Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!!   Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 06 2013, 01:47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!!   Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 06 2013, 08:34

Έχουμε γίνει θεατές και εντυπωσιαζόμαστε για το αυτονόητο!

Μπράβο Πάνο, πολύ ωραίο βιντεακι!

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!!   Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 06 2013, 09:02

προφανώς οι κάμερες στη Ρωσσία δεν γράφουν μόνο δυσάρεστα πράγματα...

ωραίο το βίντεο Πάνο...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!!   Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 06 2013, 10:31

το εντυπωσιακο ειναι οτι δεν κορναρει κανενας... απλα περιμενουν....

γιατι εδω μας εκαναν να χασουμε ακομα και το φιλοτιμο που ειχαμε...

ΥΓ:μια μερα αφησα εναν με αναπηρικο καροτσακι να περασει γτ ειχε φτασει στη μεση του δρομου οταν αναψε το πρασινο και ο μ@κ@κ@ς-παπαρας-ηλιθιος και πολλα αλλα με το αμαξι πισω μου αρχισε να κορναρει... και ημουν και με την μηχανη που σημαινει οτι εβλεπε πεντακαθαρα γιατι δεν ξεκινουσα...

ωραιο βιντεο... goood 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeepBlue
Member
Member
DeepBlue

Ηλικία : 56
Τόπος : Αργυρούπολη - Αθήνα
Registration date : 27/08/2010

Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!!   Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 06 2013, 10:51



Προσωπικά, μου έχει τύχει ΤΡΕΙΣ φορές να σταματήσουν ΟΛΑ τα αυτοκίνητα, για να βοηθήσουν γατάκι που βρέθηκε στην μέση του δρόμου και είχε τρομοκρατηθει τόσο πολύ που είχε κοκαλώσει στην μέση της λωρίδας.
Δύο φορές μου συνέβη στην παραλιακή στο υψος του παλαιού Φαλήρου περίπου και μία στην Λ. Πειραιώς κοντά στο Athens Heart. Το γατάκι της Πειραιώς το είχα μαζέψει εγώ και είχε γίνει ένας γάταρος πελώριος, μέχρι που του έριξε φόλα κάποιος εγκληματίας. Ειλικρινά ευχομαι ΦΟΛΑ ΝΑ ΦΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ και να τα δει να σπαράζουν απο τους πόνους και να πεθαίνουν μπρός στα μάτια του......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gr.linkedin.com/in/tzanlissotirios
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!!   Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 06 2013, 11:44

Χαίρομαι που υπάρχουν αρκετοί άνθρωποι ανάμεσά μας που θεωρούν αυτά που δείχνει το video αυτονόητα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!!   Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 06 2013, 12:01

Καλό είναι να δείχνουμε που και που τα αυτονόητα γιατί πολλές φορές δεν είναι τόσο αυτονόητα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!!   Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 06 2013, 19:51

Στο 2:30.... τον τυπο που σηκωνει τον kolaraki του Lada τον ειδατε???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ευτυχως υπαρχουν ακομα "ανθρωποι"..!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Ανέκδοτα...funny video...-
Μετάβαση σε: