Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Η καινούργια μου σελίτσα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Vasssilis

Vasssilis

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα-Βύρωνας
Registration date : 30/03/2013

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 23 2013, 00:22

Την αδικεί λίγο η φωτο καθώς οι ραφές και το σήμα ειναι έντονο πορτοκαλί και όχι ξεπλυμένο όπως φαίνεται.
Με μια πρωτη βόλτα είδα φοβερή στήριξη στην μέση και λόγο του αντιολισθητικού σε κρατά μέσα σωστά.





Η καινούργια μου σελίτσα! Ppwv



Η καινούργια μου σελίτσα! Jx55
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spoil
Member
Member
Spoil

Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα
Registration date : 06/07/2012

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 23 2013, 00:39

Πολυ ωραια, απο το μοτο Κ ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosvstrom577

panosvstrom577

Ηλικία : 48
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 30/07/2013

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 23 2013, 01:08

ερωτηση:ΤΙΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ????? ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ????Shocked Shocked Shocked Shocked 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vasssilis

Vasssilis

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα-Βύρωνας
Registration date : 30/03/2013

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 23 2013, 01:12

90 ευρο απο motoderma
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 23 2013, 01:31

Πολυ ωραία μεγεια

Να σε ρωτήσω τα πλαϊνά καπακια πως τα εκανες καρμπον?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vasssilis

Vasssilis

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα-Βύρωνας
Registration date : 30/03/2013

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 23 2013, 01:43

Δεν ειναι το πραγματικο....ειναι το αυτοκολλητο.
Δεν πηρα της 3Μ αλλα ενα φθηνο απο  ΕΔΩ
Με το πιστολακι για τα μαλλια απο την γυναικα και υπομονη τα εντυσα.Smile
Τα εχω 6 μηνες και δεν εχουν παθει το παραμικρο...αλλα τα βαρεθηκα και σκεφτομαι να κανω κατι αλλο τωρα.
Απο βδομαδα θα ανεβασω φωτο με την καινουργια ιδεα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 23 2013, 14:54

Vasssilis έγραψε:
Δεν ειναι το πραγματικο....ειναι το αυτοκολλητο.
Δεν πηρα της 3Μ αλλα ενα φθηνο απο  ΕΔΩ
Με το πιστολακι για τα μαλλια απο την γυναικα και υπομονη τα εντυσα.Smile
Τα εχω 6 μηνες και δεν εχουν παθει το παραμικρο...αλλα τα βαρεθηκα και σκεφτομαι να κανω κατι αλλο τωρα.
Απο βδομαδα θα ανεβασω φωτο με την καινουργια ιδεα

θελω και εγω να το κανω αλλα δεν πιανει το χερι μου με τα αυτοκολλητα ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vasssilis

Vasssilis

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα-Βύρωνας
Registration date : 30/03/2013

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΣαβ Αυγ 24 2013, 21:27

Δεν είναι δύσκολο....και το καλό είναι ότι ξεκολλάει και ξανακολλάει όσες φορές θέλεις...οπότε οτι λάθος και να κάνεις απλά ζεσταίνεις και διορθώνεις.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΣαβ Αυγ 24 2013, 21:45

Vasssilis έγραψε:
Δεν είναι δύσκολο....και το καλό είναι ότι ξεκολλάει και ξανακολλάει όσες φορές θέλεις...οπότε οτι λάθος και να κάνεις απλά ζεσταίνεις και διορθώνεις.

θα το προσπαθησω τοτε!!Very Happy

ενα κοματι φτανει η πρεπει να παρω 2?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vasssilis

Vasssilis

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα-Βύρωνας
Registration date : 30/03/2013

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΣαβ Αυγ 24 2013, 22:05

φτάνει και περισσεύει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΣαβ Αυγ 24 2013, 22:30

Πολυ ωραια η σελα, αλλαξε και το αφρωδες μεσα; Εδωσε καποια δανεικη μεχρι να φτιαξει τη δικη σου; Περισσοτερες εντυπωσεις απο βολτα;

Καλοταξιδι να ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
Vasssilis

Vasssilis

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα-Βύρωνας
Registration date : 30/03/2013

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΚυρ Αυγ 25 2013, 00:15

Vasssilis έγραψε:

Με μια πρωτη βόλτα είδα φοβερή στήριξη στην μέση και λόγο του αντιολισθητικού σε κρατά μέσα σωστά.

Αυτα που εγραψα στο αρχικο ποστ.Δεν εχω κανει ακομα καποιο ταξιδι ωστε να εχω γνωμη.
Παντως με την μαμα μετα τα πρωτα 100 χιλ αρχιζα να θελω να τεντωσω την μεση μου.
Τωρα υπαρχει κατι σε εκεινο το σημειο το οποιο στηριζει την μεση.

Δινει σελα αντικαταστασης μεχρι να παρεις την δικια σου.(Νομιζω ολοι οσοι φτιαχνουν σελες το κανουν)
Αν δεν εχει προβλημα το αφρωδες δεν το αλλαζει.Γενικα κανει οτι του ζητησεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dinos99



Ηλικία : 39
Τόπος : Αγ.βαρβαρα
Registration date : 02/11/2011

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΔευ Αυγ 26 2013, 00:28

και εγω εκει εχω φτιαξει την σελα μου αλλα δεν εχω μεινει ικανοποιημενος.εμφανισιακα ειναι σουπερ αλλα παρα πολυ σκληρη!!!μετα απο μιση ωρα ειναι δραμα η κατασταση.επισης μπαζει νερα απο τις ραφες προφανως!!!!δεν θα το προτεινα το εν λογο καταστημα.,,,,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΔευ Αυγ 26 2013, 18:38

Το v-strom είναι σιδερότυπο ή ραφτό?
καλά χιλιόμετρα με την νέα σου σελίτσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vasssilis

Vasssilis

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα-Βύρωνας
Registration date : 30/03/2013

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΔευ Αυγ 26 2013, 21:11

dinos99 έγραψε:
και εγω εκει εχω φτιαξει την σελα μου αλλα δεν εχω μεινει ικανοποιημενος.εμφανισιακα ειναι σουπερ αλλα παρα πολυ σκληρη!!!μετα απο μιση ωρα ειναι δραμα η κατασταση.επισης μπαζει νερα απο τις ραφες προφανως!!!!δεν θα το προτεινα το εν λογο καταστημα.,,,,

Με τρομαζεις αθελα σου!!!  Ελπιζω να ηταν απλα μια αστοχια στην δικη σου σελα και να μην ειναι ΟΛΕΣ οσες εχει φτιαξει ετσι!! Οταν ειδες οτι μπαζει νερα πηγες να του το πεις?Οταν καταλαβες οτι ειναι σκληρη για τα γουστα σου πηγες να του πεις να σου βαλει πιο μαλακο υλικο?



tazakos έγραψε:
Το v-strom είναι σιδερότυπο ή ραφτό?
καλά χιλιόμετρα με την νέα σου σελίτσα
Για ραφτο επρεπε να περιμενω απο Σεπτεμρη και δεν ειχα υπομονη.
Ουτε σιδεροτυπο ειναι. Ειναι μια σταμπα που γινετε με καποιο ανεξητιλο σπρευ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dinos99



Ηλικία : 39
Τόπος : Αγ.βαρβαρα
Registration date : 02/11/2011

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΔευ Αυγ 26 2013, 22:07

[quote="Vasssilis"]
dinos99 έγραψε:
και εγω εκει εχω φτιαξει την σελα μου αλλα δεν εχω μεινει ικανοποιημενος.εμφανισιακα ειναι σουπερ αλλα παρα πολυ σκληρη!!!μετα απο μιση ωρα ειναι δραμα η κατασταση.επισης μπαζει νερα απο τις ραφες προφανως!!!!δεν θα το προτεινα το εν λογο καταστημα.,,,,
Με τρομαζεις αθελα σου!!!  Ελπιζω να ηταν απλα μια αστοχια στην δικη σου σελα και να μην ειναι ΟΛΕΣ οσες εχει φτιαξει ετσι!! Οταν ειδες οτι μπαζει νερα πηγες να του το πεις?Οταν καταλαβες οτι ειναι σκληρη για τα γουστα σου πηγες να του πεις να σου βαλει πιο μαλακο υλικο?



οχι δεν πηγα να του το πω.θεωρω οτι θα επρεπε να ξερει απο πριν τι πουλαει και τι δουλεια κανει.....δεν πατησα ξανα ποδι εκει κ απλα εχασε κ 2-3 φιλους μου που εφτιαξαν αλλου την σελα τους.Συγνωμη αν σε τρομαζω αδελφε,μακαρι η δικη σου να βγει μια χαρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΔευ Αυγ 26 2013, 22:37

Υπαρχει θέμα και σε αλλα άτομα απο εδω μέσα...
Σε όλους τα ίδια προβλήματα, νερο και σκληρο υλικό.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Η καινούργια μου σελίτσα! 33ncnm10Η καινούργια μου σελίτσα! 33e6ee10Η καινούργια μου σελίτσα! 63u2ip10Η καινούργια μου σελίτσα! Amzm8k10Η καινούργια μου σελίτσα! 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spoil
Member
Member
Spoil

Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα
Registration date : 06/07/2012

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΤρι Αυγ 27 2013, 00:08

Yπηρχε σαν θρεντ στις προσφορες αλλα δεν το βλεπω πρεπει να το διεγραψαν, ηταν αρκετα παλιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stan



Registration date : 18/10/2011

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΤετ Αυγ 28 2013, 07:14

καλοφόρετη κ καλοτάξιδη και από μένα.
Άλλαξα κ εγώ πρόσφατα τη σέλα μου στο motok αλλα λογικά το φάρδος πίσω θα ναι
πάνω κάτω το ίδιο κ χουμε τις ίδιες σχάρες. που θέλω να καταλήξω
δοκίμασε τα σαμάρια αν κάθονται καλά πάνω γιατί εγώ το Συνειδητοποίησα πολύ αργά
ότι κάτι δεν πάει καλά και έκανα τη διαδρομή Πρέβεζα-Ηγουμενίτσα με 5-8cm velcrom και
λίγη υφασματοταινια να κρατάνε τα σαμάρια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Η καινούργια μου σελίτσα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η καινούργια μου σελίτσα!   Η καινούργια μου σελίτσα! Icon_minitimeΔευ Απρ 21 2014, 23:14

lol! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Η καινούργια μου σελίτσα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: