Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Μποτάκια Tcx ή Falco

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
metallidhs
Member
Member
metallidhs

Ηλικία : 41
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

Μποτάκια Tcx ή Falco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μποτάκια Tcx ή Falco   Μποτάκια Tcx ή Falco Icon_minitimeΤρι Ιαν 21 2014, 20:02

ψαχνωμαι για μποτακια και ειμαι αναμεσα σε δυο που μου αρεσαν και στη τιμη που ψαχνω
εχει καποιος καποια γνωμη στα παρακατω μποτακια ?

http://www.motorparts.com.gr/eshop/eksoplismos-anavati/botes/botakia-tcx-x-miles-waterproof-detail.html

ή

http://www.motoraid.eu/rider/boots/falco-axis-2&filter=MANUFFUNAM=Gianni+Falco+Boots=119=%CE%9A%CE%91%CE%A4%CE%91%CE%A3%CE%9A%CE%95%CE%A5%CE%91%CE%A3%CE%A4%CE%97%CE%A3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spogos



Registration date : 15/01/2014

Μποτάκια Tcx ή Falco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μποτάκια Tcx ή Falco   Μποτάκια Tcx ή Falco Icon_minitimeΤρι Ιαν 21 2014, 21:04

το πρωτο αβλεπι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Μποτάκια Tcx ή Falco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μποτάκια Tcx ή Falco   Μποτάκια Tcx ή Falco Icon_minitimeΤρι Ιαν 21 2014, 22:10

Τα συγκεκριμένα TCX δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά είχα TCX μπότες/μποτάκια. Το μόνο θέμα είναι ότι μετά από συχνή χρήση οι μπότες (X-Five Gore-tex) έχασαν την ιδιότητα να είναι αδιάβροχες.  Rolling Eyes 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Μποτάκια Tcx ή Falco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μποτάκια Tcx ή Falco   Μποτάκια Tcx ή Falco Icon_minitimeΤρι Ιαν 21 2014, 22:48

socrates έγραψε:
Τα συγκεκριμένα TCX δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά είχα TCX μπότες/μποτάκια. Το μόνο θέμα είναι ότι μετά από συχνή χρήση οι μπότες (X-Five Gore-tex) έχασαν την ιδιότητα να είναι αδιάβροχες.  Rolling Eyes 
άμα σου πώ Σωκράτη ότι με τις συγκεκριμένες (TCX X-Five) έχω κάνει όλες τις ατασθαλίες με το vstrom (ξέρεις ... ποτάμια, λάσπες, χιόνια) και τις έχω ακόμα και είναι αδιάβροχες;
Μου φαίνεται περίεργο αυτό γιατί τις δικές μου δε έχουν τύχει και της καλύτερης περιποίησης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Μποτάκια Tcx ή Falco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μποτάκια Tcx ή Falco   Μποτάκια Tcx ή Falco Icon_minitimeΤρι Ιαν 21 2014, 23:05

Και όμως… μου έκανε και μένα εντύπωση (2ωρη διαδρομή με βροχή). Από πάνω δεν πέρασε νερό γιατί φορούσα αδιάβροχο… φαντάζομαι ότι πέρασε στο σημείο που ξεκινάει το φερμουάρ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Ηλικία : 42
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

Μποτάκια Tcx ή Falco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μποτάκια Tcx ή Falco   Μποτάκια Tcx ή Falco Icon_minitimeΤετ Ιαν 22 2014, 00:39

metallidhs κανε και μια ερωτηση στο φιλο και συμφορουμιτη koymentakos(Δημητρης) μιας και δουλευει το παιδι στο moto market..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metallidhs
Member
Member
metallidhs

Ηλικία : 41
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

Μποτάκια Tcx ή Falco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μποτάκια Tcx ή Falco   Μποτάκια Tcx ή Falco Icon_minitimeΤετ Ιαν 22 2014, 13:01

τελικά παρήγγειλα τα tcx action... boss σου πω εντυπώσεις απο κοντά στη κοπή της πίτας...  cheers  cheers 

Μποτάκια Tcx ή Falco Mwml
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

Μποτάκια Tcx ή Falco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μποτάκια Tcx ή Falco   Μποτάκια Tcx ή Falco Icon_minitimeΤετ Ιαν 22 2014, 13:29

οκ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
 

Μποτάκια Tcx ή Falco

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: