από την τοποθέτηση της ταινίας 3Μ & στην YAMAHA 44lt (= Kappa 46lt).
Ξεκινώντας δείτε πως ήταν η βαλίτσα στην αρχή!!!
3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 56501585
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28 2009, 11:33

Ξεβιδώνοντας αυτές τις δυο βιδούλες
3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 95521158

που βρίσκονται στο εσωτερικό & βγάζουμε το καπάκι,
3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 51077643

καθαρίζουμε με οινόπνευμα την μαύρη επιφάνεια κάτω από τα λευκά χαρτάκια που έχει, & θα έχουμε περίπου αυτό το αποτέλεσμα!!!

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 53256925
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28 2009, 11:50

Έβαλα δυο μεγάλα κομμάτια & δοκίμασα πρόχειρα το αποτέλεσμα
3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 90460341

Στη συνέχεια αφού ολοκλήρωσα την τοποθέτηση της ταινίας άρχισα να ξανακουμπώνω τα καπάκια
3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 48541004
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28 2009, 12:02

& ιδού το τελικό αποτέλεσμα
3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 18300624

Να σας πω ότι με δυσκόλεψε ιδιαίτερα αυτή η βαλίτσα στο να κολλήσω την ταινία γιατί έχει & οριζόντια & κάθετη κλίση, & δεν μπορείς να πετύχεις τέλειο κόψιμο. αυτό φαίνεται & σε κάποιες φωτογραφίες!!!

Συμβουλή για καλύτερα αποτελέσματα: κολλήστε την ταινία από πάνω προς τα κάτω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIANNHS1967
Member
Member
GIANNHS1967

Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 28/05/2008

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 06 2009, 20:19

hristos13gr,
Έκανα ακριβώς αυτά που περιγράφεις στην αρχή του νήματος. Έμεινα και εγώ υπέρευχαριστημένος από το αποτέλεσμα! Οντος πολύ πιο φωτεινά φλάς και βαλίτσα. Έυκολη και αποτελεσματική μόντα!
Σ'ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gregkozani

gregkozani

Ηλικία : 52
Τόπος : Kozani
Registration date : 01/02/2008

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 06 2009, 21:12

Έκανα και εγώ το ίδιο με την βαλίτσα με ταινία κόκκινη που είχα (αυτήν που βάζουν στις ταμπέλες στους δρόμους )και έχει όντως πιο φωτεινά αποτελέσματα ευχαριστώ και εγώ με την σειρά μου και αν κάποιος φίλος χρειάζεται τέτοια ταινία έχω να καλύψω 3-4 άτομα μιας και στα χέρια μου ήρθε free άρα γλιτώνετε το χχχχ έξοδο
Να πω πως έχω και 2-3 κομμάτια κίτρινη και γαλάζια αν κάποιος τα χρειάζεται και αυτά ........απλά pm me merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dallis.gr
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 07 2009, 01:48

Δεν χρειάζονται τα ευχαριστώ παιδιά!!! Αυτό είναι το μεγαλείο του φόρουμ, να ανταλάσουμε τις ιδέες μας & να μοιραζόμαστε τα πάντα που σκεφτόμαστε για τις κούκλες μας....
Ανεβάστε & καμιά φώτο να γουστάρουμε!!! bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noe
Member
Member
noe

Ηλικία : 45
Τόπος : Καβαλα-Δραμα
Registration date : 29/05/2009

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 11 2009, 15:49

ρε παιδια ψαχνω εδω και μερες την συγκεκριμενη ταινια αλλα δεν μπορω να την βρω.
Μπορει καποιος απο Δραμα- Καβαλα να μου πει αν ξερει που μπορω να την βρω


Τελικα την βρηκα στην Καβαλα!!! αλλα ποσο λετε οτι την πουλαει εδω και δυο χρονια λεει?
12 ε το μετρο..... επειδη ειναι της 3Μ......... Αυτα για να βλεπεται τη ¨τραβαμε¨ εμεις της Περιφερειας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 30 2011, 10:56

για να επαναφέρω το θέμα μιας και ασχολούμαστε με βαλίτσες,βαψίματα και ταινίες....



υπάρχει κάποιο site να βρούμε αυτήν την ταινία ρε παιδιά που έβαλα ο χρήστος???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 30 2011, 11:07

Θελω και εγω τετοιες ταινιες..

Απο οτι μου ειπε ο johnyb εχει στην Σαλονικη στο καταστημα της 3Μ με 5/μετρο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 15 2011, 21:48

Πριν λίγο τελειωσα το project ανακλαστικη ταινια και στην δικια μου kappa 52...απλά καμια σχεση με πριν στο πως αντανακλά το φως!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΤΣ
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
ΜΙΤΣ

Ηλικία : 47
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 20/04/2010

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52   3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 15 2011, 22:22

Τέτοια ταινία δεν μπορούμε να βρούμε σε κάποιο site στο ίντερνετ? mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

3M ανακλαστική ταινία (reflective tape) σε βαλίτσα Kappa 52

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: