Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας   Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 11 2014, 12:03

asteriosm24 έγραψε:
Χρονια πολλα σε ολους τους μαγκες!! Παμε στο δια ταυτα, στη θεσσαλονικη που εχουμε καταστημα με βιδες? Leroy Merlin ναι καλη επιλογή? θα εχουν? ευχαριστω εκ των προτερων.

Αν δεν βρεις κάνε μια βόλτα στην Κωλέττη (City gate) έχει πολλά μαγαζιά εκεί στην περιοχή με βίδες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostiskonto



Registration date : 14/04/2012

Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας   Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 12 2014, 13:41

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
καλως ηρθες καταρχας.

καλυτερα να απευθυνθεις στην suzuki,
γιατι εχει και κατι πλαστικους οδηγους-ροδελες που δεν
υπαρχουν στο εμποριο.

650 ειναι η 1000?

Ευχαριστώ πολύ.Το 650 είναι. Βασικα αυτό που δε βρίσκω με τίποτα είναι τα εξωτερικα πλαστικα τα διακοσμητικα. Έκανα μια σκέψη να βάλω Barracuda από MPF που μου είπαν ότι δε χρειάζονται τα πλαστικά αυτα. Μετά σκέφτομαι να πάω στο ΔΑΜΙΓΟ που προτείνατε να βάλω διαφορετικά ήδη από βιδες. Έλπίζω να γίνεται μόνο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας   Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 12 2014, 22:20

εχω ενα ζευγαρι καβατζα.

στειλε pm να βρεθουμε να στα δωσω Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasven

tasven

Registration date : 11/06/2013

Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας   Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 17 2014, 23:20

Ενδεικτικά για βίδες δές και εδώ:

http://www.ebay.com/itm/280952678888?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

Γενικά για ανταλλακτικα και πλαστικάκια ζελατίνας η και μαμα βίδες εδώ:

www.motosp.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filiatrinos

filiatrinos

Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/08/2012

Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας   Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 18 2014, 04:38

kostiskonto έγραψε:


Ευχαριστώ πολύ.Το 650 είναι. Βασικα αυτό που δε βρίσκω με τίποτα είναι τα εξωτερικα πλαστικα τα διακοσμητικα. Έκανα μια σκέψη να βάλω Barracuda από MPF που μου είπαν ότι δε χρειάζονται τα πλαστικά αυτα. Μετά σκέφτομαι να πάω στο ΔΑΜΙΓΟ που προτείνατε να βάλω διαφορετικά ήδη από βιδες. Έλπίζω να γίνεται μόνο....

Μου έκλεψαν και τη 2η MRA σε 3 μήνες.Πήγα σήμερα και έβαλα mpf από τα παιδιά στην Καλλιθέα.61,5 ευρώ τελική τιμή με απόδειξη.Έχουν μία που δε χρειάζεται τα πλαστικά.Εγώ αυτή έβαλα και παρόλο που την έχω μία μέρα είμαι πολύ ικανοποιημένος.Και νομίζω πως είναι και πιο όμορφη από την mra.
Δεν είναι πολύ καλές οι φώτο αλλά να έχεις μια εικόνα.

Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας - Σελίδα 2 13zw3a
Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας - Σελίδα 2 1xz6zm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αλλαγή στις βίδες της ζελατίνας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: