Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αλλαγή μπαταρίας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ifantonio
Member
Member
ifantonio

Ηλικία : 36
Τόπος : Καισαριανή
Registration date : 18/04/2011

Αλλαγή μπαταρίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αλλαγή μπαταρίας   Αλλαγή μπαταρίας Icon_minitimeΚυρ Σεπ 15 2013, 12:44

Παιδιά καλημέρα!!! Προχτές έμεινα από μπαταρία και τώρα ψάχνομαι για αλλαγή. Από μια αναζήτηση που έκανα στο φόρουμ, βρήκα κάποιες προσφορές οι ημερομηνίες των οποίων όμως είναι λίγο παλιές οπότε δεν ξέρω κατά πόσο ισχύουν ακόμη. Έχει κανείς να προτείνει κάποιο κατάστημα για να κάνω την αλλαγή???

Επίσης βρήκα αυτή τη προσφορά https://www.vstromhellasforum.com/t22087-topic αλλά στο μόνο που κολλάω είναι η μάρκα. Παρατήρησα ότι φοράω ήδη της YUASA κι απ οτι έχω ακούσει είναι πολύ καλή και σκεφτόμουν να βάλω την ίδια. Αν όμως εμπιστεύεστε τη μάρκα της προσφοράς, εννοείται πάω άυριο κιόλας να τη πάρω! Ευχαριστώ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
onastrom
Member
Member
onastrom

Ηλικία : 42
Τόπος : Μεταμόφωση Αττικής
Registration date : 16/01/2011

Αλλαγή μπαταρίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή μπαταρίας   Αλλαγή μπαταρίας Icon_minitimeΔευ Σεπ 16 2013, 19:46

Κάνεις δεν έχει βάλει την μπαταρία του oils;
Σήμερα που μίλησα μαζί του που ψάχνω και εγώ μπαταρία μου είπε πως όλοι στο forum αυτή βάζουν.

Που είναι οι όλοι αυτοί;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
djkostas
Member
Member
djkostas

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 11/05/2013

Αλλαγή μπαταρίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή μπαταρίας   Αλλαγή μπαταρίας Icon_minitimeΔευ Σεπ 16 2013, 20:16

onastrom έγραψε:
πως όλοι στο forum αυτή βάζουν.  


χαχαχα καλό!!!! κι εγώ που πουλάω bosch στους συνεργάτες μου και τις δίνουν, που τις δίνουν??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gavros.gr
 

Αλλαγή μπαταρίας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: