Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
iosif
Member
Member
iosif

Τόπος : Μαρούσι Αττικής
Registration date : 14/07/2011

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)   πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 12 2013, 16:05

σαλιγκάρι έγραψε:
iosif έγραψε:
το ανέφερα ότι είμαι μέλος κλπ αλλά μου έιπε ότι οι τιμές ισχύουν για τα πράγματαπου αφορούν το στρομ (αλυσιδογράναζα για στρομ πχ) και ότι σε αυτό δε γίνεται έκπτωση! πήρα στο e-moto πολύ εξυπηρετικά τα παιδιά! παρήγγειλα το σετ DID-JT x-ring  (χρυσή) στα 120 ευρώ! καλή τιμή μου φάνηκε!Very Happy 
σηφη μολις εκλεισα το τηλεφωνο μετα απο κουβεντα  μαζι τους .
οι προσφορες μου ειπαν ισχυουν κανονικα και για μελη του φορουμ τα οποια εχουν αλλαξει μοντελο (θα γινετε αναλογη εκπτωση μετα απο συνεννοηση) απλα να το αναφερουν......οπως εκανες εσυ.
χμμμ... Rolling Eyes  καταρχάς ευχαριστώ! μάλλον όταν πήρα το είχαν ξεχάσει.. γιατί ρώτησα και για 2-3 άλλα! δεν πειράζει!! καλή τιμή είναι και τα 120! Razz 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

πρός cbfάκηδες (ή όποιον ξέρει!!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: