Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 16:23

σαλιγκάρι έγραψε:
mAthosalas έγραψε:

Τωρα για τον κλεφτη που πηγε και τσιμπησε τα προβολια και ρισκαρε να τον δει ΕΝΑ ματι και να του μπουν χιλιες πιπες στον πατο...μπραβο του!Ή gay ειναι και δεν τον ενοιαξε το γ....ησι που θα ετρωγε
δεν μπορουσε να σπαγε ο διαολος το ποδαρι του ρε φουστη μου?
200 ατομα ειμασταν διπλα και χοροπηδαγαμε παναθεμα τον...........διπλα λεμε.
θα του κρεμαγαμε τα "φρυδια" στο πρωτο καμπαναριο που θα βρισκαμε.........
"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 501340 "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 501340 "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 501340 "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 501340 "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 501340

ας κρατησει αυτος τα προβολακια κ τις "ευχες" κι ας κρατησουμε εμεις ολα τα ωραια που ζησαμε
αυτο το ΣΚ κ να σχεδιασουμε ακομα καλυτερα..με αυτη τη παρεα κ το κεφι δεν μας χαλαει τπτ..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 16:32

έχει δίκιο ο Κώστας παίδες, αυτό που έκανε-έκαναν ήταν θρασύτατο , ευτυχώς βέβαια που δεν ήταν χειρότερο (να ρήμαζαν ότι έβλεπαν από μοτό, διότι είχαν χρόνο) , άλλη φορά θα έχουμε και αυτό κατά νου!




_________________
"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 16:57

λοιπον στην επομενη πανελληνια να παμε με τρενα και με κτελ οποτε δεν θα γινει τιποταbounce 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorgos-Patra
moderator
moderator
Giorgos-Patra

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/01/2011

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 17:02

Ειναι τυχερο το κωλοπαιδο που δεν τον ειδε  κανενας  μας , στο καταρτι της βαρκας  θα τον ειχαμε κρεμασει τον παλιοπο@στα .
"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 501340 "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 501340 "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 501340 
Δεν θελω να πιστευω οτι εχουμε τετοια << παλικαρια >> αναμεσα μας .

_________________
Γιώργος - DL 650 K8

Ζήσε το σήμερα ........αύριο ποιος ξέρει...

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 IMG_20160604_205151"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 IMG_20160607_110417"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 IMG_20160606_153929"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 IMG_20170715_102923"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 IMG_20170714_155559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 17:22

Ότι "έδωσε" αυτό θα πάρει στην ζωή του, είναι η αναπόφευκτη "πληρωμή" για κάθε μας πράξη. Rolling Eyes 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 17:26

πιστευω πως οτι εχει ειπωθει ως τωρα ειναι υπεραρκετο..το να βριζει ο καθενας δεν μπορει να ξαναφερει τα προβολοβασα πισω ....καλυτερα να κλειδωθει...οτι εγινε εγινε προχωραμε παρα κατω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 18:28

Με αυτα που διαβαζω με εχετε σκλαβωσει πραγματικα.
Σας ευχαριστω ολους μεσα απο την καρδια μου πραγματικα!

Περασαν 2 μερες και οσο να'ναι η στεναχωρια και το παραπονο εφυγαν...

Να σας πω και το αστειο (τωρα το καταλαβαινω δηλαδη):

Τελειωνει η συναυλια στις 11 και λεω να βγαλω την μηχανη εκτος γιατι στις 12 κλεινει η πορτα. Καβαλαω και για να μην αναψω τους προτζεκτορες παταω τα προβολια. Προσεχω οτι δεν αναβουν και αμεσως το μυαλο μου παει μηπως και εχει κανενα θεμα ο διακοπτης παλι οπως την τελευταια φορα.
Βγαζω την μηχανη εκτος, κατεβαινω και βλεπω οτι δεν υπαρχουν προβολακια!!!
Η πρωτη σκεψη που περασε απο το μυαλο μου ηταν: 'αλλο μηχανακι πηρα, δεν ειναι αυτο δικο μου, το δικο μου εχει προβολια!!!'
Σε κλασματα δευτερολεπτου το ξανασκεφτομαι και λεω αποκλειεται να πηρα αλλο μηχανακι και με κοπηκαν τα ποδια...

Οτι εγινε, εγινε που ειπε και ο Πετρος, παμε παρακατω τωρα!

Σας ευχαριστω πολυ ολους που θελετε να βοηθησετε για τα λεφτα, ξερω οτι δεν ειναι υποχρεωση του φορουμ να τα αντικαταστησει και αυτο με κανει να χανω τα λογια μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 19:04

ένα και κακό θα πωMad 

να τα βάλει στον τάφο του να τον φεύγουνε τον φούστη και ας ειναι και δικός μας τον μπαγλαμά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bela Lugosi



Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/04/2013

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 19:22

Καταλαβαίνω πως αισθανεσαι . Σήμερα το πρωι βρηκα κακοποιημενο το αμαξι μου (σπασμενη κλειδαρια, σπασμενο ταμπλώ, βγαλμενο κια σπασμενο διακοπτη, ανοιχτό καπω μηχανης).

Ειναι ενα ειδος βιασμου το να σου απλωνουν χερι σε οτιδηποτε δικο σου.

Απλα και ολοψυχα ευχομαι καθε επωδυνη και θα νατηφόρα ασθενεια στα κορμακια αυτον που κανουν τετοιες πραξεις!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 19:36

bandit έγραψε:
ένα και κακό θα πωMad

να τα βάλει στον τάφο του να τον φεύγουνε τον φούστη και ας ειναι και δικός μας τον μπαγλαμά
Το ιδιο ακριβως ειπα και εγω, σκληρο αλλα το ειπα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 19:44

ammoulianiotis έγραψε:
bandit έγραψε:
ένα και κακό θα πωMad  

να τα βάλει στον τάφο του να τον φεύγουνε τον φούστη και ας ειναι και δικός μας τον μπαγλαμά
Το ιδιο ακριβως ειπα και εγω, σκληρο αλλα το ειπα!
και λίγα είπαμε Twisted Evil 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NIKOlaS505
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NIKOlaS505

Ηλικία : 49
Τόπος : ΜΟΣΧΑΤΟ - . . . -ΚΟΡΙΝΘΟΣ-. . . -AΧΕΡΟΝΤΑΣ-
Registration date : 30/06/2012

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 19:54

bandit έγραψε:
ammoulianiotis έγραψε:
bandit έγραψε:
ένα και κακό θα πωMad  

να τα βάλει στον τάφο του να τον φεύγουνε τον φούστη και ας ειναι και δικός μας τον μπαγλαμά
Το ιδιο ακριβως ειπα και εγω, σκληρο αλλα το ειπα!
και λίγα είπαμε  Twisted Evil 

2 προβαλάκια 2 χάροι στο φόρουμ . . .
δεν νομίζω να γλυτώσει κάπου θα φανεί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 21:21

εγω δε θα πώ τίποτε ....ευχομαι ομως να με αξιώσει ο θεος να του κανω ΕΓΩ τη μουρη κρέας ...και να του σκίσω τον π@το οπως μου σκΊζατε εκεινη την ωρα το μπλουζάκι στο stage ...

Σοφο ....ειμαστε "διπλα" σου και το ξερεις ..και φυσικα ΔΕΝ αναφερομαι στο "οικονομικο της υποθεσης ...

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 21:32

niksalonik έγραψε:
...


Τώρα την γ@μησες μεγάλε .....

Υ.Γ Να βάλουμε και λίγο χιούμορ εεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!

Σόφο εννοείτε ότι ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ είναι μαζί σου ,ΜΑΣΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΔΕΡΦΕ !!!!

I love you I love you I love you I love you 

Υ.Γ 2 Το ΜΑΣΕ δεν είναι λάθος !!!!!!!! Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
billaras

billaras

Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 11/04/2012

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 21:35

Απλα ευχομαι, οσο ζεστα ειναι τα προβολακια μετα απο μια ωρα χρησης, τοσο ζεστες να βρει τις παντοφλες του ο συγκεκριμενος οταν γυρισει σπιτι με τα λαφυρα! Σκατα στα μουτρα σου καραγκιοζη! Να ξερεις παρακαλαω (χωρις να ξερω προσωπικα το "θυμα" σου) να φας τετοια σαβουρα που το μονο που θα μεινει ακεραιο να εισαι εσυ και τα προβολακια τα οποια μετα μπορεις να βαλεις στον πατο, στο ποδηλατο η στο πατινι σου! Καλο βραδυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos_arta
Member
Member
nikos_arta

Ηλικία : 52
Τόπος : Arta
Registration date : 01/02/2012

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 21:42

Adder έγραψε:
πιστευω πως οτι εχει ειπωθει ως τωρα ειναι υπεραρκετο..το να βριζει ο καθενας δεν μπορει να ξαναφερει τα προβολοβασα πισω ....καλυτερα να κλειδωθει...οτι εγινε εγινε προχωραμε παρα κατω!!!!
Έτσι πιστεύω και εγω...
νομίζω πως ολοι είπαμε τοσα πολα που ειναι υπεραρκετά.
Και επιδει με τον σοφοκλη καποτε ειχαμε καποια συναλλαγή και απο εκει τον γνωρισα...
Σήμερα έβγαλα τα δικα μου τα προβολακια μιας και δεν τα χρησιμοποιούσα και αν τα θέλει ειναι δικά του.
δεν ειναι βεβαια απο τα καλυτερα αλλα.........αν τα θελει ειναι δικα του.


"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 1017391_166878173495171_202409995_n_zpsc0a00eb6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
costas v
gold member
gold member
costas v

Τόπος : ΚΟΖΑΝΗ
Registration date : 09/06/2008

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 21:45

nikos_arta έγραψε:

.........αν τα θελει ειναι δικα του.
ετσι ειναι...
αλλη "δανειζονται"
και αλλη χαριζουν
μπραβο ρε Νικο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.antoniadis.com.gr
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 22:25

Salonik και Lorde το ξερω οτι ειστε διπλα μου, οπως ειναι και αλλα παιδια που εκεινη την ωρα που ειχα τρελαθει ηταν διπλα στο μηχανακι και προσπαθουσαν να με καλμαρουν. Συγχωρεστε με αλλα δεν μπορω να θυμηθω ονοματα.

Αν δεν ειχα εσας να με ηρεμισετε και την κοπελα μου θα ειχα φυγει απευθειας για Θεσσαλονικη απο την στεναχωρια μου.

Για ακομα μια φορα σας ευχαριστω!

Νικολα απο την Αρτα σε ευχαριστω πολυ αδερφε μου!
Ασε με λιγο να ηρεμισω τελειως, να μιλησω και με τα παιδια και θα το συζητησουμε!

Να ειμαστε ολοι καλα!

ΥΓ. Σαλονικ, τετοιο σκισιμο τα ρουχα ουτε στον στρατο ρε φιλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
nikos_arta
Member
Member
nikos_arta

Ηλικία : 52
Τόπος : Arta
Registration date : 01/02/2012

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 22:30

ammoulianiotis έγραψε:
Νικολα απο την Αρτα σε ευχαριστω πολυ αδερφε μου!
Ασε με λιγο να ηρεμισω τελειως, να μιλησω και με τα παιδια και θα το συζητησουμε!

OK OK OK 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02 2013, 22:52

ammoulianiotis έγραψε:


ΥΓ. Σαλονικ, τετοιο σκισιμο τα ρουχα ουτε στον στρατο ρε φιλε!

τύφλα να έχει ο Ρουβάς


YOU! YOU! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos78
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tasos78

Ηλικία : 46
Τόπος : ΚΥΜΗ - ΒΟΛΟΣ
Registration date : 23/03/2011

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 03 2013, 20:39

socrates έγραψε:
Ότι "έδωσε" αυτό θα πάρει στην ζωή του, είναι η αναπόφευκτη "πληρωμή" για κάθε μας πράξη. Rolling Eyes 
+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Komotinaios

Komotinaios

Τόπος : Διαμονή ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - Καταγωγή ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Registration date : 01/05/2013

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 05 2013, 16:29

Δεν το πιστεύω ρε συ Σοφοκλή.. Δεν κατάφερα να έρθω στην Πανελλήνια λόγω κακών οικονομικών και δουλειάς, αν και το ήθελα παρα πάρα πολύ. Δεν το πιστεύω αυτό που διάβασα.

Κρίμα για τα προβολάκια σου, πραγματικά πολύ κρίμα..Το ξέρω οτι όπως όλοι μας, με τον ιδρώτα σου τα πήρες, κανείς δεν σου τα χάρισε, και να σου τα στερεί κάποιος είναι πολύ εξοργιστικό...

Λυπάμαι πάρα πολύ και για τα προβολάκια σου και επειδή αυτός ο @@αρχιμαλάκας που το έκανε αυτό κατάφερε να αμαυρώσει, έστω και για λίγο, το κλίμα της εκδρομής και την αίσθηση αμοιβαίας εμπιστοσύνης, αλληλοβοήθειας και ασφάλειας που νιώθουμε όταν είμαστε "μεταξύ μας". Εκείνα τα δευτερόλεπτα φαντάζομαι οτι ήταν τα χειρότερα.

Ενα μεγάλο Μπράβο στα παιδιά για την κίνηση τους,(αν και, μεταξύ μας, δεν περίμενα τίποτα λιγότερο από τους υπόλοιπους. Έχουν πάντα την τάση να ξεπερνάν τις προσδοκίες και να κάνουν φοβερές κινήσεις με φοβερά αντανακλαστικά) μακάρι να ήμουν και εγώ και να μπορούσα να βοηθήσω μαζί τους.

Και να κλείσω το ποστ με μια ευχή για τον τύπο που ήταν τόσο μαλάκας ωστε στη συνάντηση Vstrom αποφάσισε να αποδείξει οτι δεν ανήκει ουτε κατα διάνοια μεταξύ μας.

Ξερετε που λέμε "Πάντα Ορθιος"..Ε λοιπόν, ελπίζω όπου και να είσαι, όποιος και να είσαι, ότι και να καβαλάς, απο ποδήλατο εώς μηχανή, να πέφτεις ανα δύο μέτρα και να θυμάσαι οτι το Κάρμα (που λένε και οι Αμερικάνοι) είναι μια σκύλα που σε δαγκώνει εκεί που δεν το περιμένεις και εσύ μαλάκα μου έχεις μαζέψει αρκετό κακό κάρμα απο την απρόκλητη κακία σου για να σε κυνηγάει για πάντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pellets-service.gr
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 05 2013, 18:51

ρε συ Σοφοκλη ..το ενα προβολακι ..δεν αναβει γμτ ,καμενη λαμπα ειχες???? mouuuuuu 


το διακομοδω γιατι σε εναν βλακα οσες συμβουλες και να δωσεις παλι βλακας θα ειναι

οπως και ναχει'' καλο'' ηταν αυτο που εγινε ,κατα καποιο τροπο γιατι μας συσπειρωσε ακομα πιο πολυ.
ας ειναι και το τελευταιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
sotiras
Member
Member
sotiras

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 21/02/2011

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 05 2013, 21:20

αυτός που το έκανε προφανώς και αγνοεί το βασικό μοτοσυκλετιστικό νόμο οτι όποιος αφαιρέσει μηχανάκι άλλου προκειμένου να το ιδιοποιηθεί ή αξεσουάρ μηχανής προκειμένου να το βάλει πάνω στο δικό του μηχανάκι είναι καταρραμένος να την πάθει στο δρόμο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti   "ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 05 2013, 22:39

boss έγραψε:
ρε συ Σοφοκλη ..το ενα προβολακι ..δεν αναβει γμτ ,καμενη λαμπα ειχες???? mouuuuuu


το διακομοδω γιατι σε εναν βλακα οσες συμβουλες και να δωσεις παλι βλακας θα ειναι

οπως και ναχει'' καλο'' ηταν αυτο που εγινε ,κατα καποιο τροπο γιατι μας συσπειρωσε ακομα πιο πολυ.
ας ειναι και το τελευταιο
Εχω κατι καβατζα λαμπες, να στις δωσω να κανεις την δουλεια σου μην εισαι μονοφθαλμος;;;

Αν δεν το ριξουμε και λιγο στο χιουμορ την εχουμε κατσει την βαρκα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
 

"ΕΥΧΕΣ" για όποιον "ΔΑΝΕΊΣΤΗΚΕ" τα προβολάκια του Ammoulianioti

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: