Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Garfield

Garfield

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/07/2009

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 27 2016, 11:23

Οκ Γιάννη να πάμε. Μία απορία έχω, σε ενα μήνα πού θα θέλουμε να καθησουμε έξω θα ξανααλαξουμε στέκι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
varadero1000

varadero1000

Registration date : 23/12/2015

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 27 2016, 11:28

Garfield έγραψε:
Οκ Γιάννη να πάμε. Μία απορία έχω, σε ενα μήνα πού θα θέλουμε να καθησουμε έξω θα ξανααλαξουμε στέκι?
.......το έχω πει πολλές φορες επειδή ηταν ανοιχτο θέμα του μαγαζιού για το που θα πάμε.. το αφησατε στο να ψαξουμε όλοι..κάντε μια δημοκρατική ψηφοφορία γτ ο καφές είναι των μελών(και να προλαβω μερικούς και στα 2διπλα είμαι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 27 2016, 13:44

Garfield έγραψε:
Οκ Γιάννη να πάμε. Μία απορία έχω, σε ενα μήνα πού θα θέλουμε να καθησουμε έξω θα ξανααλαξουμε στέκι?

απαντήθηκες στο fb, δεν θα τα γράφω δυό φορές

varadero1000 έγραψε:
Garfield έγραψε:
Οκ Γιάννη να πάμε. Μία απορία έχω, σε ενα μήνα πού θα θέλουμε να καθησουμε έξω θα ξανααλαξουμε στέκι?
.......το έχω πει πολλές φορες επειδή ηταν ανοιχτο θέμα του μαγαζιού για το που θα πάμε.. το αφησατε στο να ψαξουμε όλοι..κάντε μια δημοκρατική ψηφοφορία γτ ο καφές είναι των μελών(και να προλαβω μερικούς και στα 2διπλα είμαι)

εσύ κατ αρχή πέρνα απ τα νέα μέλη πρώτα να σε γνωρίσει το forum για τους τύπους και κατά 2ο το θέμα έχει κλείσει, τα υπόλοιπα από κοντά - παρακαλώ μη σπαμάρετε για να ενημερωθούν τα μέλη

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pegasusthes στις Σαβ Φεβ 27 2016, 13:49, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Garfield

Garfield

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/07/2009

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 27 2016, 13:47

Δεν είναι τίποτα ρε, αντιγραφή και επικοληση .... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 27 2016, 13:50

pegasusthes έγραψε:
Την ερχόμενη Τετάρτη 2 Μαρτίου, η καφεδοσυγκέντρωση θα γίνει στο Ελληνικό Καφωδείο, Βενιζέλου 45 κέντρο https://www.facebook.com/kafodeioel/?fref=ts
Κατόπι συνεννόησης με τα παιδιά εκεί, θα υπάρχει κρατημένος χώρος για εμάς, από τις 18:30, οπότε οι πρώτοι πιάνεται το μέρος. Επίσης λέτε στους σερβιτόρους ότι είστε από το vstromforum ώστε να ισχύσουν οι συμφωνημένες τιμές ( 2.5Ε τα ροφήματα - 3.5Ε primator wais ή budwaisser lager μισόλιτρες - 5.5Ε το ποτό) πριν κοπεί απόδειξη.
Όποιος επιθυμεί να παρακολουθήσει το live, μπορεί με το ίδιο ποτό ν ανέβει στον επάνω χώρο που γίνεται (μετά τις 22:30 και είναι πολύ αξιόλογο αν είναι το ίδιο με αυτό που είδαμε προηγουμένως) με μόνη υποχρέωση  σε κάποια απ αυτά ένα εισιτήριο κόστους 2Ε. Αυτά θα τα δούμε εκεί, καθώς και καποιες άλλες λεπτομέρειες.
Αν κάποιος επιθυμεί να μεταβεί με το αμάξι του, διπλοπαρκάρει μπροστά και ενημερώνεται το μαγαζί ή εμένα (εφόσον δεν βρει πάρκινγκ στη περιοχή). Θα προσπαθήσω να μαι από νωρίς εκεί.

..

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2016, 14:38

Την ερχόμενη Τετάρτη 2 Μαρτίου, η καφεδοσυγκέντρωση θα γίνει στο Ελληνικό Καφωδείο, Βενιζέλου 45 κέντρο https://www.facebook.com/kafodeioel/?fref=ts
Κατόπι συνεννόησης με τα παιδιά εκεί, θα υπάρχει κρατημένος χώρος για εμάς, από τις 18:30, οπότε οι πρώτοι πιάνεται το μέρος. Επίσης λέτε στους σερβιτόρους ότι είστε από το vstromforum ώστε να ισχύσουν οι συμφωνημένες τιμές ( 2.5Ε τα ροφήματα - 3.5Ε primator wais ή budwaisser lager μισόλιτρες - 5.5Ε το ποτό) πριν κοπεί απόδειξη.
Όποιος επιθυμεί να παρακολουθήσει το live, μπορεί με το ίδιο ποτό ν ανέβει στον επάνω χώρο που γίνεται (μετά τις 22:30 και είναι πολύ αξιόλογο αν είναι το ίδιο με αυτό που είδαμε προηγουμένως) με μόνη υποχρέωση  σε κάποια απ αυτά ένα εισιτήριο κόστους 2Ε. Αυτά θα τα δούμε εκεί, καθώς και καποιες άλλες λεπτομέρειες.
Αν κάποιος επιθυμεί να μεταβεί με το αμάξι του, διπλοπαρκάρει μπροστά και ενημερώνεται το μαγαζί ή εμένα (εφόσον δεν βρει πάρκινγκ στη περιοχή). Θα προσπαθήσω να μαι από νωρίς εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2016, 21:00



Σεβαστη η γνωμη του καθε φιλου

...θα "μετρησουμε"  τη γενική αποψη ολων οσων επισκεφθηκαν το καφωδειο ...
ωστοσο ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΙΤΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ Η αποψη της "κακης επιλογής" ..

...εγω προσωπικά αν εξαιρεθει το "κεντρο κεντρο" (αφορα παρκιγνκ αυτοκινητου) γιαυτη την εποχή ειναι το καλυτερο απ οσα επισκεφθηκα ...και σε υπηρεσιες και σε προιοντα και σε περιβαλλον και στην αιθουσα του οροφου ...

παμε λοιπον ολοι μαζι για το καλύτερο ...

Κώδικας:
edit @niksalonik

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikSalonik στις Τρι Μαρ 08 2016, 23:13, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
varadero1000

varadero1000

Registration date : 23/12/2015

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2016, 22:10

Δηλωνω το παρον και την αρνητικη ψηφο..τους λογους τους εξηγησα εκει που πρεπει....(αβρααμ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2016, 23:38

Garfield έγραψε:
Νίκο θα σου πω τη γνώμη μου.
Είναι ένας πολύ κυριλε χώρος χρήσιμος αν θες να βγάλεις γκομενα και όχι να μαζεύει ενα.τσούρμο φασαρτζηδες μηχανοβιους.
Δεν έχει παρκινκ ούτε για τις μηχανές, ποσο μάλλον για αυτοκίνητα.
Έρχεται καλοκαίρι,  θα καθόμαστε μέσα με ανοιχτές τίς πόρτες??  
Βέβαια αυτή είναι ή δική μου άποψη, αν οι πολλοί θέλουν εκεί μέσα κι εγώ εννοείται.

ενα ενα μητσε ...

1.τι θα πει κυριλέ ...αν δεν μας ηθελε ο επιχειρηματιας θα μας "εδιωχνε" οπως το κανανε αρκετοι ... σ εναν μαλιστα ησουν μπροστά....

2...ΠΑΡΚΙΝΓ για μοτοσυκλέτες έχει οπως ειχε και το λασκαλα...πεζοδρομιο ...για το αυτοκινητο το σχολίασα παραπανω ...
3. ποιος μιλησε για καλοκαιρι ...φορεθηκε το γυμνό !!! παμε παραλια ..μελι μελο η οπου αλλου θελετε ..
4... γκομενες ...ποιες γκομενες ρε φιλε εγω μια ειδα που ανεβαινε τις σκαλες για τον οροφο του live
εδω ισα ισα που προλαβα να τραβηξω με το κινητο






varadero1000 έγραψε:
Δηλωνω το παρον και την αρνητικη ψηφο..τους λογους τους εξηγησα εκει που πρεπει....(αβρααμ)

εσυ πέρνα πρωτα απ τα νεα μέλη ...

αν με "το εκει που πρεπει " εννοεις εμενα οκ δηλώνω οτι οντως με ενημερωσες για την αποψη σου ...

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikSalonik στις Τετ Μαρ 09 2016, 12:53, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
cobrakleo

cobrakleo

Ηλικία : 35
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/11/2015

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 03 2016, 23:40

Την καλησπερα μου σε ολους! Αν και ηταν η πρωτη μου εμφανιση σε συναντηση του φορουμ το χαρηκα πολυ... Δυστυχως λογω επαγγελματικων ταξιδιων θα χανω εκ των πραγματων 2 συναντησεις τον μηνα. Βεβαια περιμενω να σας γνωρισω ολους και καλυτερα αλλα αυτο θα γινει με τον καιρο και με τα χιλιομετρα  Razz ... Παρεμπιπτοντως απο σερβις καλα παει το μαγαζι αν και τετοια φυσιογνωμια να ανεβαινει την σκαλα nikSalonik δεν πηρε το ματι μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 04 2016, 16:08

cobrakleo έγραψε:
Παρεμπιπτοντως απο σερβις καλα παει το μαγαζι αν και τετοια φυσιογνωμια να ανεβαινει την σκαλα nikSalonik δεν πηρε το ματι μου...

ψιτ.....αλλα τα ματια του λαγου κι αλλα της κουκουβάγιας .....

καλως ηρθες στο παρεάκι μας
OK

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
cobrakleo

cobrakleo

Ηλικία : 35
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/11/2015

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 04 2016, 21:34

nikSalonik έγραψε:
cobrakleo έγραψε:
Παρεμπιπτοντως απο σερβις καλα παει το μαγαζι αν και τετοια φυσιογνωμια να ανεβαινει την σκαλα nikSalonik δεν πηρε το ματι μου...

ψιτ.....αλλα τα ματια του λαγου κι αλλα της κουκουβάγιας .....

καλως ηρθες στο παρεάκι μας
OK

Υποκλινομαι στην σοφια σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2016, 07:30

cobrakleo έγραψε:
.. Παρεμπιπτοντως απο σερβις καλα παει το μαγαζι αν και τετοια φυσιογνωμια να ανεβαινει την σκαλα nikSalonik δεν πηρε το ματι μου...

Μπορεί να μην είδες τον Niksalonik, αλλά ο Niksalonik σε είδε...!!! Razz

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2016, 10:58

cobrakleo έγραψε:
nikSalonik έγραψε:
cobrakleo έγραψε:
Παρεμπιπτοντως απο σερβις καλα παει το μαγαζι αν και τετοια φυσιογνωμια να ανεβαινει την σκαλα nikSalonik δεν πηρε το ματι μου...

ψιτ.....αλλα τα ματια του λαγου κι αλλα της κουκουβάγιας .....

καλως ηρθες στο παρεάκι μας
OK

Υποκλινομαι στην σοφια σου...


αν καθόσουν στο live, είχε και παραείχε - ρώτα τον Θαλλασόλυκο cyclops

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MAESTRO

MAESTRO

Ηλικία : 50
Τόπος : Θεσσαλονίκη (;)
Registration date : 29/07/2008

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2016, 11:28

Γεια και χαρά σε όλους!
Πίσω για (επαν)εγκατάσταση στη Θεσσαλονίκη μας μετά από χρόνια...
...και λέω να περάσω κάποια Τετάρτη να σας γνωρίσω.
Οι συναντήσεις γίνονται στον "Ερωτικό" ή στο "Καφωδείο";  Question

Τλμ σύντομα.
merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
varadero1000

varadero1000

Registration date : 23/12/2015

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2016, 12:55

Καλημέρα κύριοι....επειδή ακουσα παράπονα για το μαγαζι αλλά δε βλέπω κανένα να γράφει τίποτα λες και τους κανουν ντα,ας μηλισω παλι εγώ ο αντιδραστικός για πολλους..υποτίθεται οτι είμαστε μια παρέα και θέλουμε να πινουμε καφε να πηγαίνουμε εκδρομες δεν μας ενδιαφέρει το live του κΑθε μαγαζιού αν θέλουμε live ξέρουμε που θα πάμε...κανονιστε να βρείτε ενα μαγαζι που να μας καλύπτει επαρκος ολους και αν δε θέλετε να είμαστε μια παρέα πείτε το να το ξέρουμε......αυτή είναι η γνώμη αρέσει δεν αρέσει..ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2016, 13:22

varadero1000 έγραψε:
Καλημέρα κύριοι....επειδή ακουσα παράπονα για το μαγαζι αλλά δε βλέπω κανένα να γράφει τίποτα λες και τους κανουν ντα,ας μηλισω παλι εγώ ο αντιδραστικός για πολλους..υποτίθεται οτι είμαστε μια παρέα και θέλουμε να πινουμε καφε να πηγαίνουμε εκδρομες δεν μας ενδιαφέρει το live του κΑθε μαγαζιού αν θέλουμε live ξέρουμε που θα πάμε...κανονιστε να βρείτε ενα μαγαζι που να μας καλύπτει επαρκος ολους και αν δε θέλετε να είμαστε μια παρέα πείτε το να το ξέρουμε......αυτή είναι η γνώμη αρέσει δεν αρέσει..ευχαριστώ

Πσσσσστ....! Εσύ ακόμα να περάσεις από να Νέα μέλη....?

Η απόφαση θα βγει δημοκρατικά.

Μετά από συζήτηση με το διοικητικό συμβούλιο...

Πρόεδρος. ..niksalonik
Αντιπρόεδρος. .. niksalonik
Γραμματέας. ... niksalonik
Περιφερειαρχης... niksalonik
Τομεαρχης. . niksalonik.... κλπ....

...θα θα βγει η απόφαση και θα ενημερωθείς από τα αρμόδια όργανα ...

Ένα από αυτά είναι και ο niksalonik...!!

Τι, δεν, καταλαβαινεις??? affraid

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2016, 14:23

narcissus έγραψε:
varadero1000 έγραψε:
Καλημέρα κύριοι....επειδή ακουσα παράπονα για το μαγαζι αλλά δε βλέπω κανένα να γράφει τίποτα λες και τους κανουν ντα,ας μηλισω παλι εγώ ο αντιδραστικός για πολλους..υποτίθεται οτι είμαστε μια παρέα και θέλουμε να πινουμε καφε να πηγαίνουμε εκδρομες δεν μας ενδιαφέρει το live του κΑθε μαγαζιού αν θέλουμε live ξέρουμε που θα πάμε...κανονιστε να βρείτε ενα μαγαζι που να μας καλύπτει επαρκος ολους και αν δε θέλετε να είμαστε μια παρέα πείτε το να το ξέρουμε......αυτή είναι η γνώμη αρέσει δεν αρέσει..ευχαριστώ

Πσσσσστ....! Εσύ ακόμα να περάσεις από να Νέα μέλη....?

Η απόφαση θα βγει δημοκρατικά.

Μετά από συζήτηση με το διοικητικό συμβούλιο...

Πρόεδρος. ..niksalonik
Αντιπρόεδρος. .. niksalonik
Γραμματέας. ... niksalonik
Περιφερειαρχης... niksalonik
Τομεαρχης. . niksalonik.... κλπ....

...θα θα βγει η απόφαση και θα ενημερωθείς από τα αρμόδια όργανα ...

Ένα από αυτά είναι και ο niksalonik...!!

Τι, δεν, καταλαβαινεις??? affraid

OK κατ αρχήν

 
 Τα περεταίρω από κοντά την Τετάρτη.

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pegasusthes στις Τρι Μαρ 08 2016, 14:15, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2016, 18:56

Βρε Αβραάμ αφού το γνωρίζεις ότι τα παλικάρια κάνουν ότι μπορούν για να βρουν ένα μαγαζί που να ικανοποιεί τουλάχιστον τους περισσότερους. Μην είσαι μέσα στην γκρίνια. Δεν γίνεται να είναι ευχαριστημένοι όλοι. Εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε το προηγούμενο μαγαζί αλλά ερχόμουνα κανονικά. Πρέπει να συμβιβαστούμε κάποια στιγμή και με καλή θέληση να βρούμε κάτι "καλό".
Φιλάκια στα μαγουλα cooool

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 2aΠάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Animationmoto2222Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2016, 19:33

το λοιπον αγορινες ....το καναμε πουτ@ν@ το θεμα ....το πιο πιθανο ειναι η αδυναμια καποιων να τοποθετησουν με τον γραπτο λογο την πραγματικη τους αποψη και μοιραια προκαλουν ...

ΓΙΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΕΧΕΙ ΑΤΥ"ΧΕΣΤΑΤΗ" ΕΞΕΛΙΞΗ και δεν μας εκπροσωπει ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΥς προλαλήσαντες να διορθωσουν τους σχολιασμους που προκαλουν  προσωπική αντιπαραθεση .,,,ειδάλλως αυριο βραδυ το νημα θα καθαριστει οπως οριζουν οι κανονες λειτουργίας του φορουμ ...

σεβομαι και παντα σεβομουν τις αιτιολογημενες αποψεις ..και φυσικα απαντες εχουν το ελευθερο να εκφραστουν ...οταν λεμε ομως την αποψη μας αφου την αιτιολογίσουμε καλο ειναι να λεμε και την προταση μας ..

κανω λοιπον ερωτησεις και θελω απαντησεις

1. προτεινε κανεις καποιο μαγαζι και δεν το επισκευθηκαμε να συζητησουμε με τον μαγαζατορα και να δουμε ολα αυτα που απαιτουν οι επιλογές μας ????

2, εχει κανεις απο μας τους  αντμινομοντερατορες κανενα προσωπικο όφελος απ την καθε προταση/επιλογή ???

3. ειπε κανεις οτι το καφωδειο ειναι η τελική αποφαση μας ...(ειδικα για το καφωδειο μιλήσαν θετικά ολοι οσοι πηγαμε για γνωριμια μετα τον καφε του ερωτικου -τουλαχιστον 15 ατομα )

4. υπάρχει καποιο μαγαζι απ ολα οσα επισκευθήκαμε το τελευταιο τριμηνο που να πληροι τις προυποθεσεις και να βολεύει ΟΟΟΟΟΛΟΥΣ ...αν ΝΑΙ πειτε μου και μενα ξερω ... κι αυτο το λέω γιατι οταν καποτε αναφερθηκα οτι οι αποφασεις μας ειναι για το ωφελος των ΠΟΛΛΩΝ ...ακουστηκε (διαβαστηκε μαλλον )  ΟΟΟΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΟΟΟΟΛΟΥΣ ...


.....υ.γ....Ντένη ακομη περιμενουμε τα αποτελέσματα απ τις βολτες που θα κανες στο κεντρο και στην περιφερειακή ...ενα ενα να μας τα λες ομως τα υποψήφια μαγαζια μη χασουμε την μπάλλα ... kolaraki


ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ....ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ FACEBOOK...
η υπαρξη της ομαδας "κλιμακιο βορειας ελλάδας " δημιουργηθηκε για άλλους λογους ...τους προφανεις οπως αντιλαμβανεστε ...βεβαιως βεβαιως ...


edit

οκ το νημα καθαριστηκε απ τις προσωπικες αντιπαραθεσεις που δεν ωφελουν σε τιποτε ...ωστοσο παραμενουν σχολια προτασεις χαβαλες και συστασεις ωστε να καταλήξουμε ομαλα σε μια επιλογή ευρειας αποδοχης ...απαιτειται υπομονη συνεση και συνεργασια ....

υ.γ.... αβρααμ η προτροπη για διορθωση των Posts ισχυει και για το δικό σου μυνημα που ακομη δεν καταλαβα σε ποιους απευθυνεται και για ποιους αναφερεσαι ...

Κώδικας:
edit @niksalonik

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikSalonik στις Τρι Μαρ 08 2016, 23:31, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
varadero1000

varadero1000

Registration date : 23/12/2015

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2016, 22:25

cow mouuuuuu cow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 06 2016, 10:51

Κατα τις 11 30 καφεδάκι στο ρουτερ

Κώδικας:
edit @niksalonik
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 06 2016, 12:57

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Jsmzh4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 11 2016, 08:12

Aς τοποθετηθώ και γω επί του θέματος .

Μίλησα στον καφέ με τους περισσότερους και το αποτέλεσμα ήταν ότι συμφωνούμε στο γεγονός ότι όλοι βάζουμε πάνω απ όλα την παρέα.
Το μαγαζί είναι καλό ,πολύ καλό θα έλεγα και Ροκ είναι και απ όλα. Είναι στο κέντρο ,είναι καινούργιο και η εξυπηρέτηση του είναι άριστη.Όλα αυτά δημιουργούν μια πολύ καλή βάση .Εγραψα και παραπάνω ότι δεν μπορούμε να συνδυάσουμε και βουνό και Θάλασσα και καλοκαίρι και χειμώνα και ζεστό και κρύο και ψηλά και χαμηλά... και Vstrom και Hayabusa ..............:  Ωπα τι έγινε ρε παιδιά ???????? Συνδυάζετε το V strom με Hayabusa ????? Είδατε όλοι ότι συνδυάζετε και μάλιστα πολύ καλά .
Νομίζω ότι το νόημα το πιάσατε όλα θα τα έχουμε και όλα θα μας αρέσουν και θα τα έχουμε παρέα !!!!

Οι ψιλοεντάσεις που δημιουργούνται είναι γιατί έχουμε αρκετό καιρό να βγούμε να γράψουμε κάνα χιλιόμετρο παρέα και να πιούμε κάνα καφάσι μπύρες μαζί κερνώντας ο ένας τον άλλο (εγώ θα είμαι ο άλλος Razz ).

Η ΠΑΡΕΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ...................το κάθε μαγαζί έρχεται δεύτερο !!!!!!!!!!!!

Αυτό να έχετε στο μυαλό σας (και το έχετε γιαυτό ενδιαφέρεστε ) και όλα θα αλλάξουν μαγικά.
Όποιος δεν κατάλαβε θα του τα εξηγήσω στην επόμενη βόλτα ,ο καφές παραμένει στο Καφωδείο   μέχρι νεωτέρας !!!

ΑΥΤΑ !!!!!

LORDOS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις    Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 Icon_minitimeΤετ Μαρ 16 2016, 18:35

arrostos

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις  - Σελίδα 38 My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 38 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: