Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 [ITALY] National meeting v-strom: the program

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 50
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Απρ 10 2009, 11:25

kalampokάs έγραψε:
τι να κάνουμε θα υποστώ τον κοτσίδα... Sleep [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 501340

θα σου πετάξω έξω το βόα και θα σου κάνω ένα βοιδομασαζ πρώτο [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 501340 [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 501340 [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 501340 XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Απρ 10 2009, 17:27

Lordjohn έγραψε:
Θα λειπω στα Χανια... Sorry παιδακια, καλα να περασετε αλλα να πω την αληθεια δεν ζηλευω καθολου...
Θα κατεβω στα κοπελια και θα γινει... της ρακης!!!
πήγαινε εσύ να γίνει της ρακής γιατί εμάς θα γίνει της...Ιταλής....με την ευγενική προσφορά του βόα του κοτσίδα βεβαίως βεβαίως lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
integrale



Τόπος : Αθηνα - Ευβοια
Registration date : 17/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 14 2009, 22:09

...και ως νεοέλληνες που έχουμε σύνηθες πρακτική....όλα την τελευταία στιγμή,έτσι και τώρα αυτό έγινε στο κλείσιμο των δωματίων.Μετά από τηλ. επικοινωνία με τα ξενοδοχεία μου απάντησαν τα εξής:

1)Τα περισσότερα έχουν κλειστεί πριν από τις γιορτές του Πάσχα (τους), λίγο μετά αφού έγιναν γνωστά τα ονόματα των συμβεβλημένων ξενοδοχείων. ti! ti!
2)Αλλά,έχοντας προβλέψει ήδη την κατάσταση έχω κάνει ήδη προκράτηση για 2 δίκλινα για να είμαι εγώ σίγουρος και για ακόμη ένα σίγουρο ζευγάρι που μου είπε ότι ήταν από την αρχή σίγουροι (μου είπε ότι είναι με διπλό κρεββάτι) στο Ambassador και αφού ψιλοοριστικοποιήθηκαν οι συμμετοχές, έκανα κράτηση και στα τελευταία 3 δίκλινα και τελευταίο-τελευταίο τρίκλινο στο Florence.
3)Τώρα έχω βάλει "μέσο" τα παιδιά που γνωρίζω από την Ιταλική λέσχη και μου είπαν ότι πιθανόν θα έχουν κάποιες ακυρώσεις στο Florence και έχω πει να μας βρουν όλα τα δωμάτια στο Florence ώστε να είμαστε μαζί. Θα ειδοποιήσουν συντόμως για να ξέρουμε.(Το Ambassador δεν έχει ούτε για δείγμα δωμάτια και θα πρέπει να του απαντήσω κάποια στιγμή).

Αυτά για την ώρα....
Σας κρατάω ενήμερους..... GRAFO GRAFO [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 846930
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 14 2009, 22:32

Να είσαι καλά integrale που φροντίζεις και ασχολείσαι.
Αλλά και αυτοί οι ιταλοί ρε παιδί μου να τρέξουν να κλείσουν τα ξενοδοχεία με τη μία. Ντροπής Evil or Very Mad
Και μετά λένε ούνα φάτσα ούνα ράτσα. Καμία σχέση δεν έχουμε.. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
integrale



Τόπος : Αθηνα - Ευβοια
Registration date : 17/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 14 2009, 22:37

Φραγκίσκο αύριο θα είστε λέσχη?Αν είναι μπορει να περάσω να τα πούμε από κοντά. Cool Cool Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 14 2009, 22:57

integrale έγραψε:
Φραγκίσκο αύριο θα είστε λέσχη?Αν είναι μπορει να περάσω να τα πούμε από κοντά. Cool Cool Smile Smile
Nop.
Η λέσχη λειτουργεί μαζί με τα σχολεία.
Αυτό σημαίνει ότι θα ανοίξει πάλι στις 29/04 Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 14 2009, 23:33

integrale έγραψε:
...και ως νεοέλληνες που έχουμε σύνηθες πρακτική....όλα την τελευταία στιγμή,έτσι και τώρα αυτό έγινε στο κλείσιμο των δωματίων.Μετά από τηλ. επικοινωνία με τα ξενοδοχεία μου απάντησαν τα εξής:

1)Τα περισσότερα έχουν κλειστεί πριν από τις γιορτές του Πάσχα (τους), λίγο μετά αφού έγιναν γνωστά τα ονόματα των συμβεβλημένων ξενοδοχείων. ti! ti!
2)Αλλά,έχοντας προβλέψει ήδη την κατάσταση έχω κάνει ήδη προκράτηση για 2 δίκλινα για να είμαι εγώ σίγουρος και για ακόμη ένα σίγουρο ζευγάρι που μου είπε ότι ήταν από την αρχή σίγουροι (μου είπε ότι είναι με διπλό κρεββάτι) στο Ambassador και αφού ψιλοοριστικοποιήθηκαν οι συμμετοχές, έκανα κράτηση και στα τελευταία 3 δίκλινα και τελευταίο-τελευταίο τρίκλινο στο Florence.
3)Τώρα έχω βάλει "μέσο" τα παιδιά που γνωρίζω από την Ιταλική λέσχη και μου είπαν ότι πιθανόν θα έχουν κάποιες ακυρώσεις στο Florence και έχω πει να μας βρουν όλα τα δωμάτια στο Florence ώστε να είμαστε μαζί. Θα ειδοποιήσουν συντόμως για να ξέρουμε.(Το Ambassador δεν έχει ούτε για δείγμα δωμάτια και θα πρέπει να του απαντήσω κάποια στιγμή).

Αυτά για την ώρα....
Σας κρατάω ενήμερους..... GRAFO GRAFO [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 846930
εντάξει δεν τα χαλάμε...ας κοιμηθούμε με καμιά Ιταλίδα με στρώμα..θα το αντέξουμε φαντάζομαι enesoula
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 50
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Απρ 15 2009, 00:12

εγώ πάντως πλέων είμαι 100% μέσα οπότε καλαμποκα κανε μπάνιο γιατί θα έχουμε 2 ΙΤΑΛΙΚΕΣ φίλε να περάσουμε καλά και εμείς οι παντρεμένοι lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Απρ 15 2009, 00:13

Και εγώ με τον naso είμαστε μέσα 100%
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
integrale



Τόπος : Αθηνα - Ευβοια
Registration date : 17/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Απρ 16 2009, 00:06

Τα νεότερα έχουν ως εξής:
Ο ιδιοκτήτης του Ambassador μου έστειλε μαιλ λέγοντάς μου ευθέως και ευθαρσώς ότι έδωσε τα δωμάτια που μου/μας είχε κρατήσει σε κάποιον άλλον που θα ενοικίαζε το δωμάτιο για περισσότερες ημέρες και λόγω της κρίσης κοιτάει καθαρά την τσέπη του.(Υπάρχουν τα μαιλ να τα δείτε με τα μάτια σας).Κατόπιν τούτου έστειλα όλα αυτά τα μαιλ στο φόρουμ των Ιταλών κοινοποιώντας ότι με τέτοια αντιμετώπιση δεν γουστάρω να πατήσω σε αυτό το κωλομέρος όπου κοιτάνε πως να μειώσουν την χασούρα τους εις βάρος μας.Εκτός αυτού δεν κατάλαβα πως σε άλλα ιταλικά πληρώματα δέχτηκαν τις κρατήσεις για τις ίδιες ημέρες και με την πρώτη ευκαιρία πέταξαν έξω εμάς λες και ήμαστε Αλβανοί λαθρομετανάστες.Εγώ έτσι εξέλαβα την αντιμετώπιση από τον ξενοδόχο.Τα παιδιά από το ιταλικό φόρουμ συμπαραστάθηκαν αμέσως στο πρόβλημα καλώντας το ξενοδοχείο για περαιτέρω εξηγήσεις,μου έστειλαν πολλά πμ μηνύματα, ενώ κάποιοι άλλοι εξέφρασαν και την επιθυμία να ακυρώσουν όλες τις κρατήσεις στο ξενοδοχείο.Αυτά με συγκίνησαν και μ' έκαναν ν' αλλάξω γνώμη για την συμμετοχή μου, ενώ προθυμοποιήθηκαν να βρουν να μας "τακτοποιήσουν".Αναμένω απαντήσεις από το Florence ελπίζοντας ότι θα είμαστε όλοι μαζί. Όπως καταλαβαίνεται τις τελευταίες ημέρες δεν κάνω τίποτα άλλο από το να ασχολούμαι με την εκδρομή, με τηλ, μαιλ κοκ.Ήδη έχω κοινοποιήσει τα μαιλ στον ιταλικό ΕΟΤ καθώς και σε άλλες τουριστοσελίδες.
Αυτά για την ώρα........ tsou tsou tsou tsou eee eee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Απρ 16 2009, 00:10

Απο εμένα ένα μεγάλο εύγε στον integrale που κάθεται και ασχολείται για όλους εμάς τους υπολοίπους που θα τα βρούμε έτοιμα και ένα μεγάλο άκυρο στον μακαρονα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 50
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Απρ 16 2009, 00:22

ΓΙΩΡΓΟ ότι και να σου πω φίλε θα είναι ΛΙΓΟ πιστεύω ότι θα στο ξεπληρώσω το τρέξιμο που ΡΙΧΝΕΙΣ με κανένα μπουκάλι ΤΕΚΙΛΑ να γίνουμε γκολ

τέλος σου έχω απόλυτη εμπιστοσύνη στης κινήσεις σου μιας και τα έχουμε πει και από κοντά και ότι είναι καλύτερο ασ το κάνουμε εν ανάγκη σνομπάρουμε τελείως τούς ΙΤΑΛΟΥΣ και αράζουμαι για πάρτι μας στα βόρια . ti! gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
integrale



Τόπος : Αθηνα - Ευβοια
Registration date : 17/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Απρ 30 2009, 00:55

Λοιπόν κύριοι.......
Μετά κόπο και βασάνων το ξενοδοχείο που βρήκα είναι το ABBAZIA CLUB HOTEL
http://www.clubhotel-marotta.com/hotel/english/
Οι τιμές που μου έκαναν μετά από "ελληνικό" παζάρι είναι 81 ευρώ το δίκλινο και 108 ευρώ το τρίκλινο από 90 & 120 ευρώ αρχική τιμή.
Τους είπα να κρατήσουν 5 δίκλινα και ένα τρίκλινο.Περιμένω απάντηση από τους Ιταλούς οτι μας βολεύει και οτι είναι κοντα.
Θα ήθελα να μου επιβεβαιώσετε μέχρι αύριο αν ισχύουν τα παρακάτω:
Voyagersoul, nasos, spigi: Τρίκλινο
Chris dl 1000: Δίκλινο
StarBlood (Romanos Christos) & Romanos Aggelos: Δίκλινο
Chefbf & Kalampokas: Δίκλινο
Μorfeas & frankxgr: Δίκλινο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 50
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Απρ 30 2009, 01:38

integrale έγραψε:
Λοιπόν κύριοι.......
Μετά κόπο και βασάνων το ξενοδοχείο που βρήκα είναι το ABBAZIA CLUB HOTEL
http://www.clubhotel-marotta.com/hotel/english/
Οι τιμές που μου έκαναν μετά από "ελληνικό" παζάρι είναι 81 ευρώ το δίκλινο και 108 ευρώ το τρίκλινο από 90 & 120 ευρώ αρχική τιμή.
Τους είπα να κρατήσουν 5 δίκλινα και ένα τρίκλινο.Περιμένω απάντηση από τους Ιταλούς οτι μας βολεύει και οτι είναι κοντα.
Θα ήθελα να μου επιβεβαιώσετε μέχρι αύριο αν ισχύουν τα παρακάτω:
Voyagersoul, nasos, spigi: Τρίκλινο
Chris dl 1000: Δίκλινο
StarBlood (Romanos Christos) & Romanos Aggelos: Δίκλινο
Chefbf & Kalampokas: Δίκλινο
Μorfeas & frankxgr: Δίκλινο

από εμένα και καλαμποκα είμαστε οκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Απρ 30 2009, 12:41

από εμένα Voyagersoul και nasos είμαστε ΟΚ, με τα εισιτήρια του καραβιού τώρα πρέπει να κανονίσουμε πως θα γίνει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris dl 1000
Member
Member
chris dl 1000

Ηλικία : 52
Τόπος : ΕΔΕΣΣΑ
Registration date : 11/02/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Απρ 30 2009, 14:45

Και εγω OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΔΑΣΚΑΛΟΣ



Ηλικία : 52
Τόπος : Βραχάτι
Registration date : 23/04/2009

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Απρ 30 2009, 15:40

Μόλις το είδα!!!!!!!!!!!!!! Έχω μια-δυο μέρες να δω αν μπορώ να ακολουθήσω ή θα προκαλέσω αναστάτωση;;;;;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
integrale



Τόπος : Αθηνα - Ευβοια
Registration date : 17/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μάης 01 2009, 21:59

Κανένα πρόβλημα αλλά θα πρέπει να ρωτήσω για επιπλέον δωμάτιο αλλά όπως τους άκουσα δεν πιστεύω πως υπάρχει θέμα για ακόμα ένα,αν και υπάρχει περιορισμένη διαθεσιμότητα όπως μου είπαν.Αύριο παίρνω τηλ και δίνω το οριστικό οκ για δωμάτια.Φρανκ και Δημήτρη(morfea) είστε μέσα έτσι?.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 02 2009, 00:18

integrale έγραψε:
Κανένα πρόβλημα αλλά θα πρέπει να ρωτήσω για επιπλέον δωμάτιο αλλά όπως τους άκουσα δεν πιστεύω πως υπάρχει θέμα για ακόμα ένα,αν και υπάρχει περιορισμένη διαθεσιμότητα όπως μου είπαν.Αύριο παίρνω τηλ και δίνω το οριστικό οκ για δωμάτια.Φρανκ και Δημήτρη(morfea) είστε μέσα έτσι?.....

Ναι και sorry που δεν απαντήσαμε. bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 02 2009, 00:56

για την ώρα μέσα......με τα μπούνια!!!

_________________
[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 04 2009, 19:43

Για τα εισιτήρια του καραβιού θα τα αναλάβει κάποιος ή ο καθένας ξεχωριστά, να ξέρουμε γιατί ο καιρός πλησιάζει...Κάτι είχε πεί ο Integrale ότι θα τα αναλάβει ο Morfeas, ισχύει ακόμα αυτό???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris dl 1000
Member
Member
chris dl 1000

Ηλικία : 52
Τόπος : ΕΔΕΣΣΑ
Registration date : 11/02/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 04 2009, 21:24

Οι τιμες που βρηκα ειναι οι εξης 40,80 η μηχανη, 148 το ατομο για δικλινη,124 το ατομο για τρικλινη.Οι τιμες ειναι για αναχωρηση απο Ηγουμενιτσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 04 2009, 21:26

Αυτές οι τιμές είναι χωρίς επιστροφή???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris dl 1000
Member
Member
chris dl 1000

Ηλικία : 52
Τόπος : ΕΔΕΣΣΑ
Registration date : 11/02/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 04 2009, 21:32

Με επιστροφη αν δεν κανω λαθος,εχει περασει καιρος και κατι τα γεραματα.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 04 2009, 21:34

Καλές μου φαίνονται, μήπως είδες και κατάστρωμα πόσο βγαίνει και ποια εταιρία?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

[ITALY] National meeting v-strom: the program

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: International section-
Μετάβαση σε: