Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Colory

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
asterix2
Member
Member
asterix2

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/03/2008

Colory Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Colory   Colory Icon_minitimeΠαρ Φεβ 07 2014, 23:40

Μήπως γνωρίζει κανείς τι παίζει με την Colory??
Ήθελα να δώ κάτι μποτάκια που είδα στο site της, καθημερινό, αδιαβροχο και να μπορώ να πηγαίνω στην δουλεία...
και είχα πάει πριν 1-2 μήνες και μου έλεγε ο τυπάς εκεί οτί θα φέρουν με τον καινούργιο χρόνο... Πήγα πριν μια βδομάδα μου λέει τώρα θα φέρουν με την καινούργια παραλαβή... Να μου λέει μπορείς να τα δείς στο σιτε και να τα παραγγείλεις...
Οκ να το κάνω και αν δεν με βολεύουν στο περπάτητα, αν από κοντά δεν μ αρέσουν???
Πότε περιμένουν να τα φέρουν τα χειμερινά το Πάσχα....

και να μην σχολιάσω το θέμα οτι πλέον δεν εχει ΠΩΛΗΤΡΙΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ NO  Colory 184880  Colory 184880 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lmb990
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
lmb990

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS GREECE
Registration date : 01/06/2013

Colory Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Colory   Colory Icon_minitimeΠαρ Φεβ 07 2014, 23:57

υποτίθεται οτι ειχε προσφορές για 20 μέρες μεχρι τον ιούνιο (όπως γράφει και το πανό απ'έξω) γιατι θα εκλεινε το μαγαζι αλλα αφου ψωνίζει ο κόσμος συνεχίζει και φέρνει προιόντα μάλλον... και δεν κόβει ούτε ένα ευρω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Colory Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Colory   Colory Icon_minitimeΣαβ Φεβ 08 2014, 00:08

Και καλα είχαν κράχτη το πανό για φθηνά και οτι ξεπουλάνε αλλα οι τιμές ηταν ίδιες και δεν έκαναν και έκπτωση

Πανε στην colori στη βουλιαγμενης κοντα στο mall πολυ πιο εξυπηρετικοί οι άνθρωποι(ειδικά η κυρία που δουλεύει εκει) απο τη Λ.Αλεξάνδρας (ο ιδιοκτήτης του οποίου μ έδωσε την εντύπωση οτι βαριέται και ηταν σαν να μ έλεγε "βαριέμαι μέχρι και να σ μιλήσω οχι να σε εξυπηρετήσω φύγε πανε αλλού") και κανουν πολυ καλές τιμές

Εγω πήρα το καλοκαίρι σαμαρια και μ έκαναν έξτρα έκπτωση απο την ηδη αναγραφόμενη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asterix2
Member
Member
asterix2

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/03/2008

Colory Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Colory   Colory Icon_minitimeΣαβ Φεβ 08 2014, 00:46

BLaCkXs.... έγραψε:
Και καλα είχαν κράχτη το πανό για φθηνά και οτι ξεπουλάνε αλλα οι τιμές ηταν ίδιες και δεν έκαναν και έκπτωση

Πανε στην colori στη βουλιαγμενης κοντα στο mall πολυ πιο εξυπηρετικοί οι άνθρωποι(ειδικά η κυρία που δουλεύει εκει) απο τη Λ.Αλεξάνδρας (ο ιδιοκτήτης του οποίου μ έδωσε την εντύπωση οτι βαριέται και ηταν σαν να μ έλεγε "βαριέμαι μέχρι και να σ μιλήσω οχι να σε εξυπηρετήσω φύγε πανε αλλού") και κανουν πολυ καλές τιμές

Εγω πήρα το καλοκαίρι σαμαρια και μ έκαναν έξτρα έκπτωση απο την ηδη αναγραφόμενη


Ασε εκεινός που είναι στην Λεωφ. Αλεξάνδρας βαριέται να πεθάνει...
Αυτός είναι που μου έλεγε α φέρουν και θα φέρουν και ακ΄μα φέρνουν...Σ αυτόν πήγα λόγω το ότι το άλλο στο περιστέρι που ήταν με την ξανθιά την σγουρομάλλα έκλεισε... Πωω που την θυμίθηκα... έχω να ψωνίσω από εκεί απο το 07..

Θα δοκιμάσω να πάω και σ αυτό στην Βουλιαγμένης μπας και έχουν περισσότερα προϊοντα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgep
Member
Member


Ηλικία : 39
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 09/03/2010

Colory Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Colory   Colory Icon_minitimeΔευ Φεβ 10 2014, 21:46

asterix2 έγραψε:
BLaCkXs.... έγραψε:
Και καλα είχαν κράχτη το πανό για φθηνά και οτι ξεπουλάνε αλλα οι τιμές ηταν ίδιες και δεν έκαναν και έκπτωση

Πανε στην colori στη βουλιαγμενης κοντα στο mall πολυ πιο εξυπηρετικοί οι άνθρωποι(ειδικά η κυρία που δουλεύει εκει) απο τη Λ.Αλεξάνδρας (ο ιδιοκτήτης του οποίου μ έδωσε την εντύπωση οτι βαριέται και ηταν σαν να μ έλεγε "βαριέμαι μέχρι και να σ μιλήσω οχι να σε εξυπηρετήσω φύγε πανε αλλού") και κανουν πολυ καλές τιμές

Εγω πήρα το καλοκαίρι σαμαρια και μ έκαναν έξτρα έκπτωση απο την ηδη αναγραφόμενη


Ασε εκεινός που είναι στην Λεωφ. Αλεξάνδρας βαριέται να πεθάνει...
Αυτός είναι που μου έλεγε α φέρουν και θα φέρουν και ακ΄μα φέρνουν...Σ αυτόν πήγα λόγω το ότι το άλλο στο περιστέρι που ήταν με την ξανθιά την σγουρομάλλα έκλεισε... Πωω που την θυμίθηκα... έχω να ψωνίσω από εκεί απο το 07..

Θα δοκιμάσω να πάω και σ αυτό στην Βουλιαγμένης μπας και έχουν περισσότερα προϊοντα..


+1000

Αλεξάνδρας ποτέ ξανά ο τύπος δεν παλεύεται!!! Οπουδήποτε άλλου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Colory

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: