Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Στήριξη κράνους, χωρίς bagster

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
radiodj105

radiodj105

Ηλικία : 53
Τόπος : Μεγαλόπολη
Registration date : 09/05/2012

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15 2013, 19:10

Γειά χαρά, αγαπημένοι φίλοι.
ΞΕΡΩ= Το κράνος είναι για να το φοράμε.

'Ομως δεν σας έχει τύχει κάποια φορά....

1. το κεφάλι σας να είναι μούσκεμα στον ιδρώτα (μπλιάχ) και να μην θέλετε να βάλετε κράνος για μια μικρή απόσταση στην Κάτω Αεροραχούλα.
2. ο συνεπιβάτης σας να φοράει ήδη μια τσάντα στην πλάτη και να προσπαθεί να την βολέψει στην μπαγκαζιέρα (άρα να μην μπορείτε να του φορτώσετε και το δικό σας κράνος).
3. Να μην διαθέτετε bagster (κατά συνέπεια το δίχτυ-χταπόδι δεν μπορεί να κρατήσει το κράνος σας, αφού οι γάντζοι έχουν μικρό μήκος).

Αν σας έχουν τύχει όλα τα παραπάνω, τι κάνετε για να στερεώσετε κάπως το κράνος σας;
Θα παρακαλέσω όποιον συνάδελφο μπορεί, να ποστάρει καμμιά φωτογραφία γιατί έχω σπάσει το κεφάλι μου να βρω λύση.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.radiodj.gr
Morniac
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Morniac

Ηλικία : 81
Τόπος : Οχι εδω παντως
Registration date : 28/04/2010

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15 2013, 19:25

Εαν εισαι μονος πιαστο με το συρμα με τους γαντζους κατω απο τη σελαα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=XoMngonBiO8
radiodj105

radiodj105

Ηλικία : 53
Τόπος : Μεγαλόπολη
Registration date : 09/05/2012

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15 2013, 19:27

Αμ δεν είμαι μόνος.
Και το κακό είναι πως σε 2 εβδομάδες ξεκινάω διακοπές με διάφορους φίλους στα νησιά (ναι, καλοκαιρινό τουρ θα κάνω εγώ και η Πάολα)... οπότε βλέπω να με βρίζουν όλοι οι συνεπιβάτες μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.radiodj.gr
Minas
Member
Member
Minas

Ηλικία : 54
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 28/09/2011

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15 2013, 21:13

Να φοράς το κράνος τελεία.
Η στραβή γίνεται ξέρεις και στην Κάτω Αεροραχούλα.
Δεν είναι μαλακία να πάθεις εκεί καμιά ζημιά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
djkostas
Member
Member
djkostas

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 11/05/2013

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15 2013, 21:24

Minas έγραψε:
Να φοράς το κράνος τελεία.
Η στραβή γίνεται ξέρεις και στην Κάτω Αεροραχούλα.
Δεν είναι μαλακία να πάθεις εκεί καμιά ζημιά?

Αστε τις θεωριες και επικεντρωθειτε σε αυτο που λεει το παιδι. Υπαρχει τροπος;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gavros.gr
Minas
Member
Member
Minas

Ηλικία : 54
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 28/09/2011

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15 2013, 21:34

Τεράστια θεωρία είπα...οι εντατικές είναι γεμάτες από βλάκες που δε φορούσαν κράνος, ρώτα και τον John The Son να σου πει που θα ήταν χωρίς κράνος.
Φοριέται και στο δεξί σαν κόσμημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Komotinaios

Komotinaios

Τόπος : Διαμονή ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - Καταγωγή ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Registration date : 01/05/2013

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15 2013, 21:46

Συμφωνώ με τον Μινα..Ασε που που αδερφέ djkostas αν δεν θες θεωρίες να στο πω πρακτικότατα:


1. Προτιμώ να έχουν ιδρώτα τα μαλλιά μου, παρά να έχουν αίματα

2. ΚΑΝΕΙΣ δεν έπαθε ποτέ τίποτα επειδή ίδρωσε λίγο παραπάνω ενώ φορούσε κράνος, μπορείς να πεις το ίδιο για όποιον το έβγαλε γιατι ζεσταινόταν?

Φιλε radiodj105 το κράνος δεν είναι για να το βάζουμε σε οποιαδήποτε θήκη ή στήριγμα όταν είμαστε στο δρόμο.

Και προσωπικά ακόμα και αν μπορούσα να σκεφτώ κάποιο μέρος για να μπορείς να το βάλεις δεν θα στο έλεγα, μήπως και έτσι αναγκαστείς να το φοράς..


Ασε που αν ζεσταίνεσαι συστηματικά τόσο πολύ πάρε ένα flip-up για να μην έχεις τόσο πρόβλημα..

Παντα φιλικα
geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pellets-service.gr
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15 2013, 21:50

Νομίζω ότι ΚΑΝΕΝΑ σημείο επάνω στην μηχανή δεν είναι φτιαγμένο για να "φοράει" κράνος και μάλιστα αν προσπαθήσεις να το βάλεις ίσως να σε οδηγήσει σε κάποιο οδηγικό σφάλμα με ότι μπορεί να συνεπάγεται αυτό.
Αλλωστε μην ξεχνάτε :

Στα λίγα σε σώζει ο εξοπλισμός.
Στα πολλά ο εξοπλισμός και ο Θεός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15 2013, 21:57

πετάγομαι κι εγώ σαν ....

το κράνος είναι ΜΟΝΟ για το κεφάλι μας!!!!πρόσφατα έχασα φίλο-συνάδελφο γιατί ΔΕΝ φορούσε κράνος....

ιδρώνω τρελά χειμώνα καλοκαίρι και αντί να ψάχνω να βρω θέση για το κράνος έχω πάρει 3-4 μπαλακλάβες και τις αλλάζω...

και στην τελική..δεν νομίζω ότι το σηματάκι πάνω δεξιά, αντικρυστά αυτουνού του φόρουμ να είναι εκεί μόνο για να γεμίζει το κενό....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15 2013, 23:33

η καλλιτερη θεση για να αφηνεις το κρανος σου ειναι το....κεφαλι σου!

φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το, φορα το


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mavras στις Τρι Ιουλ 16 2013, 00:16, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BillST

BillST

Ηλικία : 42
Τόπος : Οrestiada
Registration date : 30/05/2012

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15 2013, 23:40

Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες!!!!!!!!
+650 για όποιον πιστεύει ότι η μόνη θέση του κράνους είναι το κεφάλι μας!!!!
Έλα να τον πείσουμε λέμε!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
radiodj105

radiodj105

Ηλικία : 53
Τόπος : Μεγαλόπολη
Registration date : 09/05/2012

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 00:00

Εντάξει! Με πείσατε!

Λυσσάξατε (ομολογώ) αλλά με πείσατε!


Πάντως είμαι από τους τύπους που πάντα φοράω κράνος ρε παιδιά.
Αλλά προχτές είχα πάει στην Αίγινα εκδρομή και κολυμπούσα στον ιδρώτα, μέσα στον καύσωνα.


Τέλος πάντων.

Μετά από τις φωνές όλων σας, έψαξα να ψάχνω για τρόπο στήριξης του κράνους!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.radiodj.gr
Sifounas
Administrator
Administrator
Sifounas

Ηλικία : 58
Τόπος : ΜΕΛΙΣΣΙΑ
Registration date : 25/02/2011

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 00:03

και στις ποιο μικρές μας διαδρομές πάντα τουλάχιστον κράνος,τελεία και ΚΡΑΝΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Στήριξη κράνους, χωρίς bagster 482447 Στήριξη κράνους, χωρίς bagster 482447 Στήριξη κράνους, χωρίς bagster 482447 

_________________
Οι μεγάλοι είναι μεγάλοι μόνο επειδή εμείς είμαστε γονατιστοί.
Pierre-Joseph Proudhon, 1809-1865, Γάλλος αναρχικός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 00:09

goood goood goood 

Αυτά είναι !!!!!!!


Υ.Γ Αν θες ξαναρώτα !!!!lol! lol! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 01:58

Κράνος και στο κρεβάτι....
Για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο από καμιά αδέσποτη τηγανιά της κυράς!Laughing What a Face Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 11:56

Εδώ αισθάνομαι ''κάπως'' που φοράω flip-up το καλοκαίρι...
Κρατάω αυτο που είπε κάποιος πιό πάνω, καλύτερα να έχω ιδρώτα στο κεφάλι παρά αίματα...

υ.γ. συνάδελφος με παπάκι στη Λιοσίων πριν ενάμιση μήνα, 50 χρονών άνθρωπος, σοβαρότατος και πολύ προσεκτικός, είχε δεν είχε 30-40 χιλιόμετρα στο ταχύμετρο.
Του πετάγεται χύμα στο κύμα Πακιστανός που τον κυνηγούσαν, τον παίρνει παραμάζωμα, πέφτει στο αντίθετο, τυχερός παρ' όλα αυτά γιατί δεν ερχόταν κανένας...
Σπασμένη αριστερή κλείδα και ώμος, το Shoei XR1000 του ΚΟΜΜΑΤΙΑ (το έφερε στη δουλειά για να το δούμε...) το κεφάλι ΑΤΟΦΙΟ.

Από τη μία σας καταλαβαίνω όλους μιά και υποφέρω απίστευτα κι εγώ από τη ζέστη πάνω στη μηχανή, από την άλλη όμως... ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΣΩΖΕΙ ΖΩΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
costas v
gold member
gold member
costas v

Τόπος : ΚΟΖΑΝΗ
Registration date : 09/06/2008

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 12:55

radiodj105 έγραψε:
Γειά χαρά, αγαπημένοι φίλοι.
ΞΕΡΩ= Το κράνος είναι για να το φοράμε.

Αν σας έχουν τύχει όλα τα παραπάνω, τι κάνετε για να στερεώσετε κάπως το κράνος σας;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

πες αληθεια τωρα,περιμενες να παρεις απαντησει σε αυτην την ερωτησει,
σε αυτο το forum ???

δεν θαρω mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.antoniadis.com.gr
radiodj105

radiodj105

Ηλικία : 53
Τόπος : Μεγαλόπολη
Registration date : 09/05/2012

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 13:15

costas v έγραψε:

πες αληθεια τωρα,περιμενες να παρεις απαντησει σε αυτην την ερωτησει,
σε αυτο το forum ???

δεν θαρω mouuuuuu

Φίλε μου, δεν νομίζω να ζήτησα κάτι το εξωπραγματικό, ούτε ζήτησα να κάνω τον γύρο της Ευρώπης χωρίς κράνος.
Και για να είμαι και ειλικρινής, τα υπόλοιπα παιδιά, ήταν πιο πειστικοί. Είχαν καλύτερο τρόπο να με πείσουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.radiodj.gr
costas v
gold member
gold member
costas v

Τόπος : ΚΟΖΑΝΗ
Registration date : 09/06/2008

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 13:23

Just kidding,

μην ταραζεσαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.antoniadis.com.gr
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 13:24

http://www.motoraid.eu/rider/Balaclava-more/held-beanie-with-coolmax

Μία χαρά κάνει τη δουλειά του, 2-3 τέτοια για να προλαβαίνεις να πλένεις, αν και το καλοκαίρι σε 10 λεπτά έχει στεγνώσει.

Κι εγώ ιδρώνω αρκετά και με αυτό βρήκα την υγειά μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V-Tom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
V-Tom

Ηλικία : 46
Registration date : 11/02/2011

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 13:58

bozosd έγραψε:
Κράνος και στο κρεβάτι....
Για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο από καμιά αδέσποτη τηγανιά της κυράς!Laughing What a Face Laughing 

Συμφωνώ απόλυτα!! rock XYLO 

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster G74n

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DoUdoU
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
DoUdoU

Τόπος : ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Registration date : 02/09/2009

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 14:03

radiodj105 έγραψε:
Εντάξει! Με πείσατε!

Λυσσάξατε (ομολογώ) αλλά με πείσατε!


Πάντως είμαι από τους τύπους που πάντα φοράω κράνος ρε παιδιά.
Αλλά προχτές είχα πάει στην Αίγινα εκδρομή και κολυμπούσα στον ιδρώτα, μέσα στον καύσωνα.


Τέλος πάντων.

Μετά από τις φωνές όλων σας, έψαξα να ψάχνω για τρόπο στήριξης του κράνους!


γιατι δεν φορας μπαλακλαβα? η μπαλακλαβα δεν ειναι μονο για τον χειμωνα! εγω την φοραω χειμωνα καλοκαιρι, και το κρανος ειναι καινουριο απο μεσα και δεν μυριζει και κραταει και σταθερη θερμοκρασια μεσα στο κρανος το καλοκαιρι! δοκιμασε την! OK 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 14:51

Η ερώτηση τίθεται ως εξής...

Πάω να πάρω την κοπελιά μου, την αδερφή μου, τον φίλο μου κλπ,
έχω μαζί το δεύτερο κράνος *εννοείται ότι το πρώτο είναι ήδη στην κεφάλα μου,
η μπαγκαζιέρα είναι τίγκα με εργαλεία, και κάθε λογής άλλα πράγματα από την δουλειά
υπάρχει τρόπος να το στηρίξω κάπου;

- Κλασσική θέση πάνω στο ντεπόζιτο πάνω στο bagster διχτάκι - γάτζους κλπ
ΑΚΥΡΟ δεν υπάρχει bagster

- Θέση κράνους της μηχανής
ΑΚΥΡΟ ο κατασκευαστής λέει ρητώς ΟΧΙ εν κινήσει

- Θέση συνοδηγού
Με διχτάκι κάτι κάνουμε... πιάνει και στις λαβές του συνοδηγού + ότι το προτείνει και ο κατασκευαστής.
Εκεί τρώμε το απρόσμενο άκυρο που ο συνεπιβάτης έρχεται με δικό του κράνος.

Εεεεε τότε είτε του δίνουμε το κράνος να το κρατάει, είτε κάνουμε την δικιά μας πατέντα με σχοινιά λουριά κλπ για να το στηρίξουμε πάνω στο ντεπόζιτο , μπαγκαζιέρα κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
radiodj105

radiodj105

Ηλικία : 53
Τόπος : Μεγαλόπολη
Registration date : 09/05/2012

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 15:46

socrates έγραψε:


Εεεεε τότε είτε του δίνουμε το κράνος να το κρατάει, είτε κάνουμε την δικιά μας πατέντα με σχοινιά λουριά κλπ για να το στηρίξουμε πάνω στο ντεπόζιτο , μπαγκαζιέρα κλπ

Σωστά.
'Οταν όμως έχεις ήδη στερεώσει και την σκηνή-σπηλιά (καθότι είμαι ελληνάρας και λυπάμαι να δώσω 7 ευρώ για ξαπλώστα στην Αίγινα ή 20 ευρώ στην Ψαρού της Μυκόνου), τότε υπάρχει σοβαρό ζήτημα στήριξης κράνους και σπηλιάς-σκηνής!
(χιούμορ κάνω - δεν ειρωνεύομαι κανέναν )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.radiodj.gr
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στήριξη κράνους, χωρίς bagster   Στήριξη κράνους, χωρίς bagster Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16 2013, 16:50

μια αλλη ...ωραια λυση ειναι να το φορας στο κεφαλι σου σαν τον...περικλη ,δηλ σαν καπελο!!!μη μου πειτε δεν εχετε δει μερικους ετσι,κυριως παπακια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Στήριξη κράνους, χωρίς bagster

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: