Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 spirtoulis

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

spirtoulis - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: spirtoulis   spirtoulis - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Δεκ 10 2013, 18:54

Ότι και να πω είναι λίγο.

Έστω και από εδώ, αν χρειαστείς κάτι μην διστάσεις!

Κουράγιο!


_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! spirtoulis - Σελίδα 5 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....spirtoulis - Σελίδα 5 25iycf7.....με έρωτα περνάει...spirtoulis - Σελίδα 5 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

spirtoulis - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: spirtoulis   spirtoulis - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Δεκ 10 2013, 19:16

Από το λίγο που μπόρεσα να γνωρίσω τον Αντρέα, θυμάμαι ένα παιδί χαμογελαστό, ευγενέστατο & γεμάτο ζωή ακόμη & αν είχε χάσει πρόσφατα την μητέρα του!!!
Γιώργο εύχομαι σε λίγο καιρό να μπορείς να χαμογελάς όποτε θα θυμάσαι το χαμόγελό του, γιατί θα ξέρεις ότι είναι κοντά με την μητέρα του & τους αγγέλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

spirtoulis - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: spirtoulis   spirtoulis - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Δεκ 10 2013, 21:31

...ηταν βαρύ το πλήγμα για σενα Γιώργο ...και φυσικά αλλοιμονο σ αυτους που φύγανε απ τή  τη Ζωή ...ειδα με πόση ευλάβια και σεβασμό ποστάρησες στο facebook για την αδικία και τό "θέλημα " του Κυρίου ...μακαρι η τιμωρία του υπαιτιου να αναπαύσει τη ψυχούλα του Ανδρέα  ...και να ναι καλά εκει το παλληκάρι "παρέα" με τη μαννούλα του ...

καμμια φορά η π@Τ@ν@ η ζωή τα φερνει τοσο αναποδα που δε ξέρεις τι να πεις  πως να το πείς κι ααν πρέπει να το πείς ...

Γιώργο Μassai εισαι παλληκάρι ρε ...εισαι τοσο ψύχραιμος ...τοσο ρεαλιστής ...τόσο θρήσκος που ειναι  άδικο  να Σου δίνει τόσο πόνο ...

ειθε να ναι το "τελευταίο" !!!


υ.γ. ...νοιώθω μεγάλη θλίψη αλλα και σεβασμό για σενα ρε φιλε ...
                         
ψηλά το κεφάλι οπως σου αξίζει άλλωστε !!!

ουφ !!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
IPPEAS
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
IPPEAS

Ηλικία : 56
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 06/01/2013

spirtoulis - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: spirtoulis   spirtoulis - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Δεκ 10 2013, 22:15

Απο τοτε που εγινα γονιος εχω γινει πολυ ευαισθητος
Καλη δυναμη σε ολη την οικογενεια ετσι ωστε να ξεπερασετε οσο ποιο ανοδυνα (ψυχηκα)
το χαμο του παλικαριου αλλα και της μητερας του αν και ξερω πως αυτες οι πληγες δεν κλεινουν ποτε.
Καλη δυναμη φιλε μου..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
djmemos

djmemos

Ηλικία : 60
Τόπος : Λάρισα
Registration date : 18/11/2013

spirtoulis - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: spirtoulis   spirtoulis - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Δεκ 10 2013, 22:42

Θέλω κι εγώ να εκφράσω τα θερμά μου συλλυπητήρια.Είναι πολύ άδικο να συμβαίνουν όλα αυτά που διαβάζω και οι λέξεις είναι φτωχές να εκφραστείς!Φίλε massai καλό κουράγιο σου εύχομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

spirtoulis - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: spirtoulis   spirtoulis - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Δεκ 11 2013, 10:40

το ειχα μαθει απο την πρωτη στιγμη απο κοινη γνωστη που ετυχε να εχω με το αδικοχαμενο παλικαρι...

μου λεει "προσεχε με τις μηχανες ρε Γιωργο εναν φιλο μου προχθες τον χτυπησαν και τον παρατησαν και παει το παλικαρι..." μετα αρχισε να σκαει στο fb και στο ιντερνετ και απο την αστυνομια και παντου... τσαντιστηκα οχι για το τροχαιο αλλα με την εγκαταληψη... και λεω θα τον βρουνε τον π@@@στη, δεν υπαρχει περιπτωση... μπαινοντας εδω βλεπω οτι ειναι ανηψιος φορουμα και σκαλωνω... κριμα...

ευχομαι ο  θεος να αναπαυσει την ψυχουλα του και καλη δυναμη σε οσους μενουν πισω...

για τον αλλον: @@@@@@@@@@@@@@@@@ και μπιιιιιιιιιιιιιιπ..... δεν θελω καν να γραψω αυτα που λεω αυτη την στιγμη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pisherman
Member
Member
pisherman

Ηλικία : 48
Τόπος : ΓΙΩΡΓΟΣ - Αθήνα, Ηράκλειο - Κρήτης
Registration date : 24/10/2011

spirtoulis - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: spirtoulis   spirtoulis - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Δεκ 11 2013, 10:49

Δέν έχω λόγια!!
 gmt  gmt  gmt  gmt  gmt  gmt 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

spirtoulis

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: