Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei   Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 19:03

ειμαι τοσο χαρουμενος για την επιλογη μου....... bounce bounce

μερος 1

μερος 2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei   Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 21:45

Καλε! αυτο ειναι χειροποίητο! Εγώ το περίμενα πλήρως ρομποτικό!

Εγω απογοητευτηκα πάντως. Δεν περίμενα να δώ σχιστομάτηδες να ρίχνουν πολυεστέρες. Περίμενα να δω κατι πιο space... πιο high... πιο τεχνολογικα ανεπτυγμενο.
Το επόμενο κράνος, μου φαίνεται πως θα πω στον Θανάση να το μου το φτιάξει, custom! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei   Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 22:57

Αν δεν εγραφε πουθενα shoei θα πιστευα πως ειναι καμια βιοτεχνια στα κατω Πατησια... Very Happy Very Happy Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την tolismark στις Τρι Μάης 14 2013, 07:28, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei   Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 23:05

Απο γραφικα παντως, ειδικα τα καινουρια μοντελα ειναι για σεμιναριο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei   Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei Icon_minitimeΤρι Μάης 14 2013, 13:06

ναι ειναι γνωστο οτι τα SHOEI ειναι χειροποιητα. εγω παντως ενθουσιαστηκα..... xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei   Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei Icon_minitimeΤρι Μάης 14 2013, 14:05

albertstrom έγραψε:
ναι ειναι γνωστο οτι τα SHOEI ειναι χειροποιητα. εγω παντως ενθουσιαστηκα..... xaxa

Καλοφόρετο και πάντα αγρατζούνιστο....και αν πήρες και το diabolic είναι σκέτη αρρώστια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei   Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei Icon_minitimeΤρι Μάης 14 2013, 15:09

thanks..

και μου λυθηκε η απορια πως γινεται τα ιδιο κρανη, ιδιο νουμερο να εχουν διαφορετικο βαρος!! απαντηση: αφου ειναι φτιαγμενα στο χερι μπορει να μη βγουν ολα το ιδιο!!!

το κρανος μου ειναι small και το αυτοκολλητακι ελεγε 1315 gr. ενα αλλο γραφικο, ιδιο νουμερο, στο μαγαζι που το πηρα: 1350!!!

βγηκα ελαφρυς.......... yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πως κατασκευάζεται ένα κράνος Shoei

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: