Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 θερμομετρο λαδιου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
KOYRKOYBINIS
Member
Member
KOYRKOYBINIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΚΑΜΑΤΕΡΟ
Registration date : 14/06/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΤετ Φεβ 18 2009, 23:26

Πως σας φαινεται?
http://www.getgeared.co.uk/MOTO-DETAIL_Motorcycle_Oil_Temperature_Gauge
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dionysos

dionysos

Ηλικία : 52
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 02/04/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠεμ Φεβ 19 2009, 08:49

Καλό !!! αλλα φοβαμαι οτι θα κλεβεται ευκολα ρε γμτ! Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 61
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠεμ Φεβ 19 2009, 12:33

dionysos έγραψε:
Καλό !!! αλλα φοβαμαι οτι θα κλεβεται ευκολα ρε γμτ! Evil or Very Mad

ακριβώς ,όλοι οι πιτσιρικάδες με τίς πάπιες τι νομίζεις ....τα αγοράζουν ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
plumberfx
Member
Member
plumberfx

Ηλικία : 47
Τόπος : Aθηνα - Νεα Σμυρνη
Registration date : 21/10/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠεμ Φεβ 19 2009, 13:18

εδω κλεβουν τα πραγματα μεσα απο τις μπαγκαζιερες...στο θερμομετρο θα κολλησουν;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠεμ Φεβ 19 2009, 13:34

ωραιο αλλα εμενα μου εχουν ψυρισει πολλα απο την μηχανη μου, απο ταπες πλαστικες στις βαλβιδες, μεχρι και ολοκληρο πατητηρα απο ενα παπακι που ειχα...


Αν το βαλω αυτο, αντε να την γλυτωσει για καμια 2-3 μερες...μετα θα το κλαιω....


Παντως ειναι πανεμορφο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 45
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠεμ Φεβ 19 2009, 16:25

Εγω πιστευω ειναι καλο για μηχανακι χωρις δεικτη θερμοκρασιας. Στο στρωμα ειναι εν μερη αχρηστο (προσωπικη αποψη).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
gkstd

gkstd

Ηλικία : 51
Τόπος : Παιανία
Registration date : 24/01/2009

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠεμ Φεβ 19 2009, 17:37

Που αφήνετε ρε παιδιά της μηχανές σας και σας ξαφρίζουν έτσι, εγώ όπου και να πάω δεν την αφείνω σε σημεία που να μην την βλέπω, από την μία και δεύτερων δεν χτυπάει ο συναγερμός σας με το που την σκαλίζει κάποιος ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.balloonshouse.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης



θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 03:12

gkstd έγραψε:
Που αφήνετε ρε παιδιά της μηχανές σας και σας ξαφρίζουν έτσι, εγώ όπου και να πάω δεν την αφείνω σε σημεία που να μην την βλέπω, από την μία και δεύτερων δεν χτυπάει ο συναγερμός σας με το που την σκαλίζει κάποιος ?
Πως τα λές έτσι απότομα; Ανατριχιάζω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 11:34

Για Στρομ δεν έχει αλλά δίνει για SV που ουσιαστικά είναι ο ίδιος κινητήρας..
Σωστός ??

_________________
θερμομετρο λαδιου 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 11:39

gkstd έγραψε:
Που αφήνετε ρε παιδιά της μηχανές σας και σας ξαφρίζουν έτσι, εγώ όπου και να πάω δεν την αφείνω σε σημεία που να μην την βλέπω, από την μία και δεύτερων δεν χτυπάει ο συναγερμός σας με το που την σκαλίζει κάποιος ?

φιλαράκι με την μαλακία που έχουμε ψωνίσει οι περισσότεροι για συναγερμό μπορείς να πιάσεις αγκαλιά την βαλίτσα με μια απότομη κίνηση να την ξεριζώσεις από την μηχανή και ο συναγερμός να κοιμάται! Τώρα για το που τις αφήνουμε? Το βράδυ που βλέπεις Χαρά αγνοείται ή Θέμο κάτω από το μπαλκόνι σου οι καγκουροπαπάκηδες φερνουν βόλτες.. pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
plumberfx
Member
Member
plumberfx

Ηλικία : 47
Τόπος : Aθηνα - Νεα Σμυρνη
Registration date : 21/10/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 12:12

tazakos έγραψε:
gkstd έγραψε:
Που αφήνετε ρε παιδιά της μηχανές σας και σας ξαφρίζουν έτσι, εγώ όπου και να πάω δεν την αφείνω σε σημεία που να μην την βλέπω, από την μία και δεύτερων δεν χτυπάει ο συναγερμός σας με το που την σκαλίζει κάποιος ?

φιλαράκι με την μαλακία που έχουμε ψωνίσει οι περισσότεροι για συναγερμό μπορείς να πιάσεις αγκαλιά την βαλίτσα με μια απότομη κίνηση να την ξεριζώσεις από την μηχανή και ο συναγερμός να κοιμάται! Τώρα για το που τις αφήνουμε? Το βράδυ που βλέπεις Χαρά αγνοείται ή Θέμο κάτω από το μπαλκόνι σου οι καγκουροπαπάκηδες φερνουν βόλτες.. pale

και στο φιναλε δεν θα πεθανω κι ολας για τη μηχανη....κανω οτι μπορω, την κλειδωνω, βαζω συναγερμο... αν ειναι τωρα να πηγαινω για καφε, σινεμα ή οπουδηποτε αλλου και να με τρωει το αχγος αν θα μου τη φανε και να μην ειχαριστιεμαι τη στιγμη την πουλαω και ησυχαζω. γνωμη μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 12:16

έτσι είναι, κάνεις και μια ασφάλεια κλοπής και είσαι πολύ πολύ πιο άνετος...εγώ σφίχτηκα πολύ να την αγοράσω και μετά σηκωνομουν το βράδυ και κοιτουσα από το παράθυρο τώρα με την ασφάλεια στα @@ μας! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 12:17

tazakos έγραψε:
έτσι είναι, κάνεις και μια ασφάλεια κλοπής και είσαι πολύ πολύ πιο άνετος...εγώ σφίχτηκα πολύ να την αγοράσω και μετά σηκωνομουν το βράδυ και κοιτουσα από το παράθυρο τώρα με την ασφάλεια στα @@ μας! Wink
Κι εγώ είμαι ήσυχος με την 'κλοπής' που έχω κάνει..
Όχι πως δε θα πονέσω αν τη χάσω βέβαια! pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 12:43

ΟFF TOPIC είστεεεεεεεεεεεεεεε !!!!!

Για πείτε τώρα,το θερμόμετρο αν κανει στον κινητήρα του SV κάνει και στον δικό μας,σωστά ???


Υ.Γ. Από το κλέψιμο βαλβιδών,θερμόμετρου λαδιού κτλ..πώς καταφέρατε και το γυρίσατε στις ασφάλειες πάλι ??? Shocked Laughing

_________________
θερμομετρο λαδιου 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 12:50

dionysos έγραψε:
Καλό !!! αλλα φοβαμαι οτι θα κλεβεται ευκολα ρε γμτ! Evil or Very Mad
ΕΣΥ έκανες την αρχή! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 13:15

gkstd έγραψε:
Που αφήνετε ρε παιδιά της μηχανές σας και σας ξαφρίζουν έτσι, εγώ όπου και να πάω δεν την αφείνω σε σημεία που να μην την βλέπω, από την μία και δεύτερων δεν χτυπάει ο συναγερμός σας με το που την σκαλίζει κάποιος ?

Στο πεζοδρομιο κλειδωμενη με 3 κλειδαριες, συναγερμο , κουκουλα(κλειδωμενη με δισκοφρενα) Και... ασφαλεια κλοπης,
Και φυσικα απεναντι απο το σπιτι μου για να εχω οπτικη επαφη. Μονο καμερες δεν εχω βαλει, αλλα το σκεφτομαι και αυτο...

Και παλι τρεμει η ψυχη μου απο τους παλιο μ@Λ@ΚΕς... δυστιχως δεν εχω την πολυτελεια να νοικιασω γκαραζ με 60-70 Ευρο το μηνα που μου λενε παρολο που η μηχανη μου ειναι καινουργια .....


Και τελος σε πληροφορω οτι συναγερμος δεν χτυπαει να δεν ταρακουνισεις γερα την μηχανη (meta Defcom3)



Και τελος.... δεν ξαναβαζω στην μηχανη κατι που μπορει να ξυλωθει ευκολα....οπως το θερμομετρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 13:45

GEORGARAS έγραψε:
Και τελος σε πληροφορω οτι συναγερμος δεν χτυπαει να δεν ταρακουνισεις γερα την μηχανη (meta Defcom3)
ασχετο αλλα ειναι θεμα συναργεμου,εγω εχω τον clifford gp1000t και του ρυθμιζω την ενταση και την ευαισθησια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 13:52

ε αυτό λέμε ρε μανώλη ότι μας έβαλαν με το ζόρι να βάλουμε την μαλακία, εγώ ρώτησα αν έχει ρυθμιζόμενη ευαισθησία μου λένε ναι, είπα 5 φορές να σημειωθεί να μπει στο πιο ευαίσθητο και τώρα η μηχανη μόνο αν την ρίξεις κάτω τσιροκοπάει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 13:56

tazakos έγραψε:
ε αυτό λέμε ρε μανώλη ότι μας έβαλαν με το ζόρι να βάλουμε την μαλακία, εγώ ρώτησα αν έχει ρυθμιζόμενη ευαισθησία μου λένε ναι, είπα 5 φορές να σημειωθεί να μπει στο πιο ευαίσθητο και τώρα η μηχανη μόνο αν την ρίξεις κάτω τσιροκοπάει!

Πες τα ρε tazako πες τα.....με την μ@λ@κια που μας βαλανε για συναγερμο... Sad και καλα να ισχυει η εγγυηση



παντως να εχει καποιος γκαραζ δικο του και βαζει την μηχανη του, το θερμομετρακι ειναι πανεμορφο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dionysos

dionysos

Ηλικία : 52
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 02/04/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 14:04

massai έγραψε:
dionysos έγραψε:
Καλό !!! αλλα φοβαμαι οτι θα κλεβεται ευκολα ρε γμτ! Evil or Very Mad
ΕΣΥ έκανες την αρχή! Twisted Evil


Sad μα...μα....μια γνωμη ειπα και'γω..... gmt

bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 14:13

.....................


Έχει επεξεργασθεί από τον/την e-Andreas στις Τετ Ιουν 02 2010, 11:26, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 14:13

3 λαλούν και 2 χορεύουν

_________________
θερμομετρο λαδιου 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rallistas
Member
Member
rallistas

Ηλικία : 37
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 22/10/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΚυρ Φεβ 22 2009, 18:51

Εντελως ομως...Ξεφυγαμεεεεε!Λοιπον,οντως πολυ καλο gadget και μουρατο αλλα προσωπικα πιο πολλα + εχει η ομορφια του παρα η χρηση του,ιδιως στο δικο μας μηχανακι μου φαινεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gagarin

gagarin

Ηλικία : 67
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 04/03/2010

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΤρι Ιουν 01 2010, 23:35

Παιδιά
Δουλεύει ?
είναι αξιόπιστο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

θερμομετρο λαδιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμομετρο λαδιου   θερμομετρο λαδιου Icon_minitimeΤετ Ιουν 02 2010, 00:59

gagarin έγραψε:
Παιδιά
Δουλεύει ?
είναι αξιόπιστο?

ναι φίλε μου δουλεύει μια χαρά, μέσα στην κίνηση κολημένος σπάω 100ρα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

θερμομετρο λαδιου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Υγρά....& φίλτρα-
Μετάβαση σε: